βοηθεια

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Γεια σας ειμαι η Σοφία.Ειμαι καινουργιο μελος και δε ξερω πως να χειριστω το forum.Μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια και εχω παει σε αρκετα μερη.Μολις περασα μια πολυ ασχημη και δυσκολη περιοδο στη ζωη μου και θελω να παω ταξιδι να ηρεμησω.Σκεφτομαι τον άλλο μήνα να παω πεκίνο ή κένυα.Μπορείτε να μου πείτε που ειναι καλυτερα αυτη τη περιοδο για να παω και αν εχετε πληροφοριες για αυτα τα μερη?Που πρεπει να ανοιξω καινουργιο θεμα για τους προορισμους αυτους?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλως ήρθες Σοφία..το φόρουμ ειναι πανεύκολο και θα το συνηθίσεις ..δούλεψε λίγο τις οδηγίες να φτιάξεις και τον χάρτη σου,θα βρεις πολλές πληροφορίες απο προηγούμενα πόστ και θα ερωταπαντάμε όλοι μαζί μέχρι να ικανοποιηθούν οι απορίες σου..
να είσαι καλά!!
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!και ελπιζω να φανω και χρησιμη καποια στιγμη, αν και ειμαι της γνωμης οτι τα ταξιδια ειναι υποκειμενικα, αναλογα το στυλ και τις προσδοκιες του καθενος.φιλακια!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.021
Σοφία καλωσόρισες!!! :)
Ελπίζω η δύσκολη περίοδος να τελείωσε και μία πολύ όμορφη να πάρει τη θέση της. Η εγγραφή στο φόρουμ :)clap:) και το ταξίδι που προγραμματίζεις πιστεύω να συβάλλουν σε αυτό!!!
 

agelika2

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μπανγκογκ-Πουκετ
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική&Λαπωνία.
καλως ήρθες Σοφία.

Γεια σας ειμαι η Σοφία.Ειμαι καινουργιο μελος και δε ξερω πως να χειριστω το forum.Μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια και εχω παει σε αρκετα μερη.Μολις περασα μια πολυ ασχημη και δυσκολη περιοδο στη ζωη μου και θελω να παω ταξιδι να ηρεμησω.Σκεφτομαι τον άλλο μήνα να παω πεκίνο ή κένυα.Μπορείτε να μου πείτε που ειναι καλυτερα αυτη τη περιοδο για να παω και αν εχετε πληροφοριες για αυτα τα μερη?Που πρεπει να ανοιξω καινουργιο θεμα για τους προορισμους αυτους?
Εχω πάει Κένυα πριν από 3 χρόνια,μήνα Ιούλιο.Κανένα πρόβλημα από πλευράς καιρού.Καλοκαιρινες θερμοκρασίες χωρίς ακροτητες.Η Κένυα είναι υποαναπτηχτη χώρα με δισκολο οδικό δυκτειο(συνεπως αρκετή ταλαιπορία στις μετακινήσεις).Κατα τα άλλα η εμπειρία του σαφάρη ειναι μοναδικη και αξεχαστη.Εγω έχω να θυμάμαι για μια ζωή απο αυτό..Πάντως για ξεκούραση δεν κάνει.Εκτος αν θελεις ψυχική ξεκούραση,οπότε σιγουρα θα το πετύχεις...Αν θέλεις περισσότερα πες μου να σου γράψω.
Να έχεις πολλά και καλά ταξιδια!!:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μάλον η Σοφία ενοεί οτι θέλει ξεκουραση να φύγει το μυαλό της ...οπότε στα δύσκολα θα το πετύχει αυτό....βούρ για κένυα σοφη και πάλεψε με λιοντάρια και λεοπαρδάλεις!!!άσε το νου σου να πετάξει σε μέρη εξωτικά και ύποπτα!!!
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Εχω πάει Κένυα πριν από 3 χρόνια,μήνα Ιούλιο.Κανένα πρόβλημα από πλευράς καιρού.Καλοκαιρινες θερμοκρασίες χωρίς ακροτητες.Η Κένυα είναι υποαναπτηχτη χώρα με δισκολο οδικό δυκτειο(συνεπως αρκετή ταλαιπορία στις μετακινήσεις).Κατα τα άλλα η εμπειρία του σαφάρη ειναι μοναδικη και αξεχαστη.Εγω έχω να θυμάμαι για μια ζωή απο αυτό..Πάντως για ξεκούραση δεν κάνει.Εκτος αν θελεις ψυχική ξεκούραση,οπότε σιγουρα θα το πετύχεις...Αν θέλεις περισσότερα πες μου να σου γράψω.
Να έχεις πολλά και καλά ταξιδια!!:)
ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!!!θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες γιατι μαλλον θα παμε αφρικη.Το πεκινο το απορριπτω λογω καιρου.Σκεπτομαστε ή κενυα σαφαρι ή νοτια αφρικη ή ζανζιβαρη και πρεπει μεχρι την αλλη βδομαδα να κλεισω.Επισης ξερεις καλο ταξιδιωτικο γραφειο στη θεσσαλονικη?:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
πρεπει μεχρι την αλλη βδομαδα να κλεισω
Τοσο χαλια η περιοδος που περασε δηλαδη... ξου ξου και οπου διαλεξεις σουπερ θα περασεις!:lol::lol::lol:
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Τοσο χαλια η περιοδος που περασε δηλαδη... ξου ξου και οπου διαλεξεις σουπερ θα περασεις!:lol::lol::lol:
Σε ευχαριστω πολυ ιωαννα!!!!!!!!!!εσυ σκοπευεις να πας πουθενα φετος το καλοκαιρι?:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Σε ευχαριστω πολυ ιωαννα!!!!!!!!!!εσυ σκοπευεις να πας πουθενα φετος το καλοκαιρι?:D

Επειδη περυσι πηγα Κουβα, δεν ευχαριστηθηκα ελληνικες παραλιες και σεργιανι, λεω για Κρητη, μπορει και 15 μερες, ετσι να την γευτω καλα, γιατι ναυην χορτασω αποκλειεται!
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
ξερετε τι φαρμακα πρεπει να παρω μαζι μου και γενικως τι προφυλαξεις χρειαζονται για αφρικη?
ιωαννα, η κρητη ειναι πολυ ωραια, ειχα περασει τελεια.τα χανια ειναι γραφικα και το βαι ειναι εξωτικο.καλα να περασεις
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Σοφια welcome και καλα να πανε ολα δυστυχως δε μπορω να σε βοηθησω στο προορισμο που αναζητας αλλα μπορουν πολλοι αλλοι ομως

λεω για Κρητη, μπορει και 15 μερες, ετσι να την γευτω καλα, γιατι ναυην χορτασω αποκλειεται!
ioanna κι εσυ Κρητη:clap::clap::clap:ελα... κανονιζουμε σημερα και travelstoρικη συναντηση βλεπε Χανιά... ολιγοημερες διακοπές
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom