Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Ταξιδιωτικό Καλοκαίρι

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο δεύτερος νικητής παίρνει ένα σ/κ δωρεάν διαμονή στη Μελβούρνη για να καθαρίσει τον κήπο μου. Ο τρίτος νικητής το ίδιο αλλά χωρίς τον κήπο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Aν και στους όρους δεν αναγράφεται,φαντάζομαι οι φωτογραφίες πρέπει να είναι του 2013 σωστά?
Γιατί αν είναι μια γενικά καλοκαιρίνη αγαπημένη μας φωτό οποιασδήποτε χρονιάς τότε αλλάζει το πράγμα.
Όχι δεν είναι υποχρεωτικό να είναι φετινή.
 

Rabican

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Κατω Χωρες
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη, Εθνικη Ομαδα!
καλημερα!
ενω εχω ανεβασει μια φωτο και δε μου εβγαλε καποιο error, δεν τη βλεπω στη gallery! πρεπει να περασει απο καποια εγκριση;
ευχαχριστω!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καμία έγκριση δε χρειάζεται να περάσει. Είσαι σίγουρος ότι δεν τη βλέπεις στη gallery? Αν δεν είναι εκεί δοκίμασε πάλι.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες, μας κάνουν να ονειρευόμαστε διακοπές και αλμύρα.
Παρατήρησα όμως ότι κάποιοι φίλοι δεν έχουν βάλει περιγραφή-τοποθεσία. Μήπως να την προσθέσετε για να ξέρουμε και πού είναι το κάθε μέρος;
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
επεξεργασμένη όταν λες..μπορούμε κ Instagram? ;)
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Πω οκ..για να δώσουμε ψήφο σε φωτογραφία πρέπει δηλαδή να μπαίνουμε facebook?οτι να ναι.
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
καλα θα τρελαθώ εδώ.Λέει like φωτογραφίας και πατούσα αλλά δεν έδινε ψήφο.Δεν φαντάστηκα ότι έπρεπε να ανοίξω την φωτό για να δώσω το like.Sorry απλώς κάποια πράγματα μου φαίνονται περίπλοκα .
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν κάποιος τρελαθεί εδώ θα είμαι εγώ με αυτά που διαβάζω. Μα προφανώς πρέπει να είσαι στη φωτογραφία που θέλεις να κάνεις like για να κάνεις like, πώς αλλιώς θα γίνει, από το thumbnail θα κάνεις like τη φωτογραφία; ... :rolleyes:

Θα πρότεινα πρώτα να ρωτάς αν κάτι δε βρίσκεις, από το να κάνεις άκυρα σχόλια όπως αυτό το παραπάνω για το facebook...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.105
Likes
24.017
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
85 φωτογραφίες μέχρι στιγμής και μερικές από αυτές πάρα πολύ ωραίες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.251
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom