5 χρόνια TravelStories!!!

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Χρονια πολλα και πολλα πολλα ταξιδια ευχομαι σε ολους!!!!!!!!!
Αντε να γυρισουμε ολο τον κοσμο!:haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και εγώ με τη σειρά μου εύχομαι Χρόνια Πολλά με υγεία και αμέτρητα ταξίδια σε όλο τον κόσμο στους διαχειριστές, moderator και τα απλά μέλη που καθημερινά συνταξιδεύω μαζί τους.
Του χρόνου να έχουν διπλασιαστεί τα μέλη και να διοργανώσουμε καμία εορταστική συναυλία.
Αντε τα καλύτερα έρχοονται.
Να μαστε καλά και να τα πούμε απο κοντά την αλλη Παρασκευή.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
χρόνια πολλά και καλά ταξίδια σε όλους μας! Καλά να περάασετε στη γιορτή!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πολύχρονο, Πολύχρωμο και Πολυμελές το Travelstories!!!!!!!
Νάσαι καλά αφεντικό να το κρατάς στο ύψος του!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Χρόνια πολλά στο site,και εύχομαι στην επόμενη 5ετία να τιμηθεί με το 2ο "ευχαριστώ" του traveller :haha::haha::haha:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όχι να τα 100στήσει αλλά να τα 1000άσει.. Να συνεχίσει να μας γεμίζει με εικόνες αλλά και μυρωδιές από μέρη μακρινά που πιθανόν (φτου φτου) να μην επισκεφτούμε..Να συνεχίσει να μας ξεσηκώνει όλη την ώρα για ταξίδια παρόλο το μπίρι μπίρι της κρίσης (οικονομικής ή νευρικής δεν ξέρω) :birthday::kiss: I love travelstories και ευχαριστώ πολύ όλα τα μέλη που με βοήθησαν στο να οργανώσω μόνη μου ταξίδια, αλλά και με ταξίδεψαν μέσω των αφηγήσεων τους πέρα από το φοιτητικό μου σπιτάκι..:clap:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Δευκαλιων συγχαρητηρια για την τελεια ιδεα που ειχες πριν 5 χρονια να φταξεις αυτην την ιστοσελιδα.
Το κακο ειναι οτι οποιος εχει ενδωσει εδω δεν ξεκολλαει και φοβαμαι οτι θα παραμεινουμε εδω αιχμαλωτοι εις τον αιωνα των αιωνων.

Αμην.:haha:

Και σ`ανωτερα.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Boss χρονια πολλα κι απο μενα!!! :) Να μας εχεις για πολυ εδω μεσα κολλημενους! να δινουμε και να παιρνουμε πληροφοριες, να γελαμε, να τσατιζομαστε και να γνωριζουμε αξιολογα ατομα που καταληγουν σε πολυ καλους φιλους.... (ξερετε εσεις ;) )
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Boss χρονια πολλα κι απο μενα!!! :) Να μας εχεις για πολυ εδω μεσα κολλημενους! να δινουμε και να παιρνουμε πληροφοριες, να γελαμε, να τσατιζομαστε και να γνωριζουμε αξιολογα ατομα που καταληγουν που καταληγουν σε πολυ καλους φιλους.... (ξερετε εσεις ;) )
Γιατι ρε σε τσαντιζω????:roll::roll:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Χρόνια πολλά σε όλους τους τραβελστορίτες, ειδικά στους αρχικούς που πως να το κάνουμε, το ζουν και το "πονάνε" το φόρουμ περισσότερο από τους υπολοίπους και τα ιδιαίτερα σέβη μου και τις πιο καλές ευχές στους ιδρυτές που έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά και συνεχίζουν να προσπαθούν στην βελτίωση αλλά και στην ήρεμη συνύπαρξη όλων των μελών! Ξέρω ότι προσπαθούν πολύ σκληρά! Πάντα τέτοια παιδιά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.861
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom