δημοπρασία εισιτηρίων

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δεν τα είδες καλά: Για δες το νουμεράκι αριστερά, οι πρώτες πάει έφυγαν, αυτές που σου δείχνει είναι αυτές που μένουν, οι ώρες δεν άλλαξαν.

Το είδα αυτό που λες αλλά σίγουρα κάποιες πτήσεις από πρωί που τις έδειχνε χθες τώρα πήγαν απόγευμα, το θυμάμαι γιατί μ ενδιέφεραν οι συγκεκριμένες! Και τα νούμερα αριστερά χθες τουλάχιστον άρχιζαν από το 15-16,δεν υπήρχε 1,2 κλπ..Και πάλι αν δεις δεν πάνε με τη σειρά..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Έχεις δίκηο, ή τσαντίλα μου φταίει... Είδα τις πρώτες που είχαν φύγει και δεν πήγα ως το τέλος. Πήγαν όλες πίσω μετά την τελευταία... Good luck! :)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχεις δίκηο, ή τσαντίλα μου φταίει... Είδα τις πρώτες που είχαν φύγει και δεν πήγα ως το τέλος. Πήγαν όλες πίσω μετά την τελευταία... Good luck! :)

"due to login problems the auction will start at 12h!"
Υπομονή...;)
Ρε τι τραβάμε για ένα ταξιδάκι:haha:
 
Last edited by a moderator:

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
ας ελπίζουμε ότι θα αξίζει η αναμονή...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ουουουου... σίγουρα! Σαν το διαγωνισμό της Aegean κι αυτός. Τά'χω παρατήσεις ήδη... Αλλωστε, στο βάθος μέσα μου ήξερα οτι κάτι τέτοιο θα συνέβαινε...
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Ρε παιδια που πρεπει να μπεις για να συμμετασχεις στη δημοπρασια?Εγω μπαινω με το λογαριασμο μου miles+more,κανω login αλλα δεν εχει πουθενα καποιο κουμπακι για δημοπρασια η κατι τετοιο!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
... :haha: αν καποιος παρει ειδηση κατι αναλογο για το επομενο διαστημα μετα απο Απριλιο του 2010 ας μου κανει σενιαλο! εγω κατα μηνα Νοεμβρη θελω να φυγω!!!!!!!!!:(:(
 

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
εγώ ακόμα να συνδεθώ πάντως....έλεος...άδικος κόπος...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ρε παιδια που πρεπει να μπεις για να συμμετασχεις στη δημοπρασια?Εγω μπαινω με το λογαριασμο μου miles+more,κανω login αλλα δεν εχει πουθενα καποιο κουμπακι για δημοπρασια η κατι τετοιο!
Εδώ είναι:
Lufthansa - Lufthansa Online-Auktionenhttps://auktion.miles-and-more.com/onlineauction/LHlogin.jsp?action=logout&action=Logout

Τώρα το να καταφέρεις να μπεις είναι άλλου παπά ευαγγέλιο:haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Συντρόφια, δημοπρασία πάπαλα. Geschlossen το μαγαζί.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εγώ πάντως κατάφερα να μπω,προσπαθώ βέβαια από τις 10 και το πέτυχα πριν μισή ώρα!Έκανα και bid για Kuala Lubur αλλά πάπαλα.Μου έβγαλε ένα μεγολοπρεπές ERROR!!
Η προσπάθεια συνεχίζεται...
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Παιδιά πήρα τηλ στην Miles & More (2106175350 για όποιον ενσιαφέρεται)και μου είπαν οτι ούτε η Miles & More δεν μπορεί να μπεί στο σύστημα , προφανώς ή κατέρευσε το σύστημα ή δέχθηκε επίθεση απο Hacker:D

κάτι μου λέει οτι η δουλειά έγινε απο Ελλάδα:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.161
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom