εχω μια απορία..

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οπως λεει η vz με την αφελεια της πρωτης επαφης με το ιντερνετ και κατενθουσιασμενη απο το ταξιδι μου στον Αγιο Δομηνικο , ανεβαζω σε ξενο σαιτ φωτος και σε κανα-δυο ειμαι μεσα εγω και σε καποιες ο Mr.go2.
φυσικα στη φορα το μειλ μου , η χωρα μου , νουμερο παπουτσιου :haha: ολα!
Πρωτο μειλ απο θερμοαιμο νεαρο εκ λατινικης αμερικης "γιου λουκ γκρειτ" - με κολακευει.
Δευτερο απο τον ιδιο "γιου αρ μπιουτιφουλ , αι λοβ γιου" :haha:-το αγνοω.
Τριτο "πες μου που ακριβως εισαι στην Ελλαδα να ερθω , αι λαικ γιου".
Τεταρτο και παθαινω συγκοπη "εισαι ο πιο ωραιος αντρας(!!!) που εχω δει":haha::haha::haha: Οι φωτος του Mr. πρωτες και στη συνεχεια οι υπολοιπες κατεβηκαν με συνοπτικες διαδικασιες!
Απιστευτο ξενερωμα! :shock:
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Ειχα κι εγω την απορια γιατι δεν βαζουμε τις φωτο μας να ξερουμε με ποιον μιλαμε. Ακουστηκαν ολες οι αποψεις και ολοι εχουν ενα δικιο. Οποτε μπερδευτηκα κι ησυχασα!:roll::roll:
 

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
ο καθένας πρέπει να κάνει κατα συνείδηση.πάντως όταν δεν έχεις εικόνα του άλλου υποθέτω ότι είναι πιο εύκολο το ταξίδεμα σου μέσα στο site.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.913
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
εχω μια αλλη απορία σχετικά με την λειτουργία του φορουμ κ ειδικά με τα προσωπικά μηνύματα!

Αν κάποια στιγμή ...φουλάρει ο μεγιστος αριθμος προσωπικών μηνυμάτων,
τι γίνεται οταν καποιο μέλος σου στελνει πμ?
αποθηκευεται καπου προσωρινά και οταν σβησεις καποια μηνυματα μπορεις και το διαβάζεις;
ο αποστολέας ενημερώνεται οτι ο παραληπτης δεν μπορει να δεχτει αλλα μηνυματα;

απορίες ενος απλού χρήστη του φορουμ!:roll:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
E σβήσε κι εσύ κανένα μήνυμα!!! :bleh:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.765
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ να πω την αλήθεια πιο πολύ προβληματίζομαι που δεν έχω το φύλο και την ηλικία του αλλου και λιγότερο τη φωτογραφία.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
εχω μια αλλη απορία σχετικά με την λειτουργία του φορουμ κ ειδικά με τα προσωπικά μηνύματα!

Αν κάποια στιγμή ...φουλάρει ο μεγιστος αριθμος προσωπικών μηνυμάτων,
τι γίνεται οταν καποιο μέλος σου στελνει πμ?
Οπως συμβαινει στις περισσοτερες πλατφορμες forum οταν ειναι γεματο το γραμματοκιβωτιο σου, ο αποστολεας ενημερωνεται οτι το πμ που εστειλε δεν εφτασε. Απο εκει και περα μπορει να ενημερωνει και για τον λογο μπορει και οχι. Καλο ειναι ομως να σβυνουμε οσα πμ δεν θελουμε καθως ο ογκος που εχουν συνολικα απο ολα τα μελη μπορει να φθανουν σε πολλα ΜΒ που επιβαρυνουν τον server μας χωρις λογο.....
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.913
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
εχω μια απορία:
αν κάποιο μέλος γράψει μια ταξιδιωτική ιστορία, στην οποια γινεται σαφές οτι είναι δική του και πραγματική και εκ των υστέρων διαπιστωθεί οτι έγραψε ενα ...παραμυθι της Χαλιμάς , ξεγελώντας τα μέλη του φόρουμ, είναι καταστρατήγηση των όρων χρήσης του φόρουμ?
αν ναι, η ιστορία αυτή σβήνεται και διαγράφεται;
και αν το μέλος αυτό έχει γράψει και αλλες ιστορίες που αμφισβητούνται για την γνησιότητά τους?:roll:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
για ποιον χτυπάει η κουδούνα; :roll::roll:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
εγώ σίγουρα δεν είμαι (ακόμα)!
Όταν γράψω ιστορία, θα είναι πέρα για πέρα αληθινή. Ακόμα και τη στιγμή που θα γράφει ότι "και τη στιγμή που κρεμόμουν με το ένα χέρι στο κενό, ένας γαλάζιος δράκος με ασημένια φτερά πέταξε από κάτω μου και, αφού με πήρε στις πλάτες του, με απίθωσε με ασφάλεια στο έδαφος!" :haha: :haha:
Αααα και για να επανέλθω στο θέμα μας... Είναι τόσο όμορφα και πρωτότυπα τα άβαταρ! Κατά κάποιο τρόπο εκφράζουν την ψυχή μας ή τη διάθεσή μας καλύτερα από την αφεντομουτσουνάρα μας, την οποία μπορούμε κάλλιστα να αναρτήσουμε στο δημόσιο προφίλ μας.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.795
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom