2022. Που πάμε;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Αφηνω εδω απαλα οτι ξεκινησε συρροη κοβιντ στο σχολειο μου καλοκαιριατικα και οτι παλι θα πρεπει να κανουμε προληπτικη καραντινα πριν απο καθε ταξιδι γιατι ειμαστε επιλαχοντες για επαναμολυνση.
Τα ιδια Παντελακη μου, τα ιδια Παντελη μου 2022 edition.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
425
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Εγω που δεν εχω κανονίσει ουτε καλοκαιρινές διακοπές - εκτος απο το χωρίο μου, διαβαζω τα σχόλιο σας και με παρακινείτε !
Αχ, έτσι ειμαι και εγώ φέτος, ακόμα τίποτα, πρώτη φορά έτσι... Μονο μέχρι το βράδυ έχω πρόγραμμα... Αντε να παίρνουμε ιδέες...
 
Last edited:

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Αφηνω εδω απαλα οτι ξεκινησε συρροη κοβιντ στο σχολειο μου καλοκαιριατικα και οτι παλι θα πρεπει να κανουμε προληπτικη καραντινα πριν απο καθε ταξιδι γιατι ειμαστε επιλαχοντες για επαναμολυνση.
Τα ιδια Παντελακη μου, τα ιδια Παντελη μου 2022 edition.
γιατι? αν εισαι εμβολιασμενος πρεπει να μπεις προληπτικη καραντινα?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
γιατι? αν εισαι εμβολιασμενος πρεπει να μπεις προληπτικη καραντινα?
Αν δεν εισαι αφελης, ωστε να πεταξεις αρρωστος σε ξενη χωρα, πρεπει να μπεις. Οι κανονισμοι ειναι ενα θεμα, η κοινη λογικη αλλο θεμα.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Αν δεν εισαι αφελης, ωστε να πεταξεις αρρωστος σε ξενη χωρα, πρεπει να μπεις. Οι κανονισμοι ειναι ενα θεμα, η κοινη λογικη αλλο θεμα.
αν υποθεσουμε οτι υπαρχουν κρουσματα στο σχολειο αλλα εσυ εισαι αρνητικη γιατι να μπεις σε καραντινα?
η δεν καταλαβα σωστα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
αν υποθεσουμε οτι υπαρχουν κρουσματα στο σχολειο αλλα εσυ εισαι αρνητικη γιατι να μπεις σε καραντινα?
η δεν καταλαβα σωστα
Προληπτικη ειπα. 4-5 μερες αποφυγη συγχρωτισμου με πολυ κοσμο πριν το ταξιδι. Δεν καταλαβες.
 

Tonia L.

Member
Μηνύματα
294
Likes
3.014
Αξιοποιώντας την προσφορά του 50% των προηγούμενων ημερών από την Aegean και το δωρεάν εισιτήριο από την premium visa κλείστηκε για αρχές Οκτωβρίου ταξίδι στη Βενετία. Έχουμε 6 διανυκτερεύσεις οπότε θα "παίξουν" στο πρόγραμμα και άλλες πόλεις. Πρέπει να μελετήσω το πρόγραμμα.
 
D

Delmem38110

Guest
Αξιοποιώντας την προσφορά του 50% των προηγούμενων ημερών από την Aegean και το δωρεάν εισιτήριο από την premium visa κλείστηκε για αρχές Οκτωβρίου ταξίδι στη Βενετία. Έχουμε 6 διανυκτερεύσεις οπότε θα "παίξουν" στο πρόγραμμα και άλλες πόλεις. Πρέπει να μελετήσω το πρόγραμμα.
σε ζηλεύω,
αλλά αν είναι η πρώτη φορά στην πόλη μείνετε εκεί και τις 6 μέρες. έχει πάρα πολλά πράγματα να δεις και να κάνεις. παρτε την χαλαρα και απολαύστε την.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Αξιοποιώντας την προσφορά του 50% των προηγούμενων ημερών από την Aegean και το δωρεάν εισιτήριο από την premium visa κλείστηκε για αρχές Οκτωβρίου ταξίδι στη Βενετία. Έχουμε 6 διανυκτερεύσεις οπότε θα "παίξουν" στο πρόγραμμα και άλλες πόλεις. Πρέπει να μελετήσω το πρόγραμμα.
Ολη η υπολοιπη Ιταλια ειναι προσβασιμη με φτηνες low cost. Για δευτερη φορα στη Βενετια κανονισα Τεργεστη και Λουμπλιανα που καμια low cost δεν βολευει.
 

Tonia L.

Member
Μηνύματα
294
Likes
3.014
@ToTheMoonAndBack πρώτη φορά στη Βενετία. Εγώ συνήθως θέλω τον χρόνο μου στις πόλεις που επισκέπτομαι αλλά το έτερο μέλος του ταξιδιού θέλει να μπουν και άλλα στο πρόγραμμα. Κάπου θα τα βρούμε στη μέση.

@paefstra έχω διαβάσει τον προγραμματισμό σου! Η Τεργέστη είναι μια από τις προτάσεις που έχουν συζητηθεί.

Μόλις τελειώσει ο Ιούνιος, θα μπορέσω να κάνω έναν προγραμματισμό και θα επανέλθω στα σχετικά νήματα για ερωτήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom