κάνετε spor στους προορισμούς που ταξιδεύετε??

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Α! Μάλιστα. Αλλά γιατί να μην κολυμπά κανείς; Έχει καμιά ιδιαίτερη αίσθηση το περπάτημα στο βυθό;
 
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
το...ψάχνω ακόμη !
Zip line ειναι αυτο που κρεμιεσαι στον αερα απο ενα συρματοσχοινο κινουμενος με μια τροχαλια , σα ρουχο κρεμασμενο στο σχοινι ενα πραγμα.
Οτι καλυτερο ηταν στο Μπελιζ μεσα στη ζουγκλα που αλλαξα 8 πλατφορμες απο διαφορα υψη. Υπαρχουν διαφοροι βαθμοι δυσκολιας , αυτο που εκανα εγω ηταν το πιο ηπιο , αλλα φιλοδοξω στην Κοστα ρικα να δοκιμασω απο γκρεμο σε πιο μεγαλη και γρηγορη διαδρομη.
Υπαρχει και ζιπλαιν που λεγεται death slide:shock: !! Δε θελω να μαθω τι ειναι..

Δειτε εδω ενα βιντεο με ζιπ πανω απο την καραιβικη , το εχω ξαναποσταρει στο φορουμ


την καμεερααααα!!!
go2dbeach...ζείς ;
 
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
το...ψάχνω ακόμη !
Α! Μάλιστα. Αλλά γιατί να μην κολυμπά κανείς; Έχει καμιά ιδιαίτερη αίσθηση το περπάτημα στο βυθό;
προσπαθώ να αφήσω τον εαυτό μου να αισθανθεί τί θα ένοιωθε με το..περπατημα στόν βυθό,αλλα δεν μου κάνει..κλικ :)
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Το undersea walk είναι περίπατος στο βυθό. Είναι κάτι διαφορτικό και μια καλή λύση για όσους δεν ξέρουν μπάνιο πάντως και για όσους φοβούνται τις καταδύσεις.
http://www.ile-maurice.tv/video/73876-captain-nemo-underseawalk.html
 

Attachments

Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
το...ψάχνω ακόμη !
Το undersea walk είναι περίπατος στο βυθό. Είναι κάτι διαφορτικό και μια καλή λύση για όσους δεν ξέρουν μπάνιο πάντως και για όσους φοβούνται τις καταδύσεις.
http://www.ile-maurice.tv/video/73876-captain-nemo-underseawalk.html

Αν κρίνω όμως meredia απο την συνειμμένη εικόνα σου,δεν σου προσφέρει την..αγωνία του αγνώστου !
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ελα Γιωργο..ζω και βασιλευω!:lol:

Αστεια η φωτο που ανεβασε η maredia..χερακι χερακι οι undersea walkers. Μεγαλυτερη ελευθερια κινησεων εχεις κανοντας σνορκελινγκ ή καταδυση , και οτι φοβασαι παυει να φαινεται το ιδιο επειδη περπατας?
Τελος παντων εμπειρια ειναι και αυτη και ιδιαιτερα δημοφιλης στις Μαλδιβες. Εχει δοκιμασει κανενας να μας πει πως το βρηκε? Πηγατε αρκετοι προσφατα στον παραδεισο του Ινδικου..

Επισης εχει κανει κανενας kite board? Να μου πει αν ειναι δυσκολο :D
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Με κάλυψες go2dbeach.. Η φωτό για πλάκα ήταν.:)
Ο φόβος του αγνώστου σίγουρα δεν υπάρχει αφού έχεις και οδηγό για τα μονοπάτια του βυθού, αλλά πιστεύω ότι είναι διασκεδαστικό, έχεις και την ευκαιρία να ταίσεις τα ψάρια...γενικά φανταστείτε ότι είναι όπως μια βόλτα σε κάποιο πάρκο με ζωάκια απλά την κάνεις κάτω από τη θάλασσα με ψάρια!:roll:
Εντάξει δε σας έπεισα..
Εγώ θα το κάνω πάντως τον ιούλιο!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Κοντευεις για ταξιδακι maredia , τυχερη!
Θα περιμενουμε τις εντυπωσεις σου και φυσικα να μας πεις πως ηταν η...υποθαλασσια βολτα!
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Εννοείται, εννοείται!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom