Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Μολις σημερα εκλεισα για Σαντορινη για δυο βδομαδες αργοτερα και κατα την κρατηση μου χρεωνε την προτεραιοτητα με 2 χειραποσκευες στα 10€ και την παραδοτεα χειραποσκευη στο γκισε στα 12€.

Νομιζα οτι κατα την ωρα της κρατησης την προτεραιοτητα την χρεωναν λιγοτερο..
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Καλησπέρα. Πετάω πρώτη φορά με Ryanair. Έχω κλείσει χειραποσκευη με προτεραιότητα
Λοιπόν έχω μια χειραποσκευη που έχω βγάλει τα ροδάκια γτ έδιναν πολύ ύψος. Τώρα χωρίς ροδάκια η βαλίτσα Μ είναι όσα ζητάει η Ryanair .
Σε άλλες αεροπορικές wizzair,transavia πέρασα μια χαρά την βαλίτσα. Λέτε να μ πούνε τιποτα που έχω βγάλει τις ροδες;δίνουν δηλαδή πολύ σημασία στις διαστάσεις;
 
Last edited by a moderator:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Λοιπόν έχω μια χειραποσκευη που έχω βγάλει τα ροδάκια γτ έδιναν πολύ ύψος. Τώρα χωρίς ροδάκια η βαλίτσα Μ είναι όσα ζητάει η Ryanair .
Σε άλλες αεροπορικές wizzair,transavia πέρασα μια χαρά την βαλίτσα. Λέτε να μ πούνε τιποτα που έχω βγάλει τις ροδες;δίνουν δηλαδή πολύ σημασία στις διαστάσεις;
Αφού λες ότι χωρίς τα ροδάκια είναι εντός διαστάσεων γιατί να υπάρξει πρόβλημα;
 
Last edited by a moderator:

Angelina.M.

Member
Μηνύματα
13
Likes
16
Καλημερα σε ολους.
Σε δυο μερες πεταω με ryanair,και ειμαι με τη μεζουρα στο χερι για την χειραποσκευη που πρεπει να εχει διαστασεις 40×25×20.
Αν ξεφευγει δηλαδη 5 ή 10 ποντους τι γινεται,πειραζει;Σακιδιο πλατης ειναι,χωρις μαλιστα στηριξη πλατης,δηλαδη μαλακος.
 

Angelina.M.

Member
Μηνύματα
13
Likes
16
Καλησπέρα. Πετάω πρώτη φορά με Ryanair. Έχω κλείσει χειραποσκευη με προτεραιότητα
Λοιπόν έχω μια χειραποσκευη που έχω βγάλει τα ροδάκια γτ έδιναν πολύ ύψος. Τώρα χωρίς ροδάκια η βαλίτσα Μ είναι όσα ζητάει η Ryanair .
Σε άλλες αεροπορικές wizzair,transavia πέρασα μια χαρά την βαλίτσα. Λέτε να μ πούνε τιποτα που έχω βγάλει τις ροδες;δίνουν δηλαδή πολύ σημασία στις διαστάσεις;
Αν και αργα ειδα την ερωτηση,λογικα εχεις ηδη ταξιδεψει,με τα ροδακια δεν ειχα θεμα στη Ryanair,αντιθετως στην Transavia μου την πηραν κατω με αποτελεσμα να κοντεψω να χασω-διοτι περιμενα στην παραλαβη-το τρενο και καταγχωθηκα.
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Καλημέρα. Δεν έχω ταξιδέψει ακόμα. Τον άλλο μήνα. Δε θέλω να την πάρουν κάτω. Έβαλα priority κ ο θεός βοηθός!!!!!
 

angelicsp

Member
Μηνύματα
79
Likes
26
Καλησπέρα μια ερώτηση αν ξέρετε.. Έκλεισα εισητηρια με ryanair για 2 άτομα κ έβαλα μόνο μια βαλίτσα των 10 κιλών.. Άλλαξα γνώμη κ θέλω να προσθέσω ακόμα μια πάω στην διαχείριση της κρατήσεις μου αλλά δεν μπορώ να το βρω. Δεν υπάρχει η δυνατότητα να την προσθέσω τώρα??
 

Konstantinb

Member
Μηνύματα
220
Likes
942
Αν μπεις από την εφαρμογή μόλις πατήσεις διαχείριση ταξιδιού στο βγάζει προτεινόμενο
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δεν μου το βγάζει.. Για θέση να διαλέξω μ βγάζει και για αποσκευή μεγάλη με 40 ευρώ
Στην εφαρμογη, κατω απο την επιλογη των θεσεων και πανω απο την επιλογητης μεγαλης αποσκευης, υπαρχει η επιλογη της βαλιτσας 10 κιλων. Δεν το εχεις προσεξει, κοιτα ξανα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.472
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom