Σερβία παρακαλω τα φωτα σας!

giannaras13

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΗ ΥΟΥ ΠΥΡΡΟΣ
ακριβώς, βλακία τους και εγω έχω την ίδια εταιρία μιλαω κανονικά, αλλά μην υπερβάλεις κιόλας....θα πάθεις καμία καρδιά στο τελός του μήνα :haha:
ευχαριστω πολυ την ιβανα...το ταξιδι εγινε ηρθαμε χτες....και απο οτι φαινεται θα παμε ξανα το φθινωπορο...ηταν πολυ ωραια..και φθηνα....πολυ φαγητο...ηπια 3 μπουκαλια knez milos μετα...αλλα και γνωρισαμε κατι γυναικες ολα τα λεφτα!!!!οσο για τους ανθρωπους!!!τουε ρωτουσαμε και αν τους λεγαμε οτι ειμαστε ελληνες πραγματικα μας βοηθουσαν πολυ....:clap::clap::lol::roll::shock:
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
καλημερα σας και καλως σας βρηκα στην παρεα του travelstories.gr. εχω μια απορια λοιπον, ξερει καποιος η καποια αν χρειαζεται διαβατηριο για να πας στο βελιγραδι οδικως μεσω σκοπιων;
ενας φιλος ειχε την απιστευτη ιδεα να πεταξουμε για λονδινο μεσω βελιγραδιου αλλα ως εκει να παμε οδικως!!!!!!!
ειμαστε τεσσερις και οι δυο απο εμας δεν εχουμε διαβατηριο, οποτε θα πρεπει να βγαλουμε αν χρειαστει.
και κατι ακομη, εχει πεταξει καποιος με wizzair; αν ναι καλοδεχουμενη καθε πληροφορια.
κια παλι καλως σας βρηκα. ευχαριστω εκ των προτερων.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Τον Απριλη πηγα Βελιγραδι με πουλμαν μεσω F.Y.R.O.M και στη συνεχεια Βουδαπεστη, ταξιδεψα με ταυτοτητα με λατινικους χαρακτηρες. Μπορεις να παρεις ενα τηλ στη πρεσβεια της χωρας για επιβεβαιωση.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
που ειναι ο fitziano .... ?
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
για την ΠΑΟΚΑΡΑ και στο φεγγαρι παμε μεσω ηλιου!
α δεν μας το είπες από την αρχη.....

επειδη ψαχνεις για πιο φθηνη λυση...δες απο τα Σκοπια εχει αρκετα πιο οικονομικα εισιτηρια ...θα γλυτωσεις και ταλαιπορια και λεφτα... στο λεω επειδη και εγω το εψαχνα
 

christosalonk

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
pros latiniki ameriki....
α δεν μας το είπες από την αρχη.....

επειδη ψαχνεις για πιο φθηνη λυση...δες απο τα Σκοπια εχει αρκετα πιο οικονομικα εισιτηρια ...θα γλυτωσεις και ταλαιπορια και λεφτα... στο λεω επειδη και εγω το εψαχνα

μηπως μπορεις να μου πεις τι ακριβως βρηκες απο σκοπια και απο ποια εταιρεια?? για τις ημερομηνιες πανω κατω που παιζει ο ΠΑΟΚ..

ευχαριστωω:D
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για πας Σερβία, αρκεί να έχεις μόνο την ταυτότητα σου, με Λατινικούς Χαρακτήρες. τις προάλλες μίλησα με την πρεσβεία της Σερβίας, κι μου είπαν ότι αρκεί μόνο αυτό ;)

την πέμπτη πάω κι γω Πολωνία μέσω σερβίας κι θα μπορώ να σου πω το τι κι το που ;)
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
ευχαριστω πολυ για τις απαντηεις σας. για σκοπια με την wizzair που ειδα εγω πριν απο λιγη ωρα ειχε 170 ευρω με επιστροφη (29 νοεμβριου με 2 δεκεμβριου). βεβαια απο οτι ειδα το αεροδρομιο που σε αφηνει η εν λογω εταιρια ειναι περιπου μια ωρα απο το λονδινο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom