Χριστουγεννα που?

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα

elenap

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Καλησπέρα, :agnes overjoyed:έχετε να μου προτείνετε κάτι για Χριστουγεννιάτικες διακοπές:icon_cheesygrin: ( βασικά διήμερο 25/12-26/12) κάπου κοντά στην Αθήνα για ζευγάρι ;;;;;;;;;; Ευχαριστω πολύύύύύύύύύύ :trekker:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Καλησπέρα, :agnes overjoyed:έχετε να μου προτείνετε κάτι για Χριστουγεννιάτικες διακοπές:icon_cheesygrin: ( βασικά διήμερο 25/12-26/12) κάπου κοντά στην Αθήνα για ζευγάρι ;;;;;;;;;; Ευχαριστω πολύύύύύύύύύύ :trekker:

Κάπου προς Πελοπόννησο πχ. Αρκαδία,Αργολίδα,Καλάβρυτα κτλ.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Ορεινή Αρκαδία. Αν δεν ήθελες να είναι κοντά στην Αθήνα θα ήταν και τα Ζαγοροχώρια μια καλή επιλογή.Φοβερή ατμόσφαιρα.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Εγκατελειψα την τρομερη ιδεα που ειχα γιατι απο καταλαβα δεν ειναι εφικτο απο θεμα χρηματων αλλα και ταλαιπωριας. Τελικα θα διαλεξω την εναλλακτικη της Θεσσαλονικης και εκλεισα και για ενα βραδυ στη Δραμα να πεταχτουμε. Ευχαριστω ολους σας για την ανταποκριση.

Καλημερα..
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Λάρισα να πας που θα έχουμε και χριστουγεννιάτικη αγορά. Μπαίνει δυναμικά στους χριστουγεννιατικους προορισμούς.
Όχι ρε φίλεεεε!!! Κι εγώ ξενιτεύομαι στας Ζυρίχας για μια ψωρο-αγορά φτουυυυ
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Λάρισα να πας που θα έχουμε και χριστουγεννιάτικη αγορά. Μπαίνει δυναμικά στους χριστουγεννιατικους προορισμούς.
Οχι απλά χριστουγεννιάτικη αγορα....νομίζω τη μεγαλύτερη στην Ελλαδα.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Λάρισα να πας που θα έχουμε και χριστουγεννιάτικη αγορά. Μπαίνει δυναμικά στους χριστουγεννιατικους προορισμούς.
Λαρισα?? Δεν ηξερα... περσι ειχαμε παει Τρικαλα.. θα το ψαξω ...ευχαριστωωω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.340
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom