Ιταλία αγορες στην Ιταλία

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
παιδιά σε 25 μέρες πάω Ιταλία (7 μέρες-1 μιλάνο-3 φλωρεντία-3 ρώμη). θα ήθελα πολύ τις συμβουλές σας όσο αναφορά μαγαζιά για ψώνια.
ποια περίοδος είναι η καλύτερη (εγώ πάω ιουνιο-ιουλιο) για ψώνια?
ποια μαγαζιά να επισκεφτω (κυρίως οικονομια με ενδιαφέρουν π.χ. στοκατζιδικα)?
επίσης τι ακριβώς είναι η κάρτα απεριορίστων διαδρομών? μπορώ για παράδειγμα με αυτή να πάω μιλάνο-φλωρεντία?


:clap::clap::clap:
 

Carmen

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ακόμα το ψάχνουμε!
Ταξίδι-Όνειρο
Θέλω να πάω παντού!

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Επισης εχε υποψη σου οτι η 3η Ιουλιου, ημερα Σαββατο, ειναι η πρωτη ημερα των εκπτωσεων στη Ρωμη!
Εαν εισαι εκει καλο shopping !! Κουραστικη αλλα υπεροχη εμπειρια
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
καρμεν σε ευχαριστω πολυ!αυτα απο οτι είδα είναι κυρίως εκτος πόλεος!αν εχει κανείς να προτεινει κάτι μέσα σε ρώμη ή φλωρεντία ή μιλάνο ευπροσδεκτο!!
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
ναι το εμαθα οτι ξεκινανε οι εκπτώσεις απο τέλος ιουνίου ακόμα. ευχαριστώ για την πληροφορία erminathess
 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Πολυ καλη αγορα βρηκα στο εμπορικο κεντρο Λεοναρντο Ντα Βιντσι κοντα στο αεροδρομιο fiumicino...ειναι τυπου mall αλλα σε τιμες λογικες και καμμια σχεση με το κεντρο της Ρωμης

Μεσα στη Ρωμη θα δεις και τα εμπορικα κεντρα Rinascenter...αλλα οι τιμες ειναι σχεδον ιδιες με την Ελλαδα και θα δεις διαφορες φιρμες ανα οροφο σε corners

Eνα πουκαμισο lacoste που πηρα απο εκει στο Ρεθυμνο το βρηκα στην ιδια τιμη ακριβως.......
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
η καλυτερη αγορα που μπορεις να κανεις ειναι ενα μικρο φορητο ψυγειακι και να το τιγκαρεις με παγωτα την ημερα που επιστρεφεις :) :) :)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
castello romano 45 λεπτα εξω απ τη ρωμη..απειρες μαρκες,ενα μικρο χωριο που αποτελειται απο καταστηματα κ φαγαδικα
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
επίσης τι ακριβώς είναι η κάρτα απεριορίστων διαδρομών? μπορώ για παράδειγμα με αυτή να πάω μιλάνο-φλωρεντία?


:clap::clap::clap:
Σε ποια κάρτα αναφερεσαι; Μπορείς να πεις πώς τη βρήκες να λέγεται στα αγγλικά ή τα ιταλικά;
 

tetix

Member
Μηνύματα
46
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
όσον αφορά το Μιλάνο εμένα μου φάνηκε αρκετά ακριβό αλλά αφού θα πέσεις σε περίοδο εκτώσεων φαντάζομαι θα βρεις πράγματα που να αξίζουν. Προσωπικά από το τελευταίο ταξίδι στο Μιλάνο πριν 2 χρόνια ευχαριστήθηκα shopping σε ένα outlet που βρίσκεται ανάμεσα σε Μιλάνο και Γένοβα και λέγεται serravalle Designer Outlet Serravalle: discover our brands
δεν πίστευα στα μάτια μου με τις τιμές που έβλεπα και το τίμησα δεόντως!
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας!πάντως για τα outlet έξω απο ρώμη-μιλάνο και φλωρεντία έχω ενημερωθεί αλλά δε θα ήθελα να χάσω μια μέρα ώστε να τρέχω σε μαγαζία 50 χλμ απο την πόλη!όσο αναφορά την κάρτα απεριορίστων την διάβασα εδώ μέσα στο foroum στα ελληνικά!καμία πρόταση για μεταφορά από μιλάνο-φλωρεντία και μετά φλωρεντία-ρώμη?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom