Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
γεια σας και απο μενα!!!!
να πω,να πω?????
λοιπον μην πας 8.50 για να βαλεις το αμαξι,καλυτερα θα ειναι να πατε κατα τις 8 και να μπειτε ετσι κι αλλιως τα φορτηγα θα μπουν τελευταια οπως και να εχει.
επεισης θα φτασετε 5 το πρωι στα χανια,εχεις σκοπο να βγειτε κατευθειαν????
η γνωμη μου ειναι να περιμενετε λιγο και να κατεβειτε κατα τις 6 αφου εχετε καμπινα,για να μην φαει και την τρελη ταλαιπωρια και το μικρο.μολις δεσετε ολοι θα θελουν να φυγουν και θα εχει και πολυ κινηση στο δρομο.
στο ξενοδοχειο που θα μεινετε εχετε πει οτι θα ερθετε με καραβι???
ετσι ωστε να σας εχουν ετοιμο το δωματιο?η' θα σας βαλουν στις 12????
αυτα!καλο ταξιδι!!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Exει δικοιο η Ευα

Μην πας με το μωρο στο γκαραζ και να ψαχνεις το αυτοκινητο...η ατμοσφαιρα ειναι χαλια με τα καυσαερια..καλλιτερα να περιμενεις εξω...
αλλα με το ξενοδοχειο δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα...η ρεσεψιον θα ειναι ενημερωμενη οτι υπαρχει μωρο. φαινεται εξαλλου απο τη κρατηση....δεν νομιζω να εχει προβλημα
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Και εγω με αυτο ταξιδευω και απο οτι φαινεται ειναι πολυ καλο!!
Αντε Μανωλη..... εχουμε συνοστισμο φετο.απο Τραβελστοριστες...και ειναι πολυ ευχαριστο....με το καλο να ερθεις ...σε περιμενουμε :clap::clap::clap::clap:

απο ολο το στολο της Ανεκ ψηφιζω olympic champion μακραν καλλιτερο....αποψη μου παντα. δεν λεω για το ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ που εχει 12 καταστρωματα........εχει και κατι αλλα τελειως μαπα......
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
γεια σας και απο μενα!!!!
να πω,να πω?????
λοιπον μην πας 8.50 για να βαλεις το αμαξι,καλυτερα θα ειναι να πατε κατα τις 8 και να μπειτε ετσι κι αλλιως τα φορτηγα θα μπουν τελευταια οπως και να εχει.
επεισης θα φτασετε 5 το πρωι στα χανια,εχεις σκοπο να βγειτε κατευθειαν????
η γνωμη μου ειναι να περιμενετε λιγο και να κατεβειτε κατα τις 6 αφου εχετε καμπινα,για να μην φαει και την τρελη ταλαιπωρια και το μικρο.μολις δεσετε ολοι θα θελουν να φυγουν και θα εχει και πολυ κινηση στο δρομο.
στο ξενοδοχειο που θα μεινετε εχετε πει οτι θα ερθετε με καραβι???
ετσι ωστε να σας εχουν ετοιμο το δωματιο?η' θα σας βαλουν στις 12????
αυτα!καλο ταξιδι!!!!
ναι, το εχουμε κλεισει κανονικα απο το πρωι για να ξεκουραστουμε και λιγο φτανοντας. Φυσικα και δεν θα κατεβω στο γκαραζ, αλλα αν μπουμε απο τους τελευταιους, θα πρεπεινα κατεβουμε απο τους πρωτους, ετσι δεν ειναι?

και σας ευχαριστω για τις ευχες...:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αυριο φευγεις Βαρσα ?????

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:clap::clap::clap::clap:

Χίλια καλως να ωρησετε
και ευχη καρδιας σας κανω
η μοιρα να σκορπα χαρες
να περπατατε πανω !!!!
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Αυριο φευγεις Βαρσα ?????

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:clap::clap::clap::clap:

Χίλια καλως να ωρησετε
και ευχη καρδιας σας κανω
η μοιρα να σκορπα χαρες
να περπατατε πανω !!!!
Τραγουδι κανει ο Κρητικος
Καθε χαρα και πονο
Και λεει οτι αισθανεται
Με μαντιναδες μονο:clap::clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Τραγουδι κανει ο Κρητικος
Καθε χαρα και πονο
Και λεει οτι αισθανεται
Με μαντιναδες μονο:clap::clap:
Εγραψες παλι....μας ισοπεδωσες ολους....ετσι ειναι πραγματικα ....τροπος εκφρασης....βλεπω προσαρμοζεσαι με το περιβαλλον
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μην βιαζεστεεεεεεε... την πεμπτη απο πειραια.... εχω 2 μερουλες ακομα:(...
εδω θα ειμαι μεχρι τοτε...:)
 

frap

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Γεια σας και απο εμενα. Σκοπευω να κανω μια 3ημερη εκδρομη στα Χανια μεθαυριο και καθως εψαχνα πληροφοριες, ανακαλυψα αυτο το φορουμ. Φοβερες πληροφοριες, ειλικρινα μπραβο!
Πανω κατω εκανα ενα πλανο για το που να παμε με την κοπελα μου. Δεν θα σκοτωθουμε κιολας για να τα δουμε ολα, ειναι αδυνατο. Εξαλλου, σκοπευω να ξαναερθω αφου θα βρισκομαι στο Λασιθι για αρκετο καιρο.
Μερικες πληροφοριες θα ηθελα να σας ζητησω....
1. Σκοπευουμε να μεινουμε Κισσαμο τις 2 μερες, για να κανουμε μονοημερες εκδρομες σε Μπαλο και Φαλασαρνα. Εχει κανεις να προτεινει κατι σε ενοικιαζομενα δωματια η ξενοδοχειο στην περιοχη? Δεν με ενδιαφερει πισινα, με ενδιαφερει ησυχια και χωρος για το αυτοκινητο. Επισης ειναι πολυ μακρυα για μια βραδυνη βολτα στα Χανια?
2. Την τριτη μερα λεγαμε να παμε Παλαιοχωρα, για να ειμαστε κοντα στο ελαφονησι. Κατι να προτεινετε για διαμονη εκει?
Τελευταια στιγμη ρωταω βεβαια, αλλα τωρα το αποφασισαμε. αυτα ομως ειναι τα καλυτερα.....:)
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Γεια σας και απο εμενα. Σκοπευω να κανω μια 3ημερη εκδρομη στα Χανια μεθαυριο και καθως εψαχνα πληροφοριες, ανακαλυψα αυτο το φορουμ. Φοβερες πληροφοριες, ειλικρινα μπραβο!
Μερικες πληροφοριες θα ηθελα να σας ζητησω....
1. Σκοπευουμε να μεινουμε Κισσαμο τις 2 μερες, για να κανουμε μονοημερες εκδρομες σε Μπαλο και Φαλασαρνα. Εχει κανεις να προτεινει κατι σε ενοικιαζομενα δωματια η ξενοδοχειο στην περιοχη? Δεν με ενδιαφερει πισινα, με ενδιαφερει ησυχια και χωρος για το αυτοκινητο. Επισης ειναι πολυ μακρυα για μια βραδυνη βολτα στα Χανια?
2. Την τριτη μερα λεγαμε να παμε Παλαιοχωρα, για να ειμαστε κοντα στο ελαφονησι. Κατι να προτεινετε για διαμονη εκει?
Τελευταια στιγμη ρωταω βεβαια, αλλα τωρα το αποφασισαμε. αυτα ομως ειναι τα καλυτερα.....:)

ειναι δυνατον να πας φαλασαρνα και να ρωτας για πισινα ? θα επαναστατησουν ολοι οι κρητικοι. εγω θα ελεγα να πας ενα μονοημερο ελαφονησι και να γυρισεις. δεν μου αρεσε η παλαιοχωρα, βεβαια εχω να παω πανω απο 10 χρονια. εγω αν πηγαινα παντως 3 μερες κρητη για ησυχια κ.λ.π. θα πηγαινα σφακια και με καραβακι στο λουτρο. ειναι το τελειο σημειο για τις 3 μερες και σιγουρα ησυχο.
 

frap

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Μα αυτο τονισα, οτι δεν με ενδιαφερει η πισινα!
Εχω κατεβει στην Κρητη για δουλεια και θα μεινω για αρκετο καιρο εδω, οποτε θα εχω χρονο να κανω και αλλες εξορμησεις.
Για την ωρα αποφασισαμε να κανουμε αυτην την εκδρομη, λαμβανοντας υποψην πολλα απο οσα γραφτηκαν εδω μεσα :)
Απλα παραμενει το ερωτημα εαν βολευει να κανουμε καμια βραδυνη βολτα απο Κισσαμο σε Χανια, οπως εαν εχει να προτεινει κανεις κατι για τη διαμονη.
Ευχαριστω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom