Σερβία παρακαλω τα φωτα σας!

Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
ρε παιδια και κατι αλλο, επειδη ειμαι νεος στο travelstories , μηπως μπορειτε να μου εξηγησετε πως φτιαχνεις ενα νεο θεμα, το εκανα μια φορα δημιουργοντας το παρων θεμα αλλα δεν μπορω να θυμηθω πως το εκανα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
αυτούς του Παρτίζαν να τους πας στην Ιρλανδία 3 νοεμβρίου να ιατρέψουν τα αποτιμένα τους χαχαχαχαχχχααχαχα

ναι τόσο έχει (οστόσο παίρνει και την απάντηση του και ο christosalonk), αλλά και από Βελιγράδι αν πας τόσο θα σου βγεί.... 90 ευρώ αν φύγεις 30/11 τα χαράματα με επιστροφή 2/12 + 80 εισιτήριο μέχρι Βελιγράδι.
Αν επιλέξεις να πας 28/11 η τιμή πάει στα 116 BEG_LTN_BEG.

ενώ αν πας 26/11-03/11 από Σκόπια, πας χαλαρα, με΄νεις να δεις Λόνδινο και είσαι μια χαρά...παντως για αυτες τις μέρες το έβλεπα εγώ, και είναι 50 ευρώ. (άσχετο που χρειαζομαι βίζα τελικά και δεν πρόκειτε τώρα να την βγάζω)

Όσο για το αεροδρόμιο και απόσταση-το ίδιο δεν είναι και από το Βελιγράδι και από Σκόπια με το WIZZ;
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
νομιζψω οτι η wizzair sto beligradi πεταει απο το νικολα τεσλα το οποιο ειναι σχετικα κοντα στην πολη του βελιγραδιου.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
thano εννοεί ότι κι τα δύο προσγειώνονται στο Λουτον του Λονδίνου
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
με λεωφορείο ή 85, αλλά εκεί είναι... αεροπλάνο μπορεί να βρει κανείς και για 110, αλλά η μέρες εκτός την σεζόν δεν είναι και πολύ βολικές
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
όχι, είναι δική μου προσωπική υπόθεση -χρειάζομαι βίζα για την Αγγλία
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom