Μαλαισία Ταϊλάνδη Φύγαμε για Ταϋλάνδη - Μαλαισία

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Συμφωνώ σε όλα!!!!!Αν και θα του πάρει ώρα μέσα στο Αιγυπτιακό μουσείο...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραια θα ειναι να δειs κατι απο Καιρο αν μπορεσειs.Κι εγω καπου τοσο θα εχω (6 ωρεs) στη Ντοχα :roll:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Με Egypt Air εχω κανει Αθηνα-Καιρο,Καιρο-Λουξορ,Ασουαν-Καιρο,Καιρο-Αλεξανδρεια-Αθηνα(4 πτησεις)χωρις κανενα προβλημα.Ουτε λεπτο καθυστερηση.
Με Royal Jordanian πηγα Αμμαν μεσω Λαρνακας.Το αποτελεσμα ηταν 6 ωρες καθυστερηση γιατι το αεροπλανο ειχε καποιο προβλημα.Το εφτιαχναν και ξαναχαλαγε.Εμεις ζητουσαμε αλλο αεροπλανο και δεν μπαιναμε(ειχαμε καθησει μεσα στην πιστα).Τελικα μετα απο πολλες διαβουλευσεις και εγγυησεις απο την κυπριακη ηγεσια του αεροδρομιου,πιστηκαμε και πεταξαμε αφου πριν μας ειχαν ταισει και ποτισει καλα.:haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Συμφωνώ σε όλα!!!!!Αν και θα του πάρει ώρα μέσα στο Αιγυπτιακό μουσείο...
Δε νομιζω να καθυστερησει.Εκεινος θα το ρυθμισει συμφωνα με το χρονο του.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ωραια θα ειναι να δειs κατι απο Καιρο αν μπορεσειs.Κι εγω καπου τοσο θα εχω (6 ωρεs) στη Ντοχα :roll:
Δεν πιστευω να μην εκμεταλλευτεις αυτο το 6ωρο?Θα ειναι μεγαλο λαθος.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εχω ηδη ανοιξει νεο θεμα ζητωνταs βοηθεια για την Ντοχα :).

Το εφιαχναν και ξαναχαλαγε και μπηκατε?? :shock: Πωπω να μου τυχει τιποτα τετοιο να :harakiri:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Το εφτιαχναν,μπαιναμε και ξαναβγαιναμε γιατι ξαναχαλαγε.χ 2 φορες αυτο.:haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.538
Η εναλλακτική είναι με τη Gulf Air, όπου στο γυρισμό έχουν διανυκτέρευση με δικά τους έξοδα στο Μπαχρέιν, το οποίο μ'αρέσει πολύ διότι θα κάνεις άνετη βόλτα στη πόλη, η οποία είναι δίπλα στο αεροδρόμιο..

Διαβάζω όμως κακές κριτικές στο νετ για τη Gulf Air και ανησυχώ λίγο....καθυστερήσεις-ακυρώσεις πτήσεων-οικονομικά προβλήματα κτλ...

Ή με Egypt Air ή με Gulf Air θα πάω, διότι μπορείς και με τις δύο να γυρίσεις από Kuala Lumpur , το οποίο με βολεύει πολύ....

Απλά προβληματίζομαι με αυτά που διαβάζω ;)
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
Πως γινεται αυτο?:roll:
Πολυ απλα αναλαμβανει τα εξοδα διαμονης λογω νυχτερινης αναμονης.Φιλε GTS αν σε βολεψει με GULF πανε,εμενα οι κολητοι μου στην Ταυλανδη παντα με αυτην πηγαιναν και δεν ειχαν κανενα προβλημα,απο εκει και περα ολα μπορουν να συμβουν στις εταιρεις,παντως ειναι σοβαρη εταιρεια και με καλα αεροπλανα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.538
Πολυ απλα αναλαμβανει τα εξοδα διαμονης λογω νυχτερινης αναμονης.Φιλε GTS αν σε βολεψει με GULF πανε,εμενα οι κολητοι μου στην Ταυλανδη παντα με αυτην πηγαιναν και δεν ειχαν κανενα προβλημα,απο εκει και περα ολα μπορουν να συμβουν στις εταιρεις,παντως ειναι σοβαρη εταιρεια και με καλα αεροπλανα.
Ευχαριστώ Τζιμ, προς τα κει κλίνω και εγώ, ευκαιρία για μια βόλτα και στο Μπαχρέιν :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τρελό τόπικ. Μαλαισία, Ταϋλάνδη, Μπαχρέιν, Ντόχα, Κάιρο, Λούξορ, Ασουάν, Λάρνακα, Αμμάν...

Χαμός γίνεται!!! :haha: :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom