Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
τελικα απέτυχε η προσπάθεια
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Συνεχιζουμε λοιπον

Θα σε παω σιγουρα στο πειρατικο καραβι.....ξεκιναει απο τα παλιο ενετικο λιμανι του ρεθυμνου ειναι ξυλινο σε στυλ πειρατικο και ειναι μπαρακι....
μπορεις να απολαυσεις το καφε σου 'η το ποτο σου σαλπαρει απογευμα και κανει ολο τα γυρω του λιμανιου ..για να δεις το ρεθυμνο φωταγωγημενο...θα εχεις και αποψη της πολης δια ξηρας και δια θαλασσης.....

Σουδιανε ξενοδοχειο ακομα δεν βρηκες ???
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Δεν καταλαβα τωρα....ξεχασαμε την ελληνικη....εγω δεν μπορεσα απο Βιεννη να μπω στην Ελληνικη γλωσσα γιατι το πληκτρολογιο ήταν για τη Γερμανικη και τη συχαινομαι....με το ζορι τη διαβασα......αν ειμαι στους Γερμανοφιλους ειναι που μου αρεσει η Γερμανια....φιλοι γερμανοφιλοι..... Verzeihung ....cake- net δεν νομιζω να μου τη στησεις παλι ???

ικανο σε εχω....
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν καταλαβα τωρα....ξεχασαμε την ελληνικη....εγω δεν μπορεσα απο Βιεννη να μπω στην Ελληνικη γλωσσα γιατι το πληκτρολογιο ήταν για τη Γερμανικη και τη συχαινομαι....
off topic....the same thing....only english and french....so i prefer english.....;)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
το χα κοιταξει και εγω περυσι αυτο, αλλα τελικα δεν ειχε δωματιο!και ετσι εκλεισα αλλου!!καλο μου φαινεται εμενα!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
H περιοχή γλάρος απέχει μόλις 3 χιλ απο την πόλη.δίπλα ακριβώς ειναι η χρυσή ακτή,και παραδίπλα οι άγιοι απόστολοι. μέ ένα σπάρο τρία τρυγόνια!!! το ξενοδοχείο δεν το ξέρω αλλα εκεί είναι όλα προσεγμένα..
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
θα προσεξεις να μην ειναι πανω στο δρομο το ξενοδοχειο.γιατι ειναι τουριστικη περιοχη περασμα για πολλα μερη και σιγουρα θε εχει φασαρια..

Οσο για τις εξτρα χρεωσεις μη σε παραξενευει καθολου, βρεθηκα στη Ροδο στο ξενοδοχειο Καλυψο εξαιρετικο δεν λεω με λαγκουν πισινα.καταρακτες μεσα. φοβερη παραλια αλλα τα πισω δωματια ειχαν φασαρια, ζητησα μπροστα με θεα θαλασσα και πισινα και πληρωσα εξτρα παντως αξιζε....εξτρα πληρωσα και τις καρεκλες στη πισινα οταν φυσουσε, εδω δεν το εχω δει αυτο σε κοινοχρηστο χωρο να πληρωνεις εξτρα.....
Ρωτησε τι αποσταση εχει απο το δρομο.....παντως τα χανια εχουν μεγαλη διαθεσημοτητα σε ξενοδοχεια και εχεις πολλες επιλογες...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
Γλάρος είπες!!!!!!!!!! αχ αναμνήσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!
όρμα του αμέσως τέλεια
έχει και μία foto από το Μπάλο
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
λοιπον παιδια, βρηκα καλη προσφορα για το Hotel Yakinthos, Chania, Creteστην περιοχη Γλάρος. Ποια η γνωμη σας για την περιοχη και το ξενοδοχειο, αν εχετε αποψη?
varsa το ξενοδοχειο φαινεται super και η περιοχη ειναι ιδανικη.
Αν δεν "δαγκωνει" η τιμη του κλειστο.
Περιμενουμε νεοτερα.:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom