Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Ταξιδιωτικό Καλοκαίρι

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
861
Πάντως, αν μπορώ να εκφράσω τη γνώμη μου, το να κερδίζει κάποιος με likes είναι μια μπούρδα και μισή! Έτσι έχουν γίνει πια όλοι οι διαγωνισμοί και βάζουν όλοι τα σόγια τους και τους 1000 γνωστούς να μπουν και να ψηφίσουν..Χίλιες φορές καλύτερα οι κληρώσεις..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ούτε τα likes ούτε τα views.Γιατί να μη γίνει μια κανονική ψηφοφορία με κουτάκι δίπλα από κάθε φωτογραφία και με δυνατότητα ψήφου από μια έως τρείς φωτό.
Νομίζω πέρασε στην πλάκα αυτός ο διαγωνισμός και ειδικά που θάφτηκε και δεν φαίνεται μονίμως στη σελίδα οτι τρέχει φωτογραφικός διαγωνισμός παρά μόνο για την ιστορία του μήνα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι λέτε ρε παιδιά.... στην αρχική σελίδα πρώτη μούρη είναι ο διαγωνισμός, μήπως να το ξαναδείτε;

Επίσης για τον τρόπο ανάδειξης του νικητή, στους περισσότερους φωτογραφικούς διαγωνισμούς που κάνουμε, με ψηφοφορία βγαίνει ο νικητής, όχι με κλήρωση, δεν είναι κάτι καινούριο αυτό.

Edit: έβαλα μια ανακοίνωση και πάνω πάνω στα φόρουμ, τι άλλο να κάνουμε :bounce:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ta like kάθε φωτογραφίας φαίνονται. η ψηφοφορία είναι ανοικτή;
εγώ έχω Ο like
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, φαίνονται. Όσο για το αν είναι ανοιχτή, αν εννοείς αν ψηφίζουμε ακόμα, ναι. Μέχρι τις 2/8 στις 15:00. :)
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Πάντως, αν μπορώ να εκφράσω τη γνώμη μου, το να κερδίζει κάποιος με likes είναι μια μπούρδα και μισή! Έτσι έχουν γίνει πια όλοι οι διαγωνισμοί και βάζουν όλοι τα σόγια τους και τους 1000 γνωστούς να μπουν και να ψηφίσουν..Χίλιες φορές καλύτερα οι κληρώσεις..
Με κλήρωση δεν είναι διαγωνισμός, είναι τυχερό παιχνίδι.
Πότε κρίνονταν οι διαγωνισμοί με κλήρωση; (εκτός του Δημοσίου δηλαδή)
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Eίμαι κατά της κλήρωσης αλλά ούτε το σύστημα της ανοικτής ψηφορίας μου αρέσει. Δεν έχω αντίρρηση στο like εφόσον σου δινει δυνατότητα να ψηφίσεις όσες φωτο κρίνεις όμορφες,. Αντίρρηση έχω στο να φαίνονται τα αποτελέσματα κατά τη διάρκεια ή και πριν την ψηφοφορία εφόσον αυτή τελικά κρίνεται από τα likes
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Πότε κρίνονταν οι διαγωνισμοί με κλήρωση; (εκτός του Δημοσίου δηλαδή)
Εκεί είναι που δεν παίζει με τίποτα η κλήρωση. Αλλά πράγματα μπορεί. Η κλήρωση με τίποτα όμως. :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Eίμαι κατά της κλήρωσης αλλά ούτε το σύστημα της ανοικτής ψηφορίας μου αρέσει. Δεν έχω αντίρρηση στο like εφόσον σου δινει δυνατότητα να ψηφίσεις όσες φωτο κρίνεις όμορφες,. Αντίρρηση έχω στο να φαίνονται τα αποτελέσματα κατά τη διάρκεια ή και πριν την ψηφοφορία εφόσον αυτή τελικά κρίνεται από τα likes

Θα δούμε πώς θα πάει ο διαγωνισμός και μετά θα αποφανθώ :D

Κάποια πράγματα προσπαθώ πάντα να τα βλέπω από διαφορετικές οπτικές - είχαμε κάνει αρκετούς διαγωνισμούς με κρυφή ψηφοφορία, είπα να δοκιμάσουμε κάτι άλλο τώρα, θα δούμε :)
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Απλα η πλοηγηση ειναι λιγο χάλια. Αν τυχει και περασει το banner και το δει κανεις, και αν του κινησει την περιεργεια στο να κανει κλικ (το εικαστικο δε βοηθα), θα πρεπει για να ψηφισει να πατησει το button "ΛΑΒΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΤΩΡΑ". Πολυ λογικό :) Κατοπιν θα πρεπει διαβασει τις οδηγιες συμμετοχης και να ξαναπατησει το link με τη gallery του διαγωνισμου. Sorry travelstories. Μ' αυτα και μ΄αυτα μας χάνεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπάρχει ανακοίνωση που εμφανίζεται σε ΟΟΟΟΟΛΕΣ τις σελίδες του φόρουμ, που λέει "ψηφίστε" και που σε πάει απευθείας στο άλμπουμ του διαγωνισμού:

eleos.jpg


Σε καλύπτει αυτό; αν όχι να παραιτηθώ άμα είναι άμα δεν κάνω καλή δουλειά, να αναλάβει κάποιος άλλος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.882
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom