Βέλγιο Γαλλία Γερμανία 14 μέρες στην Αλσατία, Μέλανα Δρυμό, Κολωνία, Βέλγιο…

Phanton

Member
Μηνύματα
77
Likes
171
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδια
Συνάδερφε τι ωραία ιστορία Σε ευχαριστώ όση ώρα την διάβαζα σκεφτόμουν πόσο θαθελα να σαι ο μπαμπάς μου!!!Τυχερή η κορούλα σου ..
Θα θελα και γω να προσφέρω ανάλογες εμπειρίες στα παιδιά μου (6 και 8)
Το μόνο που έχω καταφέρει ειναι 2 ταξίδια στην Ιταλία με δικό μας αυτοκίνητο Το χρωστάω στους φίλους μου travelstorήτες μέσα απο τις ιστορίες τους κατάλαβα οτι μπορούσα να το κάνω και τα κατάφερα ...Και εγώ στην αρχή έπαιρνα τα παιδιά μαζί απο ανάγκη γιατί δεν υπήρχαν διαθέσιμοι παπούδες αλλά τώρα δεν θα τα αφηνα ακόμα και αν μπορούσα ...Πιστεύω πως το πιο πολύτιμο δώρο μου .
σε αυτά είναι οι ταξιδιωτικές τους εμπειρίες ..Απο δω και στο εξης δηλώνω fan σου Νασαι καλα ...Καλές γιορτές:xmas_smile:
Eυχαριστώ πολύ Μιράντα. Να υποθέσω πως αφού δηλώνεις fan, ήδη έχεις ξεκινήσει να διαβάζεις τις Βαυαρικές & Αυστριακές Άλπεις...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καταπληκτική γραφή !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θαυμάσιες φωτογραφίες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μπράβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
ΜΕΡΑ 12η (Τρίτη)


Όπως και χτες στο Colmar, φαγητό, κρασί, ατμόσφαιρα, ΜΑΓΙΚΑ…στο Caveau de Eguisheim.(Caveau D'eguisheim)
Στο τέλος, στα γλυκά, μπήκα κι εγώ στην κουζίνα…
Ποιο από τα 2 είναι? Δεν δουλεύει το link.
https://www.tripadvisor.com.gr/Rest...aveau_Heuhaus-Eguisheim_Haut_Rhin_Alsace.html
ή
https://www.tripadvisor.com.gr/Rest..._des_Douceurs-Eguisheim_Haut_Rhin_Alsace.html

Ευχαριστώ!

θα υπάρχουν παιδιά στο ταξίδι ?
Γιατί τότε το πρόγραμμα πρέπει να διαμορφωθεί, βάζοντας το ecomusee και το Εuropa Park.
Πιστεύεις ότι έχουν κατάλληλες δραστηριότητες και για τη μικρή μας, που θα είναι σχεδόν 2,5 χρονών?
Ευχαριστώ!
 
Last edited by a moderator:

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
στο europa park υπαρχουν παιχνιδια και για μικρα παιδακια ,αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν αξιζει τα χρηματα που θα πληρωσετε....το χρονο κλπ .Για την ecomusse d' Alsace ,αν υπαρχει χρονος ,μπορειτε να πατε ...εξαρταται ποσο θα μεινετε στην περιοχη
 

matry_oshka

Member
Μηνύματα
21
Likes
36
"Η επιστροφή στο Colmar ήταν μαρτύριο. Η μικρή ήθελε να κάτσουμε κι άλλο (να σκουπίσουμε υποθέτω"


Έχω γελάσει τόσο πολύ με τον σαρκασμό σας! Να είστε καλά, να χαίρεστε την οικογένειά σας και να ταξιδεύετε πάντα...
Η ιστορία σας φανταστική!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom