AEGEAN AIRLINES: 39€ εσωτερικο/ 69€ εξωτερικο

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλησπερα παιδια!εκανα κρατηση(ηλεκτρονικη) e ticket απο aegean .Αν δε παω στον προορισμο μου μπορω να παρω πισω τους φορους?(αν επιστρεφονται απο που παιρνω τους φορους πισω?)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Απ' όσο γνωρίζω κι εγώ, επιστρέφονται!

Σε τέτοια περίπτωση θα επικοινωνήσεις με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών τους στο 8011120000 και θα σε ενημερώσουν εκείνοι για την όποια διαδικασία!

Λογικά θα αντιλογιστεί στην κάρτα σου το όποιο ποσό της επιστροφής προκύψει.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εβλεπα και εγω αυτη την προσφορα 39 ευρω για εσωτερικο και λεω ας κλεισω....ομως οταν πηγαινω και κανω την κρατηση βλεπω μια ωραια τιμη στα 362 ευρω περιπου....δυο σεναρια παιζουν να μας δουλευουν ή καποιοι ειναι μερα νυχτα πανω απο τα πληκτρολογια...τελος παντων εγω εκλεισα με athens airway που μου φαινονται πιο σοβαροι ανθρωποι...την ειδαν και στην Aegean αλλα ολυμπιακη....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Εβλεπα και εγω αυτη την προσφορα 39 ευρω για εσωτερικο και λεω ας κλεισω....ομως οταν πηγαινω και κανω την κρατηση βλεπω μια ωραια τιμη στα 362 ευρω περιπου....δυο σεναρια παιζουν να μας δουλευουν ή καποιοι ειναι μερα νυχτα πανω απο τα πληκτρολογια...τελος παντων εγω εκλεισα με athens airway που μου φαινονται πιο σοβαροι ανθρωποι...την ειδαν και στην Aegean αλλα ολυμπιακη....
Δηλαδή ρε manolism δεν είναι σοβαροί επειδή δεν υπάρχουν θέσεις στις τιμές προσφοράς στις ημερομηνίες που εσύ θέλεις? Μια εταιρία που είναι 10 χρόνια στο χώρο, έχει πάρει 25τόσα καινούργια αεροπλάνα, πετάει σε όλη την Ελλάδα και την μισή Ευρώπη δεν είναι σοβαρή και είναι σοβαρή μια εταιρία που ούτε 4 μήνες δεν έχει κλείσει στο χώρο? Περίεργα μας τα λες....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλά δε νομίζω ότι κοροϊδεύουνε κανέναν... απλά παίζει να μην έχει σε κάποιες (δεν ξέρω ποιες) ημερομηνίες κοιτάς...

εγώ πάντως, βρίσκω αθήνα-θεσσαλονίκη με 57 μετ' επιστροφής (τελική τιμή μαζί με τη χρέωση online συναλλαγής), σε πάρα πολλές πτήσεις σε ημερομηνίες που πιθανόν με ενδιαφέρουν... :roll:

δεν ξέρω αν θα το κλείσω γιατί δεν έχω φιξάρει ακόμη το πρόγραμμα μου, πάντως βλέπω διαθεσιμότητα...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και εγω που κοίταζα για Αθήνα --Κερκυρα μετα τις 15 Αυγούστου το δίνει 61 ευρω το άτομο με επιστροφή super τιμή
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
και εγω που κοίταζα για Αθήνα --Κερκυρα μετα τις 15 Αυγούστου το δίνει 61 ευρω το άτομο με επιστροφή super τιμή
Εγώ πάντως με την "προσφορά" όπως λέτε έκλεισα Αθήνα - Κέρκυρα στα 150€...
Τέλος πάντων,δηλαδή Χρήστο να σας περιμένω φέτος?Κερνάω τσιτσιμπύρα!!!:bleh:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εγώ πάντως με την "προσφορά" όπως λέτε έκλεισα Αθήνα - Κέρκυρα στα 150€...
Τέλος πάντων,δηλαδή Χρήστο να σας περιμένω φέτος?Κερνάω τσιτσιμπύρα!!!:bleh:

χθές το βράδυ που τα κοίταγα 16 με 19 αυγούστου το έδινε 61 ευρώ
σήμερα τέλος ........

θα δούμε δέν ξέρω ακόμα :D
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Για να μην μιλαμε στον αερα....11 ιουλιου για Αλεξανδρουπολη και επιστροφη στις 12 ιουλιου δειτε και πειτε μου....Traveller παλικαρι με την Aegean το εργο το εχω δει απο το 2006 που οποτε επερνα για να κλεισω εισιτηριο ακομα και 2 μηνες πριν την ημερομηνια που με ενδιεφεραι ολα τα φθηνα τυπου 39 ευρω ειχαν τελειωσει.....περιεργο εεεεε....και βεβαια η κοροιδια με τα Bonus μιλια που εκανα το λαθος να ασχοληθω....τελος παντον ο καθενας μπορει να επιλεγει οτι του αρεσει και τον καλυπτει αλλα πλεον η Aegean ακολουθει τα βηματα της ολυμπιακης...στην αρχη ηταν καλη αλλα τωρα την εχουν δει καπως...οποτε προτιμω νεες εταιριες που μπορει να αλλαξουν κατι....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ειλικρινά βαριέμαι να σου εξηγώ... τόσος κόσμος παίρνει ξαναπαίρνει και ξαναπαίρνει φτηνά εισιτήρια, με εσένα πάντα υπάρχει πρόβλημα... προφανώς έχει γίνει συνομοσία της Aegean σε βάρος σου και δεν σου δίνουν φτηνά εισιτήρια...

υ.γ. ποιά να είναι άραγε τα βήματα της Ολυμπιακής που ακολουθεί η Aegean? οεο?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ειλικρινά βαριέμαι να σου εξηγώ... τόσος κόσμος παίρνει ξαναπαίρνει και ξαναπαίρνει φτηνά εισιτήρια, με εσένα πάντα υπάρχει πρόβλημα... προφανώς έχει γίνει συνομοσία της Aegean σε βάρος σου και δεν σου δίνουν φτηνά εισιτήρια...

υ.γ. ποιά να είναι άραγε τα βήματα της Ολυμπιακής που ακολουθεί η Aegean? οεο?
εδώ υπάρχει θέμα
πρός manοlism : ασε τον traveller να λέει ... εξυπηρετει και προωθεί τα συμφέροντα της Aegean και και του δίνουν τσάμπα εισιτήρια ... και εκείνος νομίζει οτι ολοι οι υπόλοιποι μπορούμε να βρίσκουμε φθηνα εισιτήρια με την Α3:haha::haha: η να πετάμε για Nεα Υόρκη με 296 ευρώ:bleh::bleh:
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
εδώ υπάρχει θέμα
πρός manοlism : ασε τον traveller να λέει ... εξυπηρετει και προωθεί τα συμφέροντα της Aegean και και του δίνουν τσάμπα εισιτήρια ... και εκείνος νομίζει οτι ολοι οι υπόλοιποι μπορούμε να βρίσκουμε φθηνα εισιτήρια με την Α3:haha::haha: η να πετάμε για Nεα Υόρκη με 296 ευρώ:bleh::bleh:
Φιλε μου καταλαβα τι καπνο φουμαρει ο traveller....στην συναντηση που ειχα παει δεν ηρθε να συζητησουμε κανα θεμα...μονο εκατσε στην αλλη ακρη του τραπεζιου....γιατι αραγε...:bleh: ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom