6 χρόνια Travelstories - The Party! - Εντυπώσεις

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καταρχας ενα τεραστιο ευχαριστω απο καρδιας στον αγαπημενο galat για την πολυ ευγενικη του χειρονομια.
Πολλα μπραβο και συγχαρητηρια σε διοργανωτες , κερδιζοντες,χορευτες ,χορευτριες με τα λαμε ,ουκρανες ,αοιδους ,κληρικους ,ποντιφηκες και σεξυ καλογριες.
Χαρηκα που σας ξαναειδα παλιοπαιδα .Ενα ευχαριστω επισης σε λατρεμενα μελη που μας εκαναν την εκπληξη απο Σαλονικη και απο Κορινθο.
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
[quote=fenia42η μαρια ροχαλιζει ηδη.Εσυ γιατι δεν κοιμασαι?Αυπνίες εχεις μικρή μου?αυπνιεεεεεεεςςςςςςς;)
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
Γεια σε όλους!!!!!!
Μόλις φθάσαμε Θεσσαλονίκη και μου λείπετε ήδη....:(
Αν και δεν είμαι τακτικό μέλος στο forum λόγω έλλειψης χρόνου,είσασταν ΟΛΟΙ πολύ φιλικοί και εγκάρδιοι!Με κάνατε να νιώσω ότι ανήκω και γω στην ομάδα σας...Σας ευχαριστώ!!!Ηπιαμε,φάγαμε,γελάσαμε με την ψυχή μας και καποιοι κέρδισαν και δωράκια....ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΜΕ και ήταν πολύ όμορφο.Ελπίζω να επαναληφθεί...ΜΠΡΑΒΟ:clap::clap::clap:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
αχ....ξεχασα να αναφέρω οτι χαρηκα παρα πολύ που γνωρισα και τον Dmdoc,οι υποψίες μου επαληθευτηκαν.....και την dimkyr και την penthesilia....
 

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
Καλησπέρα και από εμένα .ευχαριστώ πολλή για τη επίσημη υποδοχή γιατί ανεπίσημα έχω την τιμή να έχω γνωριστεί με πολλούς από εσάς
Είπα να είμαι καλός αλλά με πνίγη το δίκιο με την διαδικασία της κλήρωση
Λοιπόν καταγελώ το spo_ros για την διαδικασία γιατί αλλά μας έταξε και αλλά είδαμε (φήμες ότι εντοπίστηκε στο ελ.βανιζελο σε πτήση για Βρυξέλες με πακτωλό
Χρημάτων στις τσέπες δεν είναι αληθείς) Κατά τα αλλά όλα ήταν υπέροχα. Κορυφή
Ο Verka serduska με το ωραίο και πανάκριβο πεδιλακι τον γνωστό πλέον σε όλους
Πάπα με της γυναίκες του Συχαριτηρια στους διοργανωτές και σε όλους εμάς που
Το φάγαμε και τα ήπιαμε όλα
 

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ζηλευω τοσο πολυ που δεν καταφερα να ερθω :(
Εμαθα περασατε τελεια..δεν ειχα καμια αμφιβολια βεβαια.
Ειχα την τελεια ενημερωση τουλαχιστον.
Παντα τετοια κ ελπιζω συντομα να κανονιστει η επομενη οπως επισης και κανα διημερακι οπως στο Πηλιο.
Μπραβο σε ολους σας
και καλα μας ταξιδια:clap:
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλους αυτούς που βοήθησαν στη διοργάνωση του χθεσινού πάρτυ γενεθλίων του φόρουμ..
Περάσαμε υπέροχα, φάγαμε, ήπιαμε, μιλήσαμε και το βασικότερο, γελάσαμε και διασκεδάσαμε πολύ !!!
Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως την Παναγιώτα για την θερμή υποδοχή και την προσπάθεια της να με γνωρίσει σε αρκετά μέλη (δεν γνώριζα κανέναν !!!) καθώς επίσης και την Ευαγγελία- New York που με έκανε και ένιωσα όμορφα και πολύ άνετα..(κάναμε και τα τσιγαράκια μας παρέα !!!) Κορίτσια, ειλικρινά, σας ευχαριστώ πολύ, ελπίζω σύντομα να ξαναβρεθούμε απο κοντά !!!
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στο babaduma !!!
Hydronetta, περιμένω ευχές τη σωστή μέρα !!! ( τι πρωτότυπος τρόπος για να σου συστηθώ !!! )
varioathens τώρα κατάλαβα γιατί σε "κυνηγάει" κάποιος..χαχαχα..
Xristos71,χάρηκα πολύ που σε γνώρισα (άσε που έχουμε και κοινές μουσικές προτιμήσεις..)
Έρση, δεν μπόρεσα να έρθω να σου μιλήσω, ελπίζω την επόμενη φορά !!!
Η δε τύχη με το μέρος του πρωτάρη.Κέρδισα ένα δείπνο για δύο στο hard rock cafe για δύο άτομα..
Και για να μην ξεχνιόμαστε,

Boss, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Πολυ ωραια η χτεσινη βραδια!!!! Χαρηκα πολυ που ειδα ατομα που ειχα γνωρισει στη προηγουμενη συναντηση και ακομα περισσοτερο που ειχα την ευκαιρια να γνωρισω και αλλα μελη της μεγαλης αυτης παρεας!!!
Τα συγχαρητηρια μου σε οσους ασχοληθηκαν με τη διοργανωση καθως και με το καλλιτεχνικο μερος!!!!

Τελος εχω να δηλωσω οτι με χαροποιησε ιδιαιτερα το γεγονος οτι περα απο ταξιδιαρηδες ειμαστε και μεγαλοι αλκοολικοι, τα γκαρσονια δε προλαβαιναν να γεμιζουν τα ποτηρια.....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
.Κέρδισα ένα δείπνο για δύο στο hard rock cafe για δύο άτομα..

joanna έλα να πάμε παρέα για φαγητό!!!
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
.Κέρδισα ένα δείπνο για δύο στο hard rock cafe για δύο άτομα..

joanna έλα να πάμε παρέα για φαγητό!!!

Φοβερή ιδέα !!! Μπράβο !!! Θα μιλήσουμε με pm να το κανονίσουμε λίαν συντόμως..
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σαν νέο μέλος ήταν η πρώτη φορά που ερχόμουνα και συνάντηση και πραγματικά πέρασα πολύ ωραία. Χάρηκα για όσους γνώρισα και την επόμενη φορά ελπίζω να γνωρίσω κι άλλους από εσάς. Μπράβο σε όσους το διοργάνωσαν, μπράβο και στα παιδιά πίσω από το μπαρ για την τεράστια υπομονή τους να ανεφοδιάζουν άδεια ποτήρια... Τελικά το φορουμ είναι για ξύδια ή για ταξίδια???
Τέλος τεράστια συγχαρητήρια στην καλλιτέχνιδα εξ ουκρανίας ήταν όλα τα λεφτά....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καθυστερημένη και εγώ- δεν είμαι για τέτοια ξενύχτια- να ευχαριστήσω τους διοργανωτές για την άψογη διοργάνωση και το γουρούνι για την εξαιρετική επιμέλεια του καλλιτεχνικού προγράμματος.
Πέρασα εξαιρετικά, είδα φίλους, γνώρισα μέλη με τα οποία τόσο καιρό ανταλλάσσουμε ατάκες, και δεν πρόλαβα δυστυχώς να μιλήσω με όλους όσο ήθελα.
Ποτέ δε φθάνει ο χρόνος!
ΥΓ. Ερχόμενη στο Hard Rock Cafe πήρα ταξί. Ζήτησα να με πάει στη Φιλλελήνων. "Σε ποιό ύψος;" με ρώτησε. "Στο Hard Rock Cafe" απάντησα. "Ααα πας στο Πάρτυ;" ήταν η ερώτηση. Ξερή εγώ! "Σας παρακολουθώ ανελειπώς και να περάσετε καλα απόψε! Τα χαιρετισματά μου σε όλους!" μου ευχήθηκε ο ταξιτζής. "Δεν γράφομαι γιατί φοβάμαι οτι θα φάω χειρότερο κόλημμα".
Βασίλη γράψου λοιπόν! Τα καλύτερα είναι στο Social στο οποίο δεν έχεις πρόσβαση! Και του χρόνου σε περιμένουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.562
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom