Μεξικό καλοκαιρινες διακοπες στο Μεξικο!!

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
520 ευρω με iberia και 780 ευρω με lufthansa μου βρηκαν τιμη απο το Ακτινα για Μεξικο! καλη τιμη ή θα μπορουσα να βρω κατι πιο οικονομικο??
επισης με περιοριζει να τα αγορασω μεχρι την Παρασκευη!!!!! ειναι πολυ νωρις νομιζω για αναχωρηση στις 24 ιουνιου!!!
τι εξαναγκασμος!! και πες οτι κατι γινετε, τι τα κανουμε τα εισιτηρια μετα??
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Neraida μου μην αγχωνεσαι..αυτο το κατι που λες μπορει να συμβει και ενα μηνα πριν και δυο εβδομαδες πριν. Θα ελεγα να τα παρεις και να μπεις στο τριμηνο της γλυκιας αναμονης :D.

Να προσθεσω στα λεγομενα του turms για Κοζουμελ , οτι γενικα σαν νησι δε λεει και παρα πολλα..Το Σαν Μιγκελ ειναι μια μικρογραφια της Πλαγια ντελ Καρμεν με τον πεζοδρομο και τα μαγαζια. Αυτο που αξιζει πολυ ειναι το σνορκελ-σκουμπα στον υφαλο και αν εχει επανελθει απο τους τυφωνες το παρκο Chankanaab με τα υποβρυχια αγαλματα ειναι καλο. Τετοιου στυλ παρκα ομως εχει και η Ριβιερα Μαγια. Καλυτερα να ξοδεψεις το χρονο σου στο ισλα Μουχερες.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
να μπεις στο τριμηνο της γλυκιας αναμονης :D
πολυ μου αρεσε αυτο!!

16 μερες γεματες αν αφαιρεσουμε τις αλλες 2 που ειναι η αφιξη και η αναχωρηση. προλαβαινω για ολα αυτα??
go2dbeach σ' ευχαριστω για τις συμβουλες σου, θα λαβω υποψιν μου οσα εχουν γραφτει μεχρι στιγμης .
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
πολυ μου αρεσε αυτο!!

16 μερες γεματες αν αφαιρεσουμε τις αλλες 2 που ειναι η αφιξη και η αναχωρηση. προλαβαινω για ολα αυτα??
go2dbeach σ' ευχαριστω για τις συμβουλες σου, θα λαβω υποψιν μου οσα εχουν γραφτει μεχρι στιγμης .
Φεύγω και γω για Μεξικό (πρώτα ο Θεός ) 29/07 με 20 /08 , νομίζω ότι θα πρέπει να ανταλλάξουμε πληροφορίες και εμπειρίες ! Τελικά σε ποια τιμή το έκλεισες?
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
rania .. κοιτα λιγο το προηγουμενο μηνυμα μου που αναφερω την τιμη!!
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Μια χαρά είναι η τιμή. Εγώ είχα πάει αρχές Ιανουαρίου 2009 με 990 ευρώ το άτομο με KLM, με άφιξη mexico city και αναχώρηση από CANCUN μέσω mexico city. Αυτό και εάν ήταν ακριβό!!!!!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
990 μου φαινεται πολυ πολυ ακριβο!!
τελικα μου το βρηκε σημερα 490 αντι για 520 με iberia!! και παραμονη εκει 19 μερες!!
σημαντικη διαφορα το 490 με το 990!!!
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Καλά τρελή είσαι? 490 ευρώ και το συζητάς ακόμη?
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
τεντεν θα παω να τα παρω αυριο, ναι σιγουρα ειναι καλη τιμη, θα μπορουσε να ηταν τιμη που θα αφορουσε ταξιδι ευρωπης . .
ιανουαριο που πηγες ηταν καλα? μπορουσες να κανεις μπανιο τοτε?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
520 ευρω με iberia και 780 ευρω με lufthansa μου βρηκαν τιμη απο το Ακτινα για Μεξικο! καλη τιμη ή θα μπορουσα να βρω κατι πιο οικονομικο??
επισης με περιοριζει να τα αγορασω μεχρι την Παρασκευη!!!!! ειναι πολυ νωρις νομιζω για αναχωρηση στις 24 ιουνιου!!!
τι εξαναγκασμος!! και πες οτι κατι γινετε, τι τα κανουμε τα εισιτηρια μετα??
Γλυκιά μου neraida... στη ζωή δεν μπορεί να τα έχουμε όλα... με 490ευρώ δεν πας κάθε μέρα στο Μεξικό ούτε με 525 στη Βραζιλία... το τίμημα είναι ότι πρέπει να τα βγάλεις 3-4 ή και 5 μήνες νωρίτερα... αν μακριά από εμάς, δεν κάνεις το ταξίδι, απλά βάζεις μια υπέροχη σαντιγί και τρώς τα εισιτήρια αντί επιδορπίου...

Για τα 490ευρώ δεν πιστεύω ότι εννοείς σοβαρά ότι μπορείς να βρεις φτηνότερα...
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
535 για Βραζιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα με στείλεις πριν την ώρα μου Νικόλα
Και ότι κρυφοκοιτάζω προς τα εκεί
Λες?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.021
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom