Χαλαρές διακοπες - καλοκαιρι 2019

skout

Member
Μηνύματα
48
Likes
43
Το βρίσκω έγκλημα να μη σπάσεις τη διαμονή σου όπως προτείνει ο @psilos3 (εκτός και αν δε μπορείς να βρεις διαμονή)
Αντίστοιχα δωμάτια με αυτά που κλείσαμε ήταν αρκετά ακριβότερα στα αλλά νησάκια . Αλλά δεν ήταν ακριβώς αυτός ο λόγος , θέλαμε κατι πολύ ήσυχο. Επίσης περσυ πήγαμε σε 4 προορισμούς από 2-3 μέρες στο καθένα κ βαρέθηκα λίγο το ξυπνα- μάζευε πράγματα -περίμενε καράβι -πήγαινε κανε τσεκ ιν στο άλλο ξενοδοχείο- κ μετά πάλι το ίδιο... εντάξει βλέπεις μέρη μαζεύεις εμπειρίες δε το συζητώ , αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό το «πετάω το ρολόι». Θα δοκιμάσω κ αυτό τον τρόπο κ θα δω , δεν το έχω ξανακάνει όποτε ό,τι κ να λέω είναι θεωρητικό !
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Μηχανάκι δεν χρειάζεται για κανένα λόγο στην Ηρακλεία. Η μία παραλία είναι στο λιμάνι και η άλλη 5-10 λεπτά με τα πόδια από λιμάνι. Ο καπετάν Μητσάρας με το καΐκι σε πηγαίνει σε όποια παραλία θες που δεν πάει άλλο όχημα. Εμείς μείναμε 6 μέρες και δεν βαρεθήκαμε καθόλου, ήταν και Σεπτέμβριος, αλλά όπως προείπαν οι προηγούμενοι, γούστα είναι αυτά και τι έχει ανάγκη ο καθένας από τις διακοπές του.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Αντίστοιχα δωμάτια με αυτά που κλείσαμε ήταν αρκετά ακριβότερα στα αλλά νησάκια . Αλλά δεν ήταν ακριβώς αυτός ο λόγος , θέλαμε κατι πολύ ήσυχο. Επίσης περσυ πήγαμε σε 4 προορισμούς από 2-3 μέρες στο καθένα κ βαρέθηκα λίγο το ξυπνα- μάζευε πράγματα -περίμενε καράβι -πήγαινε κανε τσεκ ιν στο άλλο ξενοδοχείο- κ μετά πάλι το ίδιο... εντάξει βλέπεις μέρη μαζεύεις εμπειρίες δε το συζητώ , αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό το «πετάω το ρολόι». Θα δοκιμάσω κ αυτό τον τρόπο κ θα δω , δεν το έχω ξανακάνει όποτε ό,τι κ να λέω είναι θεωρητικό !
Ισχυει και αυτο που λες αλλα παλι για καραβια μιλας να πας ημερησιες στα διπλανα νησια!:haha: Γι αυτο το ειπα... Αν ειναι να πας, κατσε και 3 μερες να δεις κ το αλλο νησακι. Τεσπα, εσυ ξερεις καλυτερα τι εχεις αναγκη...
 

skout

Member
Μηνύματα
48
Likes
43
Ισχυει και αυτο που λες αλλα παλι για καραβια μιλας να πας ημερησιες στα διπλανα νησια!:haha: Γι αυτο το ειπα... Αν ειναι να πας, κατσε και 3 μερες να δεις κ το αλλο νησακι. Τεσπα, εσυ ξερεις καλυτερα τι εχεις αναγκη...
Ε, στο μυαλό μου έχει τη μορφή βόλτας κ μετά επιστρέφω στη βάση! Κ έχω την επιλογή να πάω οποία μέρα θέλω από τις 10. :) θα σου πω όταν επιστρέψω μπορεί να πω πως είχες δίκιο , θα δείξει !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom