• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

panpan

Member
Οι πιθανότητες είναι λίγες,αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.
Υπάρχει (μικρή) πιθανότητα ο/η ελεγκτής να εφαρμόσει ακριβώς τα όρια των διαστάσεων.
Η αλήθεια είναι,ότι τελευταία είναι πιο ελαστικοί ,απ'ότι στο παρελθόν.

Σας ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα.

Ειναι μεγάλη πιθανότητα να μου βάλουν επιπλέον χρεώσεις ;
Μάγος δεν είναι κανείς για να σου πει με σιγουριά, σαφώς υπάρχει όμως η πιθανότητα. Είναι δική σου απόφαση αν θες να ρισκάρεις. Αν χάσεις, πληρώνεις. Απλά τα πράγματα.

Stefanos2001

New Member
Ναι σίγουρα μάγος δεν είναι κάνει απλά ρωτάω αν κάποιος έχει βρεθεί στην ίδια θέση και το έγινε. Σας ευχαριστώ πάντως όλους για την βοήθεια!

patrizia

Member
Καλησπέρα παιδιά
Στο Σαιτ της Ραιαν υπάρχουν 3 ναύλοι
Ο Value, o regular kai o flexi
Ο regular έχει αντικαταστησει το priority που λέτε?
Αν θέλω να καθήσω μαζί με την οικογενειά μου και να έχουμε από 1 χειραποσκευή ο καθένας πρέπει να κλεισω τον regular ή κλείνω τον value και αμέσως μετά κλείνω και τις θέσεις για να είναι δίπλα δίπλα και τις χειραποσκευές?

connosp

Member
Καλησπέρα παιδιά
Στο Σαιτ της Ραιαν υπάρχουν 3 ναύλοι
Ο Value, o regular kai o flexi
Ο regular έχει αντικαταστησει το priority που λέτε?
Αν θέλω να καθήσω μαζί με την οικογενειά μου και να έχουμε από 1 χειραποσκευή ο καθένας πρέπει να κλεισω τον regular ή κλείνω τον value και αμέσως μετά κλείνω και τις θέσεις για να είναι δίπλα δίπλα και τις χειραποσκευές?
Νομίζω σε συμφέρει να κλείσεις τη value και μετά να προσθέσεις θέση και βαλίτσα.

patrizia

Member
Ευχαριστώ
Οπότε αμέσως μετά το value κλείνω θέσεις και χειραποσκευη και έχει γίνει και check in αφού έχω επιλέξει θέσεις;

soudianos

Member
Η επιλογή θέσεων δεν σημαίνει check in. Τα κάνεις - αναχώρησης και επιστροφής - μετά την επιλογή και σου ανοίγει 60 μέρες πριν από τις πτήσεις. @patrizia

Vaggeliskiz

New Member
Ταξιδεύω σε λίγες μέρες με την γυναίκα μου στη Ρώμη με Ryanair, δεν έχουμε πάρει προτεραιότητα για τις αποσκευές. Θα πάρουμε μόνο αυτό που δικαιούμαστε το 40*20*25. Αν γυναίκα μου πάρει το backpack ,της μαζί ξέρει κανείς αν περνάει η θα μας στείλουν για να πάρουμε προτεραιότητα και 2 χειραποσκευες?

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.250
Μέλη
35.025
Νεότερο μέλος
Dor.theo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom