EasyJet μου εκλεισε ο φιλος μου εισιτηριο easyjet κ χωρίσαμε. δεν εχω προσβαση να κανω τσεκ ιν

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Paefstra της προτινεις να συνταξιδεψει;; Μα θα ναι κι αλλη στην "παρεα"!
Αν τελικα παει η μαρια θα ελεγα εκτος απο Αδιαφορη Θεα να ναι και με συνοδο! αλλιως μετα θα χουμε αλλο θεματακι, αυτη τη φορα στο σοσιαλ:xmas_lol:
Φυσικά και να συνταξιδέψει. Αλλά όχι και να ζοριστεί να κουβαλάει με το στανιό συνοδό (αληθινό η ψεύτικο). Εξίσου αποτελεσματικό ένα μαξιλαράκι στην κοιλιά ως Έγκυος Αδιάφορη Χαμογελαστή Θεά. Ο τύπος θα έχει κάτι να μετράει εκτός από προβατάκια τις άυπνες αγγλικές νύχτες.
 

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
Φυσικά και να συνταξιδέψει. Αλλά όχι και να ζοριστεί να κουβαλάει με το στανιό συνοδό (αληθινό η ψεύτικο). Εξίσου αποτελεσματικό ένα μαξιλαράκι στην κοιλιά ως Έγκυος Αδιάφορη Χαμογελαστή Θεά. Ο τύπος θα έχει κάτι να μετράει εκτός από προβατάκια τις άυπνες αγγλικές νύχτες.


χαχαχαχαχαχαχαχαχ :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol: Πραγματικά τον λυπάμαι τον κακομοίρη!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Άρε τι διαβάζω..... Πέθανα στο γέλιο! Τελικά ποτε είναι ο γάμος? Θέλεις να τον πάρουμε τηλ να του πούμε ότι η πτήση του ακυρώθηκε? Και καλά ότι είμαστε από την εύκολη! Γαιδουρια του να πάει με άλλη....
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Νομίζω ότι το θέμα δε χρειάζεται άλλο...
Topic Closed
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.506
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom