5 χρόνια TravelStories!!!

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Xρόνια πολλά!!Να είναι όλοι καλά να μπορούν να ταξιδεύουν!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Για μενα το travelstories ειναι σαν τους φιλους απο τα παλια: Συνηθως περναω απειρες ωρες μαζι του, αλλοτε περναω υπεροχα, αλλοτε τσακωνομαι, αλλοτε βαριεμαι , αλλοτε το ξεχναω γιατι αποκτω νεα ενδιαφεροντα, αλλα παντα εκει ξαναγυρναω, σημειο αναφορας. Γιατι οπως οι παλιοι φιλοι, με ξερει απο την καλη και απο την αναποδη : με θυμαται οπως πρωτομπηκα , πρωταρης και ασχετος ταξιδιωτης, με δεχεται εναμιση χρονο μετα, ακομα ασχετο, αλλα με πληρη συναισθηση της ασχετοσυνης μου. ευχαριστω τον δεφ που μου γνωρισε αυτον τον υπεροχο κοσμο.

Να αφιερωσω τα παρακατω ταιριαστα στιχακια:


"Βρηκα δυο ματια να αγαπω
παρεα για να πινω
Φιλους για να τσακωνομαι
κι οτι εχω να τους δινω"
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και ναι!! Στην εκπνοη του αγωνα μπαινει η Dorotijia και μας κανει την καρδια σμπαραλια με τα καλα της λογια:roll:
Μα, ποια ειναι τα νεα ενδιαφεροντα?? Και με ποιους τσακωνεσαι ΠΑΙΔΙ μου???

ΥΓ γιαυτο μου αρεσει οταν γινεται απολογισμος ενος γεγονοτος.... εχουμε αυτογνωσια (βλεπε ασχετοσυνη):bleh::bleh:
 

eleva

Member
Μηνύματα
211
Likes
417
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Μαγνησία ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
12/10/1944
Χρονιά πολλά σε όλους!!! Πολύ πρόσφατα έγινα μέλος αυτής της μεγάλης, υπέροχης παρέας κ νιώθω πολύ χαρούμενη! Μέσα από το site επιβεβαιώθηκε αυτό πάντα ήλπιζα: ότι τελικά το ταξίδι δεν είναι μόνο προνόμιο λίγων κ εκλεκτών αλλά τρόπος ζωής κ αγαπημένη, πρώτη επιλογή ακόμη κ για τους -ας το πούμε- "λιγότερο" προνομιούχους... (ο,τι ήθελε σημαίνει αυτό!)
Ήδη προσπαθώ να παρασύρω κι άλλους στον ενθουσιασμό μου κ εύχομαι κάποτε οι εμπειρίες μου να πλησιάσουν τις συγκλονιστικές εμπειρίες κάποιων από εδώ (έστω κ των λιγότερο ταξιδεμένων!)
Οι ταξιδιωτικές διηγήσεις, οι φωτογραφίες-πίνακες, οι προσωπικές απόψεις για τόσο θέματα είναι απλώς καταπληκτικές! Στο σύντομο διάστημα που σας παρακολουθώ ευχαριστώ από καρδιάς διάφορα πρόσωπα για την πολύτιμη βοήθειά τους κ όλους όσοι έχουν συμβάλλει με οποιοδήποτε τρόπο στη δημιουργία κ την επέκταση του site αυτού! Καλή συνέχεια κ καλά ταξίδια σε όλους μας!!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
[imga="left"]

Αν το TravelStories έκλεινε αύριο το πρωί, http://www.travelstories.gr/calendar.php?do=getinfo&c=3&day=2010-10-1
Αφεντικο μη λες τετοια, γιατι μονο που το σκεφτομαι παθαινω delirium tremens και πρεπει να παρω φαρμακευτικη αγωγη ! :harakiri:
Πεντε χρονια αδιακοπης δουλειας απο τους administrators, moderators και ολους εσας ωστε να περνω καλα! Πρεπει να πω οτι σε ενα βαθμο μου αλλαξε την καθημερινοτητα μου: Εχω να περιμενω -καθε οποτε μπορω να ξεκλεψω χρονο- τους φιλους μου. Πολυ μεγαλη χαρα ειναι αυτο! Ειναι αδυνατον να εκφρασω με λογια την ευγνωμοσυνη μου σε ολους εσας, αλλα πρεπει να σας ευχαριστησω που μεσα απο το Travelstories γνωρισα τοσους αξιολογους ανθρωπους και δεν νιωθω τοσο πολυ πια ως η τρελλη του χωριου: Βρηκα και αλλους τρελλαμενους! :clap::clap:
 

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Χρόνια πολλά και από μένα.
Συγχαρητήρια στους υπεύθυνους του χώρου για το υψηλό επίπεδο και την σοβαρότητα των συζητήσεων, αλλά και σε όλα τα μέλη για την συνεχή διακόνηση της κοινής μας τρέλλας.
Είναι υπέροχο να συζητάς με τόσο κόσμο ξέροντας ότι όλοι έχουν το ίδιο πάθος για τα ταξίδια.Ίσως στην προηγούμενη ζωή μας να ήμασταν όλοι νομάδες.
Κάθε μέρα, για περισσότερο από δύο χρόνια, ταξιδεύω μέσα από το travelstories.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ.
 
Μηνύματα
36
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εξάλλου, ακόμη και με τα ΚΑΠΗ εκδρομές και ταξίδια θα κάνουμε. Σε χρειαζόμαστε και θα σε χρειαζόμαστε εις τους αιώνας των αιώνων!!!!
συμφωνώ με τον προλαλήσαντα! χρόνια πολλά!:D
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Αυτό το ταξίδι, το διαφορετικό, στον κόσμο του TravelStories, το ξεκίνησα κι εγώ λίγο μετά τη ... γέννηση του site. Taksidia.gr τότε. Ελάχιστοι είμασταν στην παρέα και το site εντελώς, μα εντελώς διαφορετικό. Σιγά-σιγά, συμμετείχα όλο και πιο ενεργά και νοιώθω ότι έπαιξα ένα ρόλο σ' αυτό που είναι σήμερα.

Πολλά πράγματα έχουν χαραχτεί μέσα μου από αυτήν την πορεία.

Δεν θα ξεχάσω τις ατέλειωτες κουβέντες με τον Def, για τα σχέδιά μας για το site. Ώρες και ώρες και ώρες. Δεν θα ξεχάσω την ικανοποίησή μας όταν προχωρούσαμε σε ένα βήμα και βλέπαμε ανταπόκριση. Πάνω από όλα δεν θα ξεχάσω τη χαρά που ένοιωθα όταν έβλεπα όλο και περισσότερο κόσμο να μπαίνει και να προσφέρει στην κοινότητα, γιατί, αν και φαντάζει κοινότοπο, η αλήθεια είναι ότι τα μέλη είναι η ψυχή του site.

Εδώ και αρκετό καιρό βέβαια, για διάφορους λόγους, δεν έχω τόσο ενεργή συμμετοχή και το βάρος έχει πέσει σχεδόν όλο στον Def. (Sorry φίλε. Το παλεύω να το ισιώσω.)

Πραγματικά, θέλω να σας ευχαριστήσω όλους. Τα μέλη και τους επισκέπτες, αυτούς που γράφουν και αυτούς που απλά παρακολουθούν. Ακόμη και αυτούς που σπαμάρουν (ε, δεν θέλω σπάμ :mad: ). Πιο πολύ βέβαια, θέλω να ευχαριστήσω τον Def.

ΥΓ Για να βλέπω συμμετοχές στο πάρτυ και αφήστε αυτά τα δακρύβρεχτα, ΞανθοπουλικοΒουρτσικά που γράφω. Εντάξει; :evil:
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Χρόνια πολλά και καλά!!
Να είμαστε καλά και να καταφέρνουμε να ταξιδεύουμε!!!
Ένα μεγάλο μπράβο στους δημιουργούς και ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη, που από το πιο παλιό μέχρι το πιο πρόσφατο, όλοι – κατά την άποψή μου – έχουν βάλει το λιθαράκι τους για την διαμόρφωση της σημερινής εικόνας του travelstories.

Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι δυναμικά!!
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Αφεντικο μη λες τετοια, γιατι μονο που το σκεφτομαι παθαινω delirium tremens και πρεπει να παρω φαρμακευτικη αγωγη ! :harakiri:
Πεντε χρονια αδιακοπης δουλειας απο τους administrators, moderators και ολους εσας ωστε να περνω καλα! Πρεπει να πω οτι σε ενα βαθμο μου αλλαξε την καθημερινοτητα μου: Εχω να περιμενω -καθε οποτε μπορω να ξεκλεψω χρονο- τους φιλους μου. Πολυ μεγαλη χαρα ειναι αυτο! Ειναι αδυνατον να εκφρασω με λογια την ευγνωμοσυνη μου σε ολους εσας, αλλα πρεπει να σας ευχαριστησω που μεσα απο το Travelstories γνωρισα τοσους αξιολογους ανθρωπους και δεν νιωθω τοσο πολυ πια ως η τρελλη του χωριου: Βρηκα και αλλους τρελλαμενους! :clap::clap:
Όπα:shock::shock::shock:
Κοίτα αφεντικό!!!!!!!!!!!!! κοίτα καλά:mad::mad::mad:
Τώρα δεν είναι πια μόνο δικό σου... είναι όλων μας
(Δηλαδή δικό σου είναι, αλλά δεν ήξερα τι άλλο να γράψω για να σε... απειλήσω:haha::haha:)
Έχεις δίκιο Έρση μου, δεν υπάρχει τρόπος να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας σε όλους αυτούς που δούλεψαν σκληρά για το site αυτό.
Μόνο ένα χαμόγελο και μια τεράστια αγκαλιά:p
 

MARCANGELO

Member
Μηνύματα
142
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ιαπωνία πακέτοοο...
Κι εγώ να ευχαριστήσω από τη μεριά μου γιατί μέσα από το σάιτ επιβεβαιώνεται ακράδαντα η άποψή μου για το τι σημαίνει ταξίδι
Τρελλή προσμονή κι οργάνωση για το πριν
Απόλαυση-αναζήτηση-περιέργεια-θαυμασμός κατά τη διάρκεια και το κυριότερο
Εικόνες, χιλιάδες εικόνες να σου γεμίζουν το υπόλοιπο της ζωής,
κάτι που απλόχερα χαρίζουν σε αυτό το σάιτ τα μέλη του με την αμέριστη βοήθεια και κόπο των δημιουργών του.
Σας ευχαριστώ όλους, τα χρόνια μου πολλά να σας συνοδεύουν...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
χρόνια πολλά και από εμένα!! θα ηθελα να ευχαριστήσω απο καρδιάς όλους αυτους που δημιουργησαν το εν λόγω site αλλά ακόμα περισσότερο όλους αυτούς που προσφέρουν τις γνώσεις τους,τις εμπειρίες του ,τις αναζητησεις τους,την βοήθειά τους ,τις χρήσιμες πληροφορίες ,ώστε αυτό το site να ειναι το αγαπημένο και αναποσπαστο κομματι της καθημερινότητας 'ολων μας....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom