εχω μια απορία..

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
εγώ σίγουρα δεν είμαι (ακόμα)!
Όταν γράψω ιστορία, θα είναι πέρα για πέρα αληθινή. Ακόμα και τη στιγμή που θα γράφει ότι "και τη στιγμή που κρεμόμουν με το ένα χέρι στο κενό, ένας γαλάζιος δράκος με ασημένια φτερά πέταξε από κάτω μου και, αφού με πήρε στις πλάτες του, με απίθωσε με ασφάλεια στο έδαφος!"


:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:...............


εμενα που το μυαλο μου γενικως δεν παει στο κακο.... και εχω βαλει το καμαρι μου??? με αγχωσατε βραδινιατικα.....


...εβαλα και γω τον αγαπημενο μου νιντζα.....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εμενα μου αρεσει αυτη η γοητεια της ανωνυμιας ,οπως ειπαν και οι προηγουμενοι.Μου αρεσει να φανταζομαι πως μπορει να ειναι ο αλλος .
Επειδη αναφερθηκε και το facebook εγω δεν πιστευω οτι τις φωτο που βαζουμε μπορει να τις βλεπουν μονο φιλοι.Μου εχει τυχει πολλες φορες φιλοι φιλων μου(που δεν ειναι δικοι μου φιλοι) να ποσταρουν φωτο και να κανει σχολια ο κοινος μας φιλος ,οποτε εμφανιζεται ειδοποιηση σε μενα.Μπαινω λοιπον απο μια φωτο και μπορω να δω το αλμπουμ ενος εντελως αγνωστου ανθρωπου.Μεγαλη ρουφιανια!
Εγω ειχα βαλει φωτο για 3 μηνες στην αρχη και μου εστελναν αιτηματα φιλιας η σαρα και η μαρα.Μετα την εβγαλα και ηρεμησε το κεφαλι μου.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Επειδη αναφερθηκε και το facebook εγω δεν πιστευω οτι τις φωτο που βαζουμε μπορει να τις βλεπουν μονο φιλοι.Μου εχει τυχει πολλες φορες φιλοι φιλων μου(που δεν ειναι δικοι μου φιλοι) να ποσταρουν φωτο και να κανει σχολια ο κοινος μας φιλος ,οποτε εμφανιζεται ειδοποιηση σε μενα.Μπαινω λοιπον απο μια φωτο και μπορω να δω το αλμπουμ ενος εντελως αγνωστου ανθρωπου.Μεγαλη ρουφιανια!

Αυτός ο εντελώς άγνωστος άνθρωπος (κι ο καθένας μας) έχει την επιλογή τις φωτο που ανεβάζει να μπορούν να τις βλέπουν μόνο οι φίλοι του,΄ή συγκεκριμένοι φίλοι του ή ΚΑΙ οι φίλοι των φίλων του ή ακόμα και όλο το fb. Μην νομίζεις δηλαδή πως οι περισσότεροι που έχουν "ανοιχτά" τα άλμπουμ τους και τα βλέπουν κι άλλοι ότι δεν το ξέρουν... Θέλω να πω τέλος πάντων πως κάπως μετριάζεται η έκθεση αν προσέχεις.. Από την άλλη αυτό που μπορεί εύκολα να συμβεί είναι οι φωτο που ανεβάζεις ο καθένας "φίλος" σου να μπορεί να τις αποθηκεύει... Κι είναι κι αυτό ένα θέμα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
ναι το ξερω οτι υπαρχουν δυνατοτητες αποκλεισμου των μεν και των δε ,παρολαυτα δεν παυει το face να ειναι μεγαλος ρουφιανος ετσι που ολοι μαθαινουν ποτε βηχεις ,ποιος σου στελνει δωρακια ,τι κανεις εδω ..τι κανεις εκει κλπ
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ναι το ξερω οτι υπαρχουν δυνατοτητες αποκλεισμου των μεν και των δε ,παρολαυτα δεν παυει το face να ειναι μεγαλος ρουφιανος ετσι που ολοι μαθαινουν ποτε βηχεις ,ποιος σου στελνει δωρακια ,τι κανεις εδω ..τι κανεις εκει κλπ

ουυυυυυ καλά είσαι..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Νομιζω οτι εχει κοπασει ο ντορος των πρωτων ετων για το facebook.Και ευτυχως δηλαδη.
βγηκαν και διαφορα στραβα στη φορα ...τωρα κυκλοφορει και μια ταινια σχετικη νομιζω
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ο ντόρος έχει κοπάσει γιατί έχει μπει μέσα στην ζωή κανονικότατα, δεν είναι κάτι καινούριο. Η νεολαία πια μεγαλώνει με αυτό σαν να είναι κάτι δεδομένο. Δυστυχώς. Έχει κι αυτό το χαβαλέ του ώρες ώρες, αλλά στις μικρότερες ηλικίες, εύκολα μπορείς να ξεφύγεις. Γενικά.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
βγηκαν και διαφορα στραβα στη φορα ...τωρα κυκλοφορει και μια ταινια σχετικη νομιζω[/quote]

ταινία? πρώτη φορά το ακούω
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom