Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Πάμε παρακάτω: Άλλη μια «πρωτοποριακή» προσφορά της Aegean Bonus: 20% έκπτωση (για μία φορά) με κάθε νέα κάρτα.
https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2023/20discount_abv_mar23/
Εκανα Δευτερα αιτηση για μια Premium καθώς δεν ειχα ασχοληθεί μεχρι τωρα πριν καμια 10αρια μερες εκανα λογαριασμο online στην Alpha γιατι ειχα μονο Πειραιώς και σημερα πηγε εγκεκριμένη σε αναμονή και σε μαιλ γραφει οτι θα με βορυν για τα χαρτια. Δεν ηξερα για την προσφορα. Καλη φαση!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Αυτη η παραινεση, την οποια δεχτηκα και απο μελος-"μακαριτη" του φορουμ με πολυ αποτομο υφος καποτε, ειναι προσβλητικη μαλλον για τα μελη της κοινοτητας που δεν ειναι καλα δικτυωμενα ωστε να παιρνουν πριβε πληροφοριες.

Εγω θα τα γραφω δημοσια. Κοινοτητα θα πει κοινοτητα. Αν βρειτε λογο να φαω ριπορτ, να το κανετε. Αλλα δεν παραβιαζω ορους ουτε θεωρω οτι πρεπει να μιλαμε μονο οι παρεες.
Επισης επειδη ειμαι χρονια εδω μεσα, δεν θυμαμαι αυτη την κουλτουρα παλιοτερα. Ειναι κατι καινουριο πιθανον, η παραινεση σε καποιο ειδος ενδοεπικοινωνιας. Δεν με αφορα αυτο, αφορα τα μελη που την ασπαζονται.
Καλά, δεν σε κατήγγειλα κιόλας, τι ριπόρτ κι ιστορίες, έλεος (ούτε καν παράθεση δεν έκανα)! Ούτε πρόκειται να μπει κάποιο απαγορευτικό (κι έσβησα και το pm γιατί αλλού το πήγες, κακώς ίσως το έγραψα γιατί δεν τα χρησιμοποιώ προσωπικά), αλλά τα είπαμε, τα αφήσαμε να εννοηθεί, πάμε παρακάτω... αλλιώς στο τέλος θα τον κλάψουμε τον μακαρίτη και θα αναπολούμε τις παλιές τις μέρες, τις ορθόδοξες.
Πάντως ότι θα προκαλούσα διακήρυξη της ελευθερίας, δεν το φανταζόμουν. Παρακαλώ τους admins να σβήσουν τα ποστ μου, αφού υπάρχουν μέλη της κοινότητας που η παραίνεσή μου θεωρεί ότι τους στερεί την ελευθερία της δημόσιας έκφρασης και τα διακαιώματα τους και λειτουργεί εις βάρος του φόρουμ, τέτοια πρόθεση δεν είχα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Καλά, δεν σε κατήγγειλα κιόλας, τι ριπόρτ κι ιστορίες, έλεος (ούτε καν παράθεση δεν έκανα)! Ούτε πρόκειται να μπει κάποιο απαγορευτικό (κι έσβησα και το pm γιατί αλλού το πήγες, κακώς ίσως το έγραψα γιατί δεν τα χρησιμοποιώ προσωπικά), αλλά τα είπαμε, τα αφήσαμε να εννοηθεί, πάμε παρακάτω... αλλιώς στο τέλος θα τον κλάψουμε τον μακαρίτη και θα αναπολούμε τις παλιές τις μέρες, τις ορθόδοξες.
Πάντως ότι θα προκαλούσα διακήρυξη της ελευθερίας, δεν το φανταζόμουν. Παρακαλώ τους admins να σβήσουν τα ποστ μου, αφού υπάρχουν μέλη της κοινότητας που η παραίνεσή μου θεωρεί ότι τους στερεί την ελευθερία της δημόσιας έκφρασης και τα διακαιώματα τους, τέτοια πρόθεση δεν είχα.
Α δεν το εννουσα ετσι. Καθολου.
Απλα ο,τι εμαθα τοσα χρονια ως ασχετη καποτε ηταν γιατι τα εμπειρα μελη δεν μοιραζονταν πριβε τις πληροφοριες αλλα ειχαν την καλοσυνη να γραφουν δημοσια.
Δεν με αφορα η κουλτουρα "να τα λεμε πριβε με οσους ειμαστε παρεακι και να φιλτραρουμε τι θα λεμε δημοσια".
Δεν ασχολουμαι.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Α δεν το εννουσα ετσι. Καθολου.
Απλα ο,τι εμαθα τοσα χρονια ως ασχετη καποτε ηταν γιατι τα εμπειρα μελη δεν μοιραζονταν πριβε τις πληροφοριες αλλα ειχαν την καλοσυνη να γραφουν δημοσια.
Δεν με αφορα η κουλτουρα "να τα λεμε πριβε με οσους εχουμε παρεακι και να φιλτραρουμε τι θα λεμε δημοσια".
Δεν ασχολουμαι.
Καλώς, αυτό το καταλαβαίνω και συμφωνώ, εγώ προσωπικά δεν ανταλλάσω πληροφορίες με pm, αλλά φαντάστηκα ότι κάποιοι το κάνουν γι' αυτό το έγραψα, άλλο ήταν το point της σχετικής δημοσίευσης.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Βρε, κάποιες εμπειρίες κρατήστε τες ή pm, είπαμε υπάρχουν bugs, εσείς έχετε φαγωθεί να βγει εντομοκτόνο...
Πάμε παρακάτω: Άλλη μια «πρωτοποριακή» προσφορά της Aegean Bonus: 20% έκπτωση (για μία φορά) με κάθε νέα κάρτα.
https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2023/20discount_abv_mar23/
Εκει που εχει φτασει τις τιμες φετος η Aegean, τα 20% τα μοιραζει πιο ευκολα κι απο τα μιλια..
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Πήγα πρόσφατα να βγάλω την premium και έφαγα πόρτα. Με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι για την βγάλεις θέλουν 30 χιλιάδες εισόδημα τουλάχιστον στο εκκαθαριστικό.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Πήγα πρόσφατα να βγάλω την premium και έφαγα πόρτα. Με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι για την βγάλεις θέλουν 30 χιλιάδες εισόδημα τουλάχιστον στο εκκαθαριστικό.
Σιγά πες τους. Πάντως δύο χρόνια πριν την έβγαλα με πολύ πολύ μικρότερο.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Πήγα πρόσφατα να βγάλω την premium και έφαγα πόρτα. Με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι για την βγάλεις θέλουν 30 χιλιάδες εισόδημα τουλάχιστον στο εκκαθαριστικό.
Αυτη η alpha ο,τι ναναι..
Προσπαθησε απο αλλο καταστημα/αλλον υπαλληλο.
Αν δεν εισαι πελατης της τραπεζας ανοιξε πρωτα εναν τρεχουμενο/καταθετικο και αν υπαρχει η δυνατοτητα στειλε κατι τις προτου κανεις το αιτημα. Σε καταστημα, οχι online αιτημα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Πήγα πρόσφατα να βγάλω την premium και έφαγα πόρτα. Με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι για την βγάλεις θέλουν 30 χιλιάδες εισόδημα τουλάχιστον στο εκκαθαριστικό.
Ον λαιν δευτερη προσπαθεια. Οχι σε καταστημα. Εχουν μια ταση να αποθαρρυνουν, προφορικα φυσικα. Δεν σου το εδειξε γραμμενο πουθενα.
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
εγω ολα online τα εκανα απο το ανοιγμα λογαριασμου μεχρι και την αιτηση. Περιμενω να υπογραψω χαρτια τωρα. Μονο με πηραν τηλ. και μου ζητησαν μητρωο επιχείρησης. Τιποτα αλλο.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Όμοια εμπειρία, διαφέρει από υπάλληλο σε υπάλληλο.
Εμένα πάντως ήταν ηλεκτρονικά. Και χωρίς να έχω καν λογαριασμό στην αλφα. Και ακόμα δεν έχω (κατι που με δυσκολεύει βέβαια λίγο στην πληρωμή της κάρτας). Δεν άνοιξα ποτέ, παρά την κάρτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom