Χωρίς Γκρουπ: ναιιιιιιι!!!!,χωρίς παρέα???

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
Ποτέ μη λές ποτέ! Καλή η θεωρία, αλλά ό,τι και να λέμε, μόνο μια δοκιμή θα σε πείσει! Και ναι, μη το γελάς καθόλου, ελπίζω η Ασπασία να σε εμπνεύσει κάποτε, χα, χα!! :)
 

Afroditi77

Member
Μηνύματα
31
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΗΡΑ!
Γιάννη σου εύχομαι να είσαι καλά και να κάνεις πολλά ακόμη. Ποιος ξέρει ίσως κολλήσουμε όλοι εδώ μέσα ως παρεάκι και να περάσουμε τέλεια κάποια στιγμή. Το πάθος για τα ταξίδια παραμένει άσβηστο όσο μεγαλώνουμε, υποθέτω...
 

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
Γιάννη σου εύχομαι να είσαι καλά και να κάνεις πολλά ακόμη. Ποιος ξέρει ίσως κολλήσουμε όλοι εδώ μέσα ως παρεάκι και να περάσουμε τέλεια κάποια στιγμή. Το πάθος για τα ταξίδια παραμένει άσβηστο όσο μεγαλώνουμε, υποθέτω...
:pilot::trekker: Oh yes!
 

Afroditi77

Member
Μηνύματα
31
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΗΡΑ!
Προτείνεται προορισμούς και φυγαμεεεεεεεε!!!! χαχαχα!!!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Κι εγώ ανήκω στην κατηγορία των μόνων, αν και θα συμφωνήσω με τα περί παρέας με τον giannismits. Το ιδανικό νομίζω είναι να κάνεις ταξίδι ενώ είσαι ερωτευμένος. Τέλειο... Αλλά, αν δεν είσαι, δε θα πας κιόλας; Εν τω μεταξύ πριν λίγο συνειδητοποίησα πως παίζει ρόλο κι ο τόπος. Πχ εγώ σε λίγο θα πάω μόνη στο Λονδίνο. Ε το προτιμώ κι έχω τους λόγους μου. Επίσης θα ήθελα να πάω μια φορά ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ για να το χαρώ όπως θέλω γιατί τις άλλες 2 φορές έπρεπε να συμμορφώνω τα γούστα μου κλπ στα των άλλων. Και...ξαφνικά, δεν ξέρω πώς, μου ήρθε η σκέψη να πάω Αμστερνταμ. Ε δεν ξέρω γιατί αλλά εκεί θα ήθελα να πάω με παρέα (ερωτευμένη). Τυχαίο; Δεν ξέρω. Πάντως, όπως κοιτούσα φωτογραφίες, μου φάνηκε ιδανικό για ζευγάρι :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πότε θα πας Φένια; Το έχεις προγραμματίσει, ή το σκέφτεσαι ακόμη; Η Σουηδία πρέπει να είναι super!! :cool: Και κάτι μου λέει, πως αν πας μόνη σου, θα είναι πραγματικά υπέροχο! Εμπειρία! :D
Το έχω κλείσει για τέλη Σεπτέμβρη. πιστεύω θα'ναι ωραία, θα ηρεμίσω και θα βρω τον εαυτό μου !:cool:
 

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
Το έχω κλείσει για τέλη Σεπτέμβρη. πιστεύω θα'ναι ωραία, θα ηρεμίσω και θα βρω τον εαυτό μου !:cool:
Σίγουρα θα είναι ωραία!!:D Σου εύχομαι να περάσεις υπέροχα και όταν επιστρέψεις, να μας κάνεις να ζηλέψουμε!:lol:
 

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
Κι εγώ ανήκω στην κατηγορία των μόνων, αν και θα συμφωνήσω με τα περί παρέας με τον giannismits. Το ιδανικό νομίζω είναι να κάνεις ταξίδι ενώ είσαι ερωτευμένος. Τέλειο... Αλλά, αν δεν είσαι, δε θα πας κιόλας; Εν τω μεταξύ πριν λίγο συνειδητοποίησα πως παίζει ρόλο κι ο τόπος. Πχ εγώ σε λίγο θα πάω μόνη στο Λονδίνο. Ε το προτιμώ κι έχω τους λόγους μου. Επίσης θα ήθελα να πάω μια φορά ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ για να το χαρώ όπως θέλω γιατί τις άλλες 2 φορές έπρεπε να συμμορφώνω τα γούστα μου κλπ στα των άλλων. Και...ξαφνικά, δεν ξέρω πώς, μου ήρθε η σκέψη να πάω Αμστερνταμ. Ε δεν ξέρω γιατί αλλά εκεί θα ήθελα να πάω με παρέα (ερωτευμένη). Τυχαίο; Δεν ξέρω. Πάντως, όπως κοιτούσα φωτογραφίες, μου φάνηκε ιδανικό για ζευγάρι :)
Και το Λονδίνο και το Παρίσι είναι καταπληκτικοί προορισμοί, για να τους εξερευνήσεις και μόνη σου!! Ιδίως το Λονδίνο, θα το καταευχαριστηθείς, ακόμη και ως single traveler! Δε θα έλεγα, ότι το Amsterdam είναι ιδιαίτερα ρομαντικό, όχι τουλάχιστον περισσότερο από το Παρίσι :rolleyes:! Γούστα είναι αυτά βέβαια!:p Να περάσεις υπέροχα, όπως και να έχει!!:cool:
 
  • Like
Reactions: mel

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
Eγώ θα βάλω την τύχη για ευχάριστο ταξίδι(σαν τυχερό παπί..)Αφήνω τη οργάνωση σε σας..;)
Έπρεπε να το περιμένουμε... παραδοσιακά ο Gastone,άφηνε τα δύσκολα για τους άλλους και απλά περιοριζόταν στο να τρίβει το τυχερό του λαγοπόδαρο....:rolleyes: :bleh: :bleh: :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.711
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom