δημοπρασία εισιτηρίων

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Λογικά θα ακυρωθεί η διαδικασία, κι εγώ και κάποιοι γνωστοί μου το ψάχνουμε από το πρωί και τίποτα. Και μάλιστα κάποιοι έχουν μπει και από πολύ νωρίς. Για να αρχίσαν να μεταφέρουν τις δημοπρασίες σε άλλες ώρες και για να έχει πέσει ο server στη σελίδα, μάλλον θα αναβληθεί μέχρι να βρουν κάποια άλλη λύση.
 

dimpanayio

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία,γη του Πυρός,Αν
thakns vag, αλλά δινω πιθανότητες κοντα στο μηδεν:p:p.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Σας βλέπω που παιδεύστε τόσες ώρες και γελάω...

Λοιπόν πριν από 6-7 χρόνια η LH είχε ξανακάνει δημοπρασίες για εισιτήρια από Ελλάδα προς όλο τον κόσμο... είχα λάβει κι εγώ μέρος... μην σκάτε και μην προσπαθείτε... οι τελικές τιμές των εισιτηρίων θα είναι πάνω κάτω ίδιες με αυτές που κατά καιρούς βγάζει η LH... ούτε που μπήκα ούτε που ασχολήθηκα με το θέμα... αν πιστεύετε ότι η Ν.Υ π.χ μπορεί να παίξει κάτω από 295? το CCS κάτω από 303? και το GIG κάτω από 390? προσπαθήστε όλη την μέρα, εγώ θα περιμένω τις προσφορές των εταιριών για να κτυπήσω... καλή συνέχεια...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Σας βλέπω που παιδεύστε τόσες ώρες και γελάω...

Λοιπόν πριν από 6-7 χρόνια η LH είχε ξανακάνει δημοπρασίες για εισιτήρια από Ελλάδα προς όλο τον κόσμο... είχα λάβει κι εγώ μέρος... μην σκάτε και μην προσπαθείτε... οι τελικές τιμές των εισιτηρίων θα είναι πάνω κάτω ίδιες με αυτές που κατά καιρούς βγάζει η LH... ούτε που μπήκα ούτε που ασχολήθηκα με το θέμα... αν πιστεύετε ότι η Ν.Υ π.χ μπορεί να παίξει κάτω από 295? το CCS κάτω από 303? και το GIG κάτω από 390? προσπαθήστε όλη την μέρα, εγώ θα περιμένω τις προσφορές των εταιριών για να κτυπήσω... καλή συνέχεια...

Και αναρωτιόμουν:

Δεν θα πάρει θέση ο Sir..
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Κατάφερα και μπήκα.Καλά είναι όντως πατάτα.Για Βανκουβερ είναι στα 2900 για Τουρκία μέχρι στιγμής 320 και έπετε συνέχεια
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
aimg686.imageshack.us_img686_3597_78532083.png


Δεν αξίζει μία. Δείτε τιμές...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Κατάφερα και μπήκα.Καλά είναι όντως πατάτα.Για Βανκουβερ είναι στα 2900 για Τουρκία μέχρι στιγμής 320 και έπετε συνέχεια
Και οι μισοί προορισμοί έχουν εξαφανιστεί. Πάει το Καράκας, η Χο-τσι-μινχ, η Τζακάρτα, η Κουάλα Λουμπούρ. Τι θα γίνει μ' αυτούς τους προορισμούς άραγε;
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
καταρχην το συστημα κολησε κ εκανε πολλες ωρες να ανοιξει

αλλα γενικα σε μερικα δευτερολεπτα, η τιμη για ΝΥ που χαζευα απο 350 εκτοξευτηκε σε 3.000 ευρω...
σε δευτερολεπτα κυριολεκτικα.... 3.000 για Ν.Υ. δεν ειναι προσφορα...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Ωραιοι συμφορουμιτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τοσες μερες προσπαθουμε να μαθουμε καμια πληροφορια κ ολοι ποιουσαν τη νησσα.
Ξαφνικα ολοι εχουν παλιοτερες εμπειριες.
Αλτρουισμος στο μεγαλειο του.....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Παλι τσάμπα διαφήμιση έκανε η Lufthansa !!!!!!!!!!!

και η πλάκα ειναι οτι οταν ανεβηκε το θεμα στο forum κανενας δεν εδινε πληροφορίες
για την διαδικασία ...λες και θα ηταν μυστικό ..........
 
Last edited by a moderator:

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μάλλον κάποιοι την είχαν πατήσει παλιότερα και θα λένε ας την πατήσουν και οι καινούριοι... :) Το χειρότερο είναι αυτοί που πήραν άδεια από τη δουλειά τους για να συμμετάσχουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom