Αυστρία Χαμένη βαλίτσα στην Βιέννη-υπάρχει ελπίς;

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ετουτο ειναι το τελευταίο μηνυμα:
---τελικα η βαλίτσα και το μπλουζάκι του τραβελστορις ειναι κ πάλι υπο την κατοχή μου!:haha:
---μεσω εμαιλ που παρακολουθούσα ανελιππως ενημερωθηκα οτι η βαλίτσα εβρέθη, αν και ειχα δωσει 3 τηλέφωνα. Μπράβο στους υπαλληλους του αεροδρομίου που ξέρουν τις νεες τεχνολογίες να τις χρησιμοποιούν ουσιαστικά κ αποτελεσματικά σε αντιθεση με τους υπαλλήλους των σιδηροδρόμων που χάσανε μου ειπαν σημερα το πρωι την ηλεκτρονική φορμα της αναφοράς που τους ειχα στείλει!
.--- επειδή εχει πολλά παραλειπόμενα το ολο συμβάν, υποσχομαι με την επιστροφή μου για μινι ταξιδιωτική ιστορία της χαμένης τραβελστορικής βαλίτσας στην αριστοκρατική βιέννη:haha:
---κ ποιος σας ειπε οτι μπαινω απο πισι? εδώ εχουν προχωρησει τοσο πολυ που αντι τηλεφωνικούς θαλαμους εχουν κ δημοσια παντού τερμιναλς που μπαίνεις ονλάιν απο πολλά αξιοθέατα... Υπάρχουν κ φωτογραφικές αποδείξεις για του λόγου το αληθές!!!
---ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για ολες σας τις σκέψεις και λόγια και προσευχές!

AUF WIEDERSEHEN:clap::cool:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
ετουτο ειναι το τελευταίο μηνυμα:
---τελικα η βαλίτσα και το μπλουζάκι του τραβελστορις ειναι κ πάλι υπο την κατοχή μου!:haha:
---μεσω εμαιλ που παρακολουθούσα ανελιππως ενημερωθηκα οτι η βαλίτσα εβρέθη, αν και ειχα δωσει 3 τηλέφωνα. Μπράβο στους υπαλληλους του αεροδρομίου που ξέρουν τις νεες τεχνολογίες να τις χρησιμοποιούν ουσιαστικά κ αποτελεσματικά σε αντιθεση με τους υπαλλήλους των σιδηροδρόμων που χάσανε μου ειπαν σημερα το πρωι την ηλεκτρονική φορμα της αναφοράς που τους ειχα στείλει!
.--- επειδή εχει πολλά παραλειπόμενα το ολο συμβάν, υποσχομαι με την επιστροφή μου για μινι ταξιδιωτική ιστορία της χαμένης τραβελστορικής βαλίτσας στην αριστοκρατική βιέννη:haha:
---κ ποιος σας ειπε οτι μπαινω απο πισι? εδώ εχουν προχωρησει τοσο πολυ που αντι τηλεφωνικούς θαλαμους εχουν κ δημοσια παντού τερμιναλς που μπαίνεις ονλάιν απο πολλά αξιοθέατα... Υπάρχουν κ φωτογραφικές αποδείξεις για του λόγου το αληθές!!!
---ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για ολες σας τις σκέψεις και λόγια και προσευχές!

AUF WIEDERSEHEN:clap::cool:


Have fun!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
τελικα η βαλίτσα και το μπλουζάκι του τραβελστορις ειναι κ πάλι υπο την κατοχή μου!:haha:
Τελος καλο , ολα καλα λοιπον! Καλη συνεχεια στο ταξιδι και θελουμε φωτογραφικο πειστηριο για το μπλουζακι :haha:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
:clap::clap::clap:

Δε σε το 'λεγα εχθές ότι είχα διαίσθηση; (πότε να το ανοίξω το γραφείο ενόρασης; :haha: )

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν!

Περιμένουμε τις ταξιδιωτικές σας ιστορίες, μία δική σου και μία της βαλίτσας!

Καλή συνέχεια!

ΣΤΟΠ!!!
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καλώς τη δέχτηκες ...τη βαλίτσα. Περιμένουμε περαιτέρω πληροφορίες για ό,τι άνακάλυψες!
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Εγώ πάντως αυτό δεν το είδα στον ύπνο μου:
η βαλίτσα θα ταξιδέψει χωρίς ενδιαφέρον απο κανένα, θα βρεθεί απο τις καθαρίστριες, και θα παραδοθεί στο γραφείο απωλεσθέντων. .....έχοντας υπ όψη ότι ο χρόνος δουλεύει υπέρ σου.
Μάλλον τα ταξίδια βοηθάνε να κατανοήσεις τις διαδικασίες και τις συνήθειες που υπάρχουν σε ένα τόπο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom