AEGEAN AIRLINES: 39€ εσωτερικο/ 69€ εξωτερικο

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
παντως το πιο φτηνο που ειχα βρει για Βαρκελώνη με την AEGEAN στην προηγούμενη της προσφορά ήταν 94Ε πήγαινε έλα μεσα Ιουνίου απο Αθήνα με όλους τους φόρους, αλλα οχι στις ημερομηνίες που ήθελα!

Βλεπω πολυς κοσμος ενδιαφέρεται για την Β-πολη!:cool:

αναρωτιέμαι αν παρομοιες προσφορές θα υπάρχουν κ του χρόνου!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Υπάρχουν εισιτήρια, απλώς όπως συνήθως με την Aegean είναι λίγο δυσεύρετα!
Βρήκα Αθήνα Κω τον Ιούνιο με ?80 περίπου με επιστροφή. αλλά για έξω.... :(
Αν είναι τόσο δυσεύρετα, ώστε στους τοπ προορισμούς να τα κλείνουν μόνο όσοι ξέρουν την προσφορά εκ των έσω τι να το κάνω.
Αντιθέτως με την alitalia βρήκα εύκολα εισιτήρια για Βενετία, ενώ πάτησα για πλάκα και για Ρώμη και Φλωρεντία και πάλι υπήρχε διαθεσιμότητα.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ναι η αλιταλια, ειχε πολυ καλυτερη διαθεσιμοτητα! ενω εδω απο την πρωτη ωρα υπηρχαν ελλειψεις σε πολλες ημερομηνιες ;)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
ναι η αλιταλια, ειχε πολυ καλυτερη διαθεσιμοτητα! ενω εδω απο την πρωτη ωρα υπηρχαν ελλειψεις σε πολλες ημερομηνιες ;)
Μα αυτό είναι το πραγματικό νόημα της προσφοράς. Η Αlitalia έχει ακόμη διαθεσιμότητα για όσους ενδιαφέρεστε. Σπεύστε λοιπόν οι ιταλόφιλοι...:)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
εγω πχ. εψαξα για αυγουστο για μοναχο..και δεν βρηκα τιποτα..
εψαξα για βαρκελωνη και μια απο τα ιδια..
Ο Αύγουστος είναι ακριβώς για τις περισσότερες πόλεις και ακόμη περισσότερο για την Γερμανία που ταξιδεύει κόσμος και κοσμάκης της διασποράς.
 

mitsos7

Member
Μηνύματα
88
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Searching
Να ρωτήσω κάτι ακόμα.

Ξέρω από τώρα ότι (καλά να είμαστε) μπορώ να λείψω την τελευταία βδομάδα του Οκτώβρη. Είναι νωρίς να τα κλείσω από τώρα βάση αυτής της προσφοράς η να περιμένω για πιθανές προσφορές και από άλλες εταιρείες μέσα στο καλοκαίρι;

Εχω βρεί για Μόναχο που με ενδιαφέρει ?250 για 2 άτομα και με φόρους.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Να ρωτήσω κάτι ακόμα.

Ξέρω από τώρα ότι (καλά να είμαστε) μπορώ να λείψω την τελευταία βδομάδα του Οκτώβρη. Είναι νωρίς να τα κλείσω από τώρα βάση αυτής της προσφοράς η να περιμένω για πιθανές προσφορές και από άλλες εταιρείες μέσα στο καλοκαίρι;

Εχω βρεί για Μόναχο που με ενδιαφέρει ?250 για 2 άτομα και με φόρους.
Νομίζω ότι είναι πολύ καλή η τιμή που βρήκες... και πιο φθηνή αν βρείς δεν νομίζω να είναι η διαφορά μεγαλύτερη από 10 - 20 € και η Aegean έχει και ένα καλό σέρβις. Εγώ έχω εδώ και περίπου 2 μήνες πριν , κλείσει για Πράγα τον οκτώβριο με τις προσφορές που είχε η Skyeurope. Οι προσφορές δεν πρέπει να χάνονται.....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Συμφωνώ κι εγώ! Πάντα υπάρχει ένα ρίσκο, αλλά πόσο πιο χαμηλά να πέσουν οι τιμές; Δε νομίζω να αξίζει να περιμένεις μια πιθανή μελλοντική προσφορά γιατί συχνά τα πράγματα αλλάζουν εκεί που δεν το περιμένεις.
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Μήν περιμένεις καθόλου. Κλείστα! Στο λέω εκ πείρας, πέρυσι βρήκα μια καλή τιμή για Μπαλί και περιμενοντας για νέες προσφορες την εχασα. Τελικά πλήρωσα 100ε παραπάνω και έβαλα μυαλό!!!:(
 

DRIVER

Member
Μηνύματα
108
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
ΥΠΟ ΣΚΕΨΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Για Βαρκελωνη εκλεισα πριν ενα μηνα με AEGEAN 650 ευρω 4 ατομα με επιστροφη για Ιουνιο τωρα δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες .
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Για Βαρκελωνη εκλεισα πριν ενα μηνα με AEGEAN 650 ευρω 4 ατομα με επιστροφη για Ιουνιο τωρα δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες .


Θα ελεγα οτι δεν ειναι και απιστευτη η τιμη των 650 ευρω.Εγω που το ειχα κοιταξει ειχα βρει για 6 ατομα 660 ευρω για 5-12 ιουνιου αλλα δεν το εκλεισα γιατι τελικα κατι στραβωσε......
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εγώ το βρήκα και με 102 Ευρώ στην προηγούμενη προσφορά που έκαναν! Αλλά γιατί μας θυμίζω κάτι ανέκδοτα όπου ο καθένας πάει να εντυπωσιάσει τον άλλο με τον εαυτό του; :bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.116
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom