Ισπανία Aπο girona - barcelona

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.665
Μια και έρχεσαι 1/9 το πρόγραμμα που έστειλα δεν ισχύει,θα βγει καινουριο.Λεωφορείο θα υπάρχει.Το πρωί που φεύγεις θα έχει 5-6 πτήσεις.Δεν χρειάζετε να μείνεις Χιρόνα,εκτός αν το θέλεις.Εισιτήριο παίρνεις όταν φτάσεις.Θα πάρεις μετ επιστροφής.Λεωφορεία έχει συνεχώς.
Δυστυχώς την Ελλάδα την βλέπω με το κυάλι.
 

nancy17

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Μια και έρχεσαι 1/9 το πρόγραμμα που έστειλα δεν ισχύει,θα βγει καινουριο.Λεωφορείο θα υπάρχει.Το πρωί που φεύγεις θα έχει 5-6 πτήσεις.Δεν χρειάζετε να μείνεις Χιρόνα,εκτός αν το θέλεις.Εισιτήριο παίρνεις όταν φτάσεις.Θα πάρεις μετ επιστροφής.Λεωφορεία έχει συνεχώς.
Δυστυχώς την Ελλάδα την βλέπω με το κυάλι.
Καλησπέρα φίλε panpan.. επειδή βλέπω ότι εισαι αρκετα ενημερωμένος για το θεμα Girona - Βαρκελώνη θα ήθελα κ γω μια βοηθεια..Φευγω μες στο Αυγουστο παρασκευη πρωι με πτηση 7:30 από Girona για Θεσσαλονικη. Υπαρχει ένα μόνο λεωφορείο αυτό στις 3:45 που φευγει από Βαρκελώνη που με βολευει για την πτηση μου. Ειναι προτιμότερο να εχω κλεισει online το εισιτηριο ή θα βρω την Δευτερα που φτανω Girona,οποτε θα κλεισω μετ επιστροφής? Υπαρχει περιπτωση αυτό το λεωφορειο των 3:45 να εχει γεμισει από πριν με online κρατησεις και ετσι όταν φτασω εκει να μην βρισκω διαθέσιμα εισιτηρια?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.665
Καλή μου Νάνσυ.Όταν με το καλό φτάσεις στην Χιρόνα θα κόψεις εισιτήριο αλέ ρετούρ.
Το πρωί της αναχώρησης θα έχει λεωφορεία για να καλύψει τις ανάγκες της αναχώρησης.
Αν βρίσκεσαι τουλάχιστον ένα λεπτό πρίν την αναχώρηση και έχεις εισιτήριο θα ταξιδέψεις σίγουρα.
Ακόμα και άν χρειαστεί να βάλουν λεωφορείο μόνο για σένα.Έχω δει λεωφορεία 60αρια μόνο με 3-4 επιβάτες.
Υπαρχει περιπτωση αυτό το λεωφορειο των 3:45 να εχει γεμισει από πριν με online κρατησεις και ετσι όταν φτασω εκει να μην βρισκω διαθέσιμα εισιτηρια?
Ούτε μια στο τρισεκατομύριο.Δεν είναι ένα λεωφορείο.Είναι στεντ μπάι πολλά λεωφορεία.
 

nancy17

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλή μου Νάνσυ.Όταν με το καλό φτάσεις στην Χιρόνα θα κόψεις εισιτήριο αλέ ρετούρ.
Το πρωί της αναχώρησης θα έχει λεωφορεία για να καλύψει τις ανάγκες της αναχώρησης.
Αν βρίσκεσαι τουλάχιστον ένα λεπτό πρίν την αναχώρηση και έχεις εισιτήριο θα ταξιδέψεις σίγουρα.
Ακόμα και άν χρειαστεί να βάλουν λεωφορείο μόνο για σένα.Έχω δει λεωφορεία 60αρια μόνο με 3-4 επιβάτες.

Ούτε μια στο τρισεκατομύριο.Δεν είναι ένα λεωφορείο.Είναι στεντ μπάι πολλά λεωφορεία.
Σε ευχαριστω πολύ φίλε panpan ..ειχα αγχωθεί αρκετα για το θεμα αυτό! δεν ηθελα να κλεισω online αλε ρετουρ γιατι ενταξει ξερω τι ωρα φτανω Girona αλλά μπορει να εχει καμια καθυστερηση η πτηση..οποτε είναι προτιμότερο όπως μου τα λες να τα κόψω από κει μόλις φτασω!
 

ΑΝΠ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Φίλε panpan είσαι κατατοπιστικότατος σε ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις .
Αν χρειαστούμε κάποια άλλη διευκρίνηση μας επιτρέπεις να απευθυνθούμε ξανά σε σένα έτσι ?
 

sonic

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ουγγαρια σουηδια
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη
Καλησπέρα.Απ'ότι βλέπω βαρκελώνη-χιρόνα έχει κ στις 05:00π.μ.
Ισχύει αυτό κ τιν οκτώβρη που θα 'μαι βαρκελώνη; Για να πάρω την πτήση για θεσ/νίκη 07:30;
 

ΑΝΠ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Φιλο panpan για τις απαντησεις του ηταν πραγματικα ολα οπως τα ειπε λεωφορεια υπηρχαν 2 απο το αεροδρομιο της gιrona για βαρκελωνη κ μαλιστα το ενα εφυγε ουτε καν γεματο , μας περιμεναν τα λεωφορεια κανα 10λεπτο γιατι η πτηση ειχε καθυστερηση 30 λεπτα απο θεσσαλονικη. την μερα της επιστροφης απο βαρκελωνη για αεροδρομιο girona ξανα το ιδιο σκηνικο 2 stand by λεωφορεια για τον κοσμο .
 

MariaMoSam

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Γεια σας παιδιά! Εγώ θα ήθελα να πάω Τενερίφη από Θεσ/νίκη. Τα πιο φθηνά εισιτήρια που βρίσκω είναι από Θεσσαλονίκη -Χιρόνα και μετά από Βαρκελώνη - Τενερίφη. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει λεωφορείο από αεροδρόμιο Χιρόνας κατευθείαν σε αυτό της Βαρκελώνης? Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.463
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom