12 Χρόνια Travelstories

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Χρόνια πολλά λοιπόν και ελπίζω να κερδίσω κανένα εισιτηριάκι:p
Βρε αντε απε κει... Εγώ το πρόλαβα εγώ το είδα πρώτη... Άσε που πρέπει να ζήσω αυτή τη μαγευτική εμπειρία της Ryan κ γω κάποτε ε? ε? (Σιγά μη τη πληρώσω κιόλας)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Βρε αντε απε κει... Εγώ το πρόλαβα εγώ το είδα πρώτη... Άσε που πρέπει να ζήσω αυτή τη μαγευτική εμπειρία της Ryan κ γω κάποτε ε? ε? (Σιγά μη τη πληρώσω κιόλας)
χαχαχαχα ρε σεις αυτή εδώ με χάκαρε. Απεγνωσμένη να πετάξει με Ryanair.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.330
Likes
3.491
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Ήταν 2011 όταν έψαχνα πληροφορίες για τις Δαλματικές Ακτές (αν θυμάμαι καλά) κ έπεσα στο travelstories
Το μικρόβιο υπήρχε ήδη άλλα η ενασχόλησή μου με το travelstories το βοήθησε να μετατραπεί σε ανίατη περίπτωση
Χαρακτηριστικό ταξίδι που έκανα χάρη στο forum είναι οι υπέροχες μέρες στα Perhentian Islands τα οποία ανακάλυψα σε μια μισοτελειωμένη ιστορία. Το forum αποδείχτηκε "κολλητικό" κ μου μετέδωσε κ άλλες "ασθένειες", άγνωστες εν πολλοίς στο ελληνικό κοινό (salar de uyuni, Ιράν, Καμπότζη, Γουατεμάλα)

Ευχαριστώ σε όλους αυτούς που μπαίνουν στο κόπο κ γράφουν ιστορίες --- αποτελούν πηγή έμπνευσης άλλα κ πληροφοριών που κανένα site ή και ταξιδιωτικός οδηγός δεν μπορεί να φτάσει

Keep Travelling
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.228
Likes
26.044
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Χρόνια πολλά και από εμένα στο Travelstories!!!

Αν και σχετικά νέο μέλος (με μόλις 16 μήνες παρουσίας στο forum), έχω ήδη στο βιογραφικό μου 4 ιστορίες και ευελπιστώ σε πολλές πολλές ακόμα.

Καλά και ασφαλή ταξίδια σε όλους!!!
Εύχομαι να ταξιδεύουμε όσο περισσότερο μπορούμε και να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας σε αυτό το καταπληκτικό forum.

Για μένα το Travelstories είναι πλέον καθημερινή "ανάγκη" και δεν σας κρύβω ότι μόλις ανοίξω κάθε μέρα τα μάτια μου, πριν καν σηκωθώ από το κρεβάτι, η πρώτη κίνηση που κάνω είναι να διαβάσω τα καινούργια νέα των φίλων συνταξιδιωτών.

Keep traveling, guys!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου μίλησε για το φόρουμ πρώτη φορά ο μακαρίτης ο @vagantos. δεν είχα ξαναμπεί σε ελληνικό φόρουμ κι ήμουν διστακτικός, να το τσεκαρω και μετά κόλλησα. Θα είχε πλάκα να βρίσκαμε το πρώτο ποστ του ο καθένας να γελάσουμε.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Θα είχε πλάκα να βρίσκαμε το πρώτο ποστ του ο καθένας να γελάσουμε.
Με λίγο ψάξιμο, το 1ο μου ποστ ήταν για μία συνάντηση...
https://www.travelstories.gr/community/threads/Συνάντηση-3.146/#post-1643
(Πας στο "Αναζήτηση των μηνυμάτων του μέλους ...", στη 10η σελίδα πατάς το "Find older messages", και πας μέχρι να βρεις το 1ο... Δυστυχώς δεν εχουμε αυτοματο αυτη τη στιγμή)
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χρόνια πολλά και από εμένα! Εγώ το φόρουμ το βρήκα μόνος μου ψάχνοντας πληροφορίες για κάποιο ταξίδι κάααααποτε. Ενδιαφέρουσες πληροφορίες βρήκα, οπότε πριν από κάθε ταξίδι έμπαινα και "έκλεβα" ιδέες χωρίς να είμαι μέλος. Ε όταν πλησίαζε και το ταξίδι του μέλιτος (το 2014), έκανα εγγραφή και όλα τα άλλα είναι ιστορία.

Από τότε έχω γνωρίσει δύο άτομα από το φόρουμ (το ένα μάλιστα σε άλλη ήπειρο και το άλλο με επισκέφθηκε στη Σάμο!), έχετε απολαύσει τις αστείες ιστορίες μου όπου μπορεί να μου συμβεί το πιο απίθανο (όποιου του βαστάει ας ταξιδέψει μαζί μου), έχω προσθέσει άλλες 5 χώρες στη λίστα μου και φυσικά το επισκέπτομαι καθημερινά!

Το ταξίδι που έκανα λόγω travelstories είναι μάλλον στη Μάλτα. Είναι μια χώρα που δεν την είχα στα υπόψιν, έμαθα αρκετά για αυτήν μέσα από κάποιες ιστορίες μελών, και την πήρα την απόφαση! Και δεν με απογοήτευσε καθόλου. Όπως και το φόρουμ.

Φοβερό φόρουμ, φοβερές ιστορίες, φοβερά γέλια διαβάζοντας πολλές από αυτές. Το μόνο κακό (για εσάς) είναι ότι δεν με έχετε γνωρίσει. Χα.


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!


Υ.Γ. Και μην ξεχνάμε ότι κάνω θραύση στα likes ε?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.879
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Χρονια πολλα και αγαπημενα!
Πρωτο ποστ 4 Απριλιου 2010: https://www.travelstories.gr/commun...ληρονομιάς-έχετε-δεί.16561/page-6#post-164146

Χωρες προ TS: 7, χωρες μετα TS: 30+ (κάπου τοσες ειχαν βγει στη τελευταια μετρηση)

Εκανα φιλους, πηρα ιδεες(βλ. AEGEE, Erasmus, InterRail), αλλαξα τον τροπο σκεψης μου.. Και σε αυτο με βοηθησες πολυ αγαπημενο Travelstories και σε ευχαριστω πολυ.

Για τα επομενα που ερχονται, υγεια και καλα ταξιδια σε ολους :)
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Χρόνια πολλά !!! Το ταξίδι που έκανα χάρη στο travelstories και που ίσως δεν θα έκανα ποτέ αν δεν ήταν το σάιτ και ειδικότερα κάποια μελοι ήταν στο πολυ αγαπημένο Λαος!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χρόνια μας πολλά και όμορφα. Να μεγαλώνουμε, να πληθαίνουμε και να ταξιδεύουμε...
Το site το ανακάλυψα πρώτη φορά το 2012. Ως γνωστή κοιλιόδουλος ήθελα να μάθω τι φαγητό σερβίρεται σε μια πτήση που θα έκανα , πληκτρολόγησα στο γκουγκλ "Φαγητό στα αεροπλάνα" και έπεσα φυσικά πάνω στο γνωστό νήμα https://www.travelstories.gr/community/threads/Φαγητο-στα-αεροπλανα.25765/ :p :p
Ωντας λιγάκι ντροπαλη μου πήρε αρκετούς μήνες να γραφτώ και να αρχίσω τα ποσταρίσματα, μετά πήρα φόρα και σιγά σιγά βρέθηκα σε μια μεγάλη και υπέροχη κοινότητα/οικογένεια :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom