βοηθεια

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
μήπως είσαι λίγο ισοπεδωτικός !!!!!! η μου φαίνεται ?
Εμενα μου φαινονται λιγο υποκειμενικα αυτα.Πιστευω οτι ο καθενας το βλεπει αναλογα απο τις εμπειριες του και ειναι λογικο βεβαια αυτο.Εγω εχω σοβαρα παραπονα απο 2 πολυ γνωστα ταξιδιωτικα γραφεια, ενω με τα ιδια ταξιδεψε φιλη μου και εμεινε ευχαριστημενη.Με ενα απο τα δυο γραφεια μια αλλη γνωστη μου ειναι στα δικαστηρια.Με το ταξιδιωτικο που εκλεισα αυτη τη φορα δε το ξερω καθολου,συννενοηθηκα μονο απο το τηλεφωνο γιατι ειναι στην αθηνα και γω μενω θεσσαλονικη.Μολις γυρισω θα σας πω εντυπωσεις........:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν θα γράψω για ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορά ότι απαγορεύεται η δυσφήμιση επαγγελματιών όχι μόνο του ταξιδιωτικού χώρου αλλά οποιουδήποτε.

Δε θα ξαναεπιτραπούν τέτοια μηνύματα στο φόρουμ, ήταν η τελευταία φορά, όσοι είναι ώριμοι και μπορούν να καταλάβουν ότι υπάρχουν συγκεκριμένοι όροι χρήσης, τους ακολουθούν. Όσοι δε μπορούν, ας σιωπούν, ή αν δε μπορούν να κρατηθούν, ας φτιάξουν δικά τους sites να βρίζουν όποιον θέλουν.

Επίσης προσωπικές επιθέσεις με χαρακτηρισμούς του στυλ "είσαι υστερικός, πάρε λεξοτανίλ" να λείπουν, και από δω και πέρα θα υπάρχουν και κυρώσεις πέραν της διαγραφής των μηνυμάτων.

Ελπίζω να είμαι σαφής.:spam:
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Λοιπόν θα γράψω για ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορά ότι απαγορεύεται η δυσφήμιση επαγγελματιών όχι μόνο του ταξιδιωτικού χώρου αλλά οποιουδήποτε.

Δε θα ξαναεπιτραπούν τέτοια μηνύματα στο φόρουμ, ήταν η τελευταία φορά, όσοι είναι ώριμοι και μπορούν να καταλάβουν ότι υπάρχουν συγκεκριμένοι όροι χρήσης, τους ακολουθούν. Όσοι δε μπορούν, ας σιωπούν, ή αν δε μπορούν να κρατηθούν, ας φτιάξουν δικά τους sites να βρίζουν όποιον θέλουν.

Επίσης προσωπικές επιθέσεις με χαρακτηρισμούς του στυλ "είσαι υστερικός, πάρε λεξοτανίλ" να λείπουν, και από δω και πέρα θα υπάρχουν και κυρώσεις πέραν της διαγραφής των μηνυμάτων.

Ελπίζω να είμαι σαφής.:spam:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου και μοναδικος σκοπος μας πρεπει να ειναι το να περναμε οσο γινεται πιο καλα........αρα να ονειρευομαστε ταξιδια και οσα μπορουμε να πραγματοποιούμε...........:)
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Συμφωνω -το ταξιδι ειναι κατι υποκειμενικο,εξαρταται επισης απο τις αναγκες σου, τις εμπειριες που εχεις βιωσει καθως επισης κι απο τη φαση που βρισκεσαι καθε φορα...αλλα βρε παιδια παντα παντου μπορουμε να βρουμε κατι θετικο...think positive...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom