Ντουμπάι ποιος ξερει να μου πει για το ντουμπαι????

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
sapienza????:shock::shock::shock: πρεπει να απολογηθεις!!!
Μπααα, το Dubai δεν εχει καλους γαμπρους!!! Το Μαροκο ομως.......:bleh::bleh:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
sapienza????:shock::shock::shock: πρεπει να απολογηθεις!!!
Μπααα, το Dubai δεν εχει καλους γαμπρους!!! Το Μαροκο ομως.......:bleh::bleh:
κορίτσια για ξανασκεφτείτε το!!!
ο όγδοος σύζηγος ήταν ιδιοκτήτης πετρελαιοπηγών στην τζέντα.με έδερνε πεντάκις ημερησίως,φορούσα μπούργκα ακόμα και την νύχτα,και έπινα ένα ποτήρι πετρέλαιο καθε πρωί! την κοπάνησα πρίν πέντε χρόνια,αλλά θα πίνω μιά ζωή ψυχοφάρμακα είπαν οι γιατροί!!που πάτε λοιπόν?και μην πείτε οτι δεν σας προειδοποίησε η renata..:rolleyes:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπααα, το Dubai δεν εχει καλους γαμπρους!!!
αυτό ξανασκέψου το..καλοί οι μαροκινοί υπάλληλοι αλλά οι σαουδάραβες θα ρίχνουν πετροδολλάρια στα πόδια σας στα μπαρ του Ντουμπάι...και όπως είπε η "μαύρη χήρα" Patrizia Gucci , "καλύτερα να κλαιω σε μια Rolls παρά δυστυχισμένη σε ποδήλατο"...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Λοιπόν ανακεφαλαίωση:

-Δεν θα σας φάνε ζωντανές, αλλά αν είστε νόστιμες (και κατά προτίμηση ξανθές) θα έχετε τα τυχερά σας.
- Δεν χρειάζεστε πρακτορείο.
- Το Ντουμπάϊ δεν έχει αξιοθέατα, ούτε ιδιαίτερες δραστηριότητες να κάνεις πλην ενός ψιλοfake σαφάρι και μιας μονοήμερης εκδρομής σε Άμπου Ντάμπι.
- Αν σας ενδιαφέρει να ψωνίσετε σε εμπορικά κέντρα, να πιείτε καφέ/κοκτέϊλς και να κάνετε μπάνιο στην πισίνα κάποιου χλιδάτου ξενοδοχείου, ok! Μπάνιο στη θάλασσα δεν παίζει γιατί έχει καρχαριάκια.
- Αν θέλετε νυχτερινή ζωή, έχει.
- Αν δεν θέλετε να λιώσετε στη ζέστη μην πάτε καλοκαιρινούς μήνες (που είσαι Samion να με μαλώσεις?:bleh:)

Αυτά!!!
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
και μιας μονοήμερης εκδρομής σε Άμπου Ντάμπι.
από τη μία αδιάφορη κόλαση στην άλλη αδιάφορη κόλαση δηλαδή...

(sorry φίλη Vario για το σχόλιο νόου οφφένς)
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ρε παιδιά ξεφύγατε τελείως...Οι κοπέλες πάνε για shopping τώρα αν κάτσει κι ο γαμπρός ακόμα καλύτερα..Εγώ προσωπικά δεν θα πήγαινα..Προτιμώ τα ταπείνα riad, γι αυτό θα πάρω την Ευαγγελία και θα χτυπήσουμε ένα Μαρόκο που είναι και δοκιμασμένο...:cool:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ευχαριστω ολους για τις συμβουλες τους και τις οδηγιες τους!ακομα και αυτες αν δεν ηταν καλες......
παντως το σιγουρο ειναι οτι δεν παω για γαμπρο!!δεν ενδιαφερομαι να αποκατασταθω πλεον........οσο για λεφτα και για να πιασω την τυχη μου το εχω ηδη καταφερει, δεν περιμενω κανενα να με ταιζει......απλα θεωρω οτι μου περισσευουν μερικα χρηματα για να δω και αυτον τον χλιδατο προορισμο!
ευχαριστω παντως ολους για την βοηθεια τους.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ευχαριστω ολους για τις συμβουλες τους και τις οδηγιες τους!ακομα και αυτες αν δεν ηταν καλες......
παντως το σιγουρο ειναι οτι δεν παω για γαμπρο!!δεν ενδιαφερομαι να αποκατασταθω πλεον........οσο για λεφτα και για να πιασω την τυχη μου το εχω ηδη καταφερει, δεν περιμενω κανενα να με ταιζει......απλα θεωρω οτι μου περισσευουν μερικα χρηματα για να δω και αυτον τον χλιδατο προορισμο!
ευχαριστω παντως ολους για την βοηθεια τους.
Αν πραγματικά θες χλιδάτο προορισμό, στο Dubai δεν θα τον βρείς. Πήγαινε καλύτερα στο Monte Carlo και το St-Tropez, στο Sankt-Moritz, στα Hamptons ή στο Carmel.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom