Aεροδρομιο μακεδονια parking

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
North66 said:
Δηλαδή πιο ακριβά και απ' το επίσημο πάρκιν του ΑΙΑ (δε μιλάω για τα ιδιωτικά που δίνουν τη βδομάδα 35 ευρώ)... αν και δεν καταλαβαίνω γιατί ο μέσος Θεσσαλονικιός θα θέλει να δώσει τόσο χρήματα για να πάει στο αεροδρόμιο όταν η πόλη είναι μόλις 15 χλμ μακριά και το εισιτήριο των ΜΜΜ τόσο φθηνό, οπότε από μια πλευρά καλά κάνετε και τους χρεώνετε το συγκεκριμένο ποσό.
Επειδή δεν θέλουν να στριμώχνονται προφανώς στα λεωφορεία με βαλίτσες και λόγο έλλειψης χρόνου σε μερικούς
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Και είναι επιλογή του καθενός πως θα παει στο αεροδρόμιο .τα παιδιά έχουν προτείνουν κάτι το διαφορετικό και σε πολύ καλές τιμές
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Επειδή δεν θέλουν να στριμώχνονται προφανώς στα λεωφορεία με βαλίτσες και λόγο έλλειψης χρόνου σε μερικούς
Nα πάρω το ακριβό ή φθηνό αυτοκίνητό μου για να διανύσω μόλις 15 χλμ., να το αφήσω εκτεθειμένο εκτός γκαράζ και να πληρώσω και 55 ευρώ για μια βδομάδα... υπάρχει ένας λόγος να μη δώσω τα χρήματα αυτά για ένα ταξάκι αν στριμώχνομαι στα λεωφορεία??

Και είναι επιλογή του καθενός πως θα παει στο αεροδρόμιο .
Και εμένα είναι η επιλογή μου να κρίνω ότι δε μ' αρέσει. Αλλιώς το φόρουμ θα γινόταν Χρυσός Οδηγός.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
δεν λεω ρε παιδια μπραβο στην νεα επιχειρηματικη προσπαθεια στην πολη μας του παρκινγκ ικαρος και καλες δουλειες..αλλα...

γιαυτους που ερχονται απο αλλες πολεις για να πεταξουν απ το ''μακεδονια'' δεν θα πω τιποτα γιατι λογικο να ερχονται με τα αυτοκινητα τους και να τους απασχολει το θεμα παρκινγκ..

ομως δεν καταλαβαινω γιατι ενας θεσσαλονικιος δεν μπαινει καν στη διαδικασια να παρει το αστικο 78 που κοστιζει 80 λεπτα και να παει μεχρι το αεροδρομιο και εξισου να επιστρεψει μαυτο αφου εχει και τα νυχτερινα..

για ποιο λογο να μην αφησει το αυτοκινητο του στο σπιτακι του..

εγω μια φορα λογω δουλειας εκτακτα πεταξα για αθηνα και αφησα το αμαξι μου στο παρκινγκ της δουλειας μου σε ανοιχτη αλανα 8χλμ απ το αεροδρομιο για 24 ωρες και το μυαλο μου ηταν εκει.

θελω να πω γιατι να μπεις σαυτο το αγχος..ακομα και ταξι να παρεις πιο οικονομικα θα βγει απ το να το αφησεις στο οποιοδηποτε παρκινγκ..αλλα ακομα και τα ιδια χρηματα να βγαινει με ταξι δεν βρισκω το λογω να παω με το αυτοκινητο μου.
 

maria Κ

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
καλησπερα σας!σκεφτομαι να αφησω το αυτοκινητο στο παρκινγκ ικαρος ειναι ασφαλες?ξερετε μηπως πως θα το βρω?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.088
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εχουν τοποθετηθεί παντού ταμπέλες καθ'οδόν για αεροδρόμιο.
 

maria Κ

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
αχ σε ευχαριστω!γιατι αγχωθηκα μηπως καθυστερησουμε πολυ για να το βρουμε!!ξερεις αν ειναι απαραιτητο να κανω κρατηση?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.088
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δε νομιζω να είναι απαραίτητο. Μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο πάντως να συννενοηθείς.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
οσο και στο αεροδρομιο... (για να μη πω και πιο ασφαλη.... )
 

pennyst

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Συμφωνώ με gaugin και επίσης προτείνω και το πάρκινγκ του ΙΚΕΑ, κοντά στα αστικά και την πιάτσα των ταξί (Εθνική Τράπεζα). Λόγω αστικών και διαβαλκανικού λίγο παραπέρα έχει κίνηση σχεδόν συνέχεια - επίσης έχει και αρκετές κολώνες φωτισμού. Το μέρος βολεύει για να βγάλεις λεφτά από το ΑΤΜ, να πάρεις ταξί ή αστικό και είναι 2 λεπτά από αεροδρόμιο.

Eννοείς το μικρό που είναι πίσω από την Εθνική???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom