AEGEAN AIRLINES: 39€ εσωτερικο/ 69€ εξωτερικο

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
aaegeanairlines.cmail3.com_ei_y_8C_1C3_D6B_includes_mainphotoleftgr_16.jpg
Κρατήσεις μέχρι 23/04/09
Πτήσεις από 27/04/09 – 15/1
Η προσφορά αφορά σε πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα, για το δίκτυο εσωτερικού (€39) και για το δίκτυο εξωτερικού (€69). Ισχύει για κρατήσεις έως 23/04/2009 και για πτήσεις από 27/04/2009 έως 15/12/2009. Ο ναύλος για πτήσεις προς Λονδίνο, Παρίσι, Τίρανα είναι €79* Ο ναύλος από Λονδίνο είναι £69*. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6€ ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις προς τους νέους προορισμούς ξεκινούν: Βερολίνο 08/04/09, Βαρκελώνη 04/05/09, Βενετία 04/06/09. Οι πτήσεις Αθήνα – Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης.
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Η προσφορά βέβαια δεν ισχύει για πρωτομαγιά! ή τουλάχιστον εγώ (πάλι) δεν την βρίσκω!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ε ρε γλέντια !!!!!!!!!!!!!!!!!
πάρτυ θα γίνει πάλι αν υπάρχουν τέτοιες τιμές στίς κατάλληλες ημερομηνίες
 

mitsos7

Member
Μηνύματα
88
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Searching
Είμαι σίγουρος ότι αυτό θα έχει χιλιοειπωθεί και ζητώ συγνώμη.. Αν κλείσω εισιτήριο με την φτηνότερη τιμή και δεν μπορέσω να πετάξω οι φόροι επιστρέφονται;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Γενικά απ' ότι είδα, ήταν δύσκολο να βρεθούν οι τιμές γενικότερα για την Βαρκελώνη. Αλλά βρίσκεις αρκετές προσφορές ακόμη και για Αύγουστο ή για 28η Οκτωβρίου για προορισμούς όπως η Στουτγάρδη! Ακούτε οι Γερμανόφιλοι; :clap:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Υπάρχουν εισιτήρια, απλώς όπως συνήθως με την Aegean είναι λίγο δυσεύρετα!
Βρήκα Αθήνα Κω τον Ιούνιο με ?80 περίπου με επιστροφή. αλλά για έξω.... :(
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ναι δε βρισκεις τα παντα... ειδικα αν σε βολευουν συγκεκριμενες ημερομηνιες...

ακομη και εσωτερικο δε βρισκεις καλες περιπτωσεις σε hot ημερομηνιες, ποσο μαλλον εξωτερικο...

οσο για βαρκελωνη που λετε, εψαξα κι εγω για φιλους και δεν τη βρηκα κατω απο 160...:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom