να πάω για μια μέρα μόνος ... ?

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
και εδω τιθεται ενα μεγαλο ερωτημα, καλα για ενα τριημερο και καπου κοντα πας μονος σου, σε ενα μακρινο προορισμο και για μεγαλυτερο χρονικο διαστημα πας μονος σου αν δεν μπορεις να βρεις παρεα?????
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
και εδω τιθεται ενα μεγαλο ερωτημα, καλα για ενα τριημερο και καπου κοντα πας μονος σου, σε ενα μακρινο προορισμο και για μεγαλυτερο χρονικο διαστημα πας μονος σου αν δεν μπορεις να βρεις παρεα?????
Μονη τελειως θα το σκεφτομουν, αλλα αν μπεις σε καποιο γκρουπ γιατι οχι.Εχω δει πολλους που το κανουν.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
και εδω τιθεται ενα μεγαλο ερωτημα, καλα για ενα τριημερο και καπου κοντα πας μονος σου, σε ενα μακρινο προορισμο και για μεγαλυτερο χρονικο διαστημα πας μονος σου αν δεν μπορεις να βρεις παρεα?????
Κι αν εσύ θέλεις να πας κάπου τόοοσο πολύ και κανείς δεν ακολουθεί, θα μετανιώνεις μετά επειδή δεν βρήκες παρέα; Πας και παραπάς. Με μια υποτυπώδη οργάνωση, καλή ψυχολογία και διάθεση φυσικά πας και μόνος και για αρκετές ημέρες. Όλα φυσικά εξαρτώνται από τι ταξιδιώτης είσαι αλλά και χαρακτήρας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτο εχει ξανασυζητηθει παρα πολυ διεξοδικα.
Η δικη μου γνωμη:πας τρεχοντας!!!
 

ny_gr

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
χτυπα ενα αμστερνταμ ουτε που θα το καταλαβεις οτι εισαι μονος!!!
καλή σκέψη αλλά για πρώτο πρώτο ταξίδι ε όπως και να το κάνεις προηγείται η Βαρκελώνη... (ασε που έχει και μισή τιμή το εισητήριο σε σχέση με τον Άμστερνταμ... )

Όλα φυσικά εξαρτώνται από τι ταξιδιώτης είσαι αλλά και χαρακτήρας.
και αν δεν έχει ανακαλύψει ακόμα τι ταξιδιώτης είσαι? :D θέλω να πω όπως και να το κάνεις δεν είναι το ίδιο σαν να πέρνεις το αυτοκίνητο σου και να πηγαίνεις κάπου με παρέα την μουσική και μόνο. εκεί παλεύεται... τώρα μόνος στο εξωτερικό .. για δύο-τρεις μέρες να μου πεις παλεύεται.. δεν ξέρω είμαι μπερδεμένος ..

θα πάρουμε και κανα δύο ακόμα από δω μέσα και θα πάμε στον mat_lZ ομαδικώς στο Βερολίνο... :D εκει γράφει ότι μένει....

δεν διοργανώνουμε λέω εγώ καμιά ομαδική εκδρομή απο δω μέσα ... να ανοίξω κανένα thread με τέτοιο θέμα? :haha: (ότι ναναι... )
μπορεί και να μαζευτούμε...
 
Last edited by a moderator:

andre30

Member
Μηνύματα
84
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
σιγουρα η βαρκελωμνη ειναι πανεμορφη πολη μοναδικη
αλλα οι καταλανοι ειναι μια ακρως κλειστη κοινωνια
(η αποψη μ φυσικα) δυσκολα θα γνωρισεις κοσμο και θα αναπτυξεις σχεσεις κτλ
περασα τελεια αλλα οι ανθρωποι που γνωρισα ηταν απο βαλκανια κ ιταλια γαλλια κτλ
 

LAGOS_TEO

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ βρισκεις πιο φτηνα εισητηρια και ειναι και μια χαρα! για τον καιρο δεν ξερω τραβανε λιγο παραπανω τα κρυα!
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
ολοι καλοδεχουμενοι εισαστε, βεβαια η αληθεια ειναι οτι μενω με αλλα τρια ατομα και δουλευω πολες ωρες, οποτε δυσκολο να φιλοξενήσω κοσμο δυστυχως, αλλα αν ειναι μενεται σε ενα φτηνο χοστελ και τα αλλα τα βρισκουμε!!!
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Ματ, στειλε τους τους υπολοιπους για Πασχα,και να σου ερθουμε εμεις.Τι λες;
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
καλα και το συζητας!!! τα σπιτια χωρανε 6-7 ατομα, μαζευτηται βγαλτε εισητηρια και ελατε, ολοι ευπροσδεκτοι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom