Βέλγιο ταξίδι βρυξέλλες-προτάσεις?

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Περισσοτερο με νοιαζει να τα εχω ολα κοντα..ποσο δεν με νοιαζει τοοοσο πολυ αρκει να ειναι καλο ξενοδοχειο καθαρο και με ωραιο πρωινο εεεε...αλλα σου λεω και παλι με νοιαζει να ειναι κεντρο...
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Για να σε βαλω στο κλιμα σκεφτομαι να φυγω πεμπτη απογευμα ετσι ωστε να ειμαι εκει και να κερδισω ολοκληρη την παρασκευη...!!εχει και η aegean απογευμα πεμπτης πτηση..ετσι θα φυγω δευτερα απογευμα αν εχει και ολα κομπλε!!!!απο το αεροδρομιο για το ξενοδοχειο καλο θα ηταν να ειναι βολικη η διαδρομη και εννοω απο τα μεσα μεταφορας..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Οχι πενθημερο..παρασκευη πρωι να ειμαι εκει και να φυγω δευτερα απογευμα..ενα τριημερο γεματο δηλαδη..αυτα και τα δυο ειναι κεντρικα;;
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άμα φύγεις Πέμπτη απόγευμα θα είσαι εκεί Πέμπτη βράδυ, τι Παρασκευή πρωί λες;; Άρα θες 4 διανυκτερεύσεις. Κοίτα για ξενοδοχείο κοντά στη Grand Place.
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Εγω ειπα οτι θελω παρασκευη πρωι να ειμαι εκει ετσι ωστε να ξεκινησω το προγραμμα μου..ειναι 4 διανυκτερευσεις ναι..απλα το ειπα με αλλο τροπο το πρωτο και λαθος καταλαβες..αυτο το σημειο που μου λες ειναι το κεντρο ε;αξιζει να μεινω καπου αλλου;
 

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Elenara καλησπέρα μια ερώτηση έχω ανοίξει σελίδα μέσα σχετικά με ένα ταξίδι.. Έχω μπερδευτεί θέλω βοήθεια πετάμε από Αθήνα πρωί με Aegean και φτάνουμε κατα τις έντεκα, έλεγα να πάω Άμστερνταμ κατευθείαν να μείνω τρία βραδια να γυρίσω για ένα βράδυ μπριζ και να γυρίσουμε για δυο βραδια Βρυξέλλες τι λες έχω τρελαθεί ... Πρότεινε μου κάτι... Γενικά και εσείς παιδιά..
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Elenara καλησπέρα μια ερώτηση έχω ανοίξει σελίδα μέσα σχετικά με ένα ταξίδι.. Έχω μπερδευτεί θέλω βοήθεια πετάμε από Αθήνα πρωί με Aegean και φτάνουμε κατα τις έντεκα, έλεγα να πάω Άμστερνταμ κατευθείαν να μείνω τρία βραδια να γυρίσω για ένα βράδυ μπριζ και να γυρίσουμε για δυο βραδια Βρυξέλλες τι λες έχω τρελαθεί ... Πρότεινε μου κάτι... Γενικά και εσείς παιδιά..
Mια χαρά μου φαίνεται αυτό που σκέφτεσαι! Αν καταφέρεις και μια ημερήσια στη Γάνδη ακόμα καλύτερα..
 

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ξέρεις τι φοβάμαι π.χ 2 του μήνα με 5 είμαι Άμστερνταμ τι ώρα θα πρέπει να φύγω από Άμστερνταμ για να είμαι μπριζ; Απ? την άλλη εάν φύγω νωρίς από Άμστερνταμ νιώθω ότι δεν θα το ευχαριστήθω....?
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ξέρεις τι φοβάμαι π.χ 2 του μήνα με 5 είμαι Άμστερνταμ τι ώρα θα πρέπει να φύγω από Άμστερνταμ για να είμαι μπριζ; Απ? την άλλη εάν φύγω νωρίς από Άμστερνταμ νιώθω ότι δεν θα το ευχαριστήθω....?
Αν την επόμενη φύγεις νωρίς από Μπριζ για Βρυξέλλες τότε καλό θα είναι να φύγεις νωρίς και από Άμστερνταμ για Μπριζ για να έχεις μία ολόκληρη μέρα στην Μπριζ..
 

maria blue

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Δεν με ενοχλεί τόσο το να φύγω νωρίς για Βρυξέλλες όσο το να φύγω νωρίς απο Άμστερνταμ ...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μια χαρα το σκεφτεσαι! φυγε μια λογικη ωρα απο Αμστερνταμ για Μπρυζ μιας και θα χρειαστει να αλλαξεις κ τρενο για Μπρυζ! πχ θα ναι καλα να φτασετε 1-2 το μεσημερι... την αλλη μερα φευγετε οταν χορτασετε την πολη μιας και μετα θα εχετε μιαμιση γεματη μερα για Βρυξελλες!:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.738
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom