Βέλγιο Χριστούγεννα στη Φλάνδρα

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Ηταν τρομερο παντως αυτο που συνεβη στην εθνικη οδο,δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο ουτε και στην Κων/νουπολη που εχουμε πεσει σε κινηση παμπολλες φορες...καμμια μεριμνα, να κλεινουν απλα με ενα περιπολικο την εξοδο για Charleroi και να σου λενε δεν ξερουμε πως θα πατε αεροδρομιο.....φανταζει απιστευτο!
Ταξιδέψατε με λεωφορείο και η εταιρεία δεν ενημέρωσε ότι ο δρόμος για το αεροδρόμιο είναι κλειστός; Μου κάνει εντύπωση, καθώς για πολύ μικρότερο πρόβλημα η Modlin είχε ενημερώσει ότι ο δρόμος για το αεροδρόμιο στη Βαρσοβία έχει καθυστερήσεις και να κάνουμε αλλαγή δρμολογίου για αναχώρηση νωρίτερα αν το κρίνουμε απαράιτητο.
Επίσης, το έχω απορία πόσο στοίχισε για μια τόσο μεγάλη διαδρομή το ταξί σε μια τόσο ακριβή χώρα...
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Ταξιδέψατε με λεωφορείο και η εταιρεία δεν ενημέρωσε ότι ο δρόμος για το αεροδρόμιο είναι κλειστός; Μου κάνει εντύπωση, καθώς για πολύ μικρότερο πρόβλημα η Modlin είχε ενημερώσει ότι ο δρόμος για το αεροδρόμιο στη Βαρσοβία έχει καθυστερήσεις και να κάνουμε αλλαγή δρμολογίου για αναχώρηση νωρίτερα αν το κρίνουμε απαράιτητο.
Επίσης, το έχω απορία πόσο στοίχισε για μια τόσο μεγάλη διαδρομή το ταξί σε μια τόσο ακριβή χώρα...
ειμαστε off topic βεβαια....ειχαμε νοικιασει αυτοκινητο.Το "ταξι" κοστισε 200ευρω(ειναι 200χλμ η αποσταση)Ηταν αρκετα ιδιωτικα αυτοκινητα που καθως εβλεπα εφερναν κοσμο στο αεροδρομιο, μας ειπαν οτι λειτουργουσαν με προκρατηση για μεταφορα...)
 

Sofia1974

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Καλησπέρα,

Σε λίγες μέρες φεύγουμε για Μπριζ, μέσω Charleroi και δυσκολεύομαι πολύ να βρω πως να πάμε από το αεροδρόμιο στην Μπριζ. Αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει παρακαλώ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Έχει 13:15 ή 12:55, ανάλογα με την ημέρα της εβδομάδας που ενδιαφέρεστε. Πιστεύω ότι αν δεν έχετε καθυστέρηση το προλαβαίνετε και σας βολεύει
 

Sofia1974

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Φοβάμαι ότι δεν θα προλάβουμε το 12:55 και θα πρέπει να περιμένουμε στο αεροδρόμιο μέχρι τις 15:20
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom