EasyJet μου εκλεισε ο φιλος μου εισιτηριο easyjet κ χωρίσαμε. δεν εχω προσβαση να κανω τσεκ ιν

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Κι εγω μ' αυτον τον καημο θα φυγω...
Κρίμα, αν πήγαινες Αγγλία και πήγαινες στο γάμο και ήταν εκεί και αυτή και ο πρώην της τελικά, θα μάθαινες τι στο καλό έτρεξε με τους φόρους. Εκτός αν ήταν ο jimp ο πρώην, οπότε τα γεγονότα θα έπαιρναν άλλη τροπή.
Τραγική σχεδόν.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κρίμα, αν πήγαινες Αγγλία και πήγαινες στο γάμο και ήταν εκεί και αυτή και ο πρώην της τελικά, θα μάθαινες τι στο καλό έτρεξε με τους φόρους. Εκτός αν ήταν ο jimp ο πρώην, οπότε τα γεγονότα θα έπαιρναν άλλη τροπή.
Τραγική σχεδόν.
Θα πηγαινα αλλα δεν εχω τι να βαλω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κάτι casual tripakia.

Μα καλά μετά από τόση βοήθεια δεν θα έπρεπε η κοπέλα να μας πει τι έγινε?

Εγώ πάντως δεν είμαι ο πρώην.
Έχω και αποδείξεις,μη νευριασει και κανένας συμφορουμιτης;-)
 

mariapapad

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Πες μου ποτε ειναι το ταξιδι να κλεισω θεση με αυτη την πτηση.Κατι τετοια δεν πρεπει να τα χανει κανεις!!!

Που εισαι βρε tripakia να διαβασεις?
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
Εμείς να δεις τι ζούμε μ'αυτά που διαβάζουμε!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
Πάτησα ευχαριστώ γιατί πέθανα στο γέλιο!!!Είσαι θεά!!!
Λοιπόν πέρα από την πλάκα που κάνουμε οι υπόλοιποι κι εσύ μέσα σου μπορεί να τσιμπιέσαι γερά,έχω να σου γράψω να δείξεις ανωτερότητα!Βέβαια αν προλαβαίνεις μέχρι το ταξίδι να βρεις και κανένα νέο αμόρε να σκάσει κι αυτός δεν είναι κακή ιδέα:xmas_rolleyes:...Αλλιώς βρες στο Λονδίνο ακόμη καλύτερα :xmas_smile:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
Και με την ίδια πτήση, ε; Λοιπόν, μην παρασυρθείς από τα αγόρια και ντυθείς casual. Φρόντισε να είσαι Η Αδιάφορη Θεά.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
Δεν μας ειπες ολο το στορυ απ την αρχη κ μας αφησες να οργιαζουμε στα σχολια.:xmas_cheesygrin:

Και με την ίδια πτήση, ε; Λοιπόν, μην παρασυρθείς από τα αγόρια και ντυθείς casual. Φρόντισε να είσαι Η Αδιάφορη Θεά.
Paefstra της προτινεις να συνταξιδεψει;; Μα θα ναι κι αλλη στην "παρεα"!
Αν τελικα παει η μαρια θα ελεγα εκτος απο Αδιαφορη Θεα να ναι και με συνοδο! αλλιως μετα θα χουμε αλλο θεματακι, αυτη τη φορα στο σοσιαλ:xmas_lol:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
mariapapad said:
παιδια μου έχετε φτιαξει τη διαθεση, τα εισιτηρια δεν εχουν ακυρωθεί, ωστόσο ο πρώην μου θα ταξιδεψει κανονικά στην πτηση και θα κανει τουρισμό στο uk απ ότι έμαθα οχι μόνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αφου δεν αλλαξε ονομα στο δικο μου εισιτηριο να παει με την αλλη πάλι καλα!!!!!!ρε τι ζω!
Αυτο που ζεις μπορείς να το τραβηξεις video ????
Δεν υπάρχει ούτε στα βιβλία το συγκεκριμένο θέμα του αγαπησιαρη με την πρώην και την νυν στην ίδια πτήση !!!!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom