Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Καλησπέρα σε όλους.
Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Πως μπορώ από την διαχείριση κράτησης να χρησιμοποιήσω και δεύτερο εκπτωτικό κουπόνι (έχει αναφερθεί παραπάνω στην συνομιλία ότι είναι εφικτό); Το βάζω και δεν μου το αναγνωρίζει.
Σας ευχαριστώ.
Τι αφορά το κουπόνι; Θέση; Βαλίτσα; Fast track ;
 

Manos46

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.464
Ταξίδι-Όνειρο
???
Καλησπέρα σε όλους.
Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Πως μπορώ από την διαχείριση κράτησης να χρησιμοποιήσω και δεύτερο εκπτωτικό κουπόνι (έχει αναφερθεί παραπάνω στην συνομιλία ότι είναι εφικτό); Το βάζω και δεν μου το αναγνωρίζει.
Σας ευχαριστώ.
"Μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται"
Ειχα δοκιμάσει και εγώ να βάλω το fast track κουπόνι και δεν το παίρνει στην διαχείρηση κράτησης
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
"Μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται"
Ειχα δοκιμάσει και εγώ να βάλω το fast track κουπόνι και δεν το παίρνει στην διαχείρηση κράτησης
Πριν από τρεις ημέρες χρησιμοποιησα κουπόνι upfront θέσης, και φαστ τρακ και βαλίτσας σε πτήση που κλείστηκε με την προσφορά για τα γενέθλια της Aegean. Τα έβαλα μετα την κράτηση. Η πτήση είναι για το Δεκέμβριο. Στις πληροφορίες του κουπονιού λέει ως πότε ισχύει. Ρίξτε μια ματιά. Κάτι καταχωρείτε λάθος.


Screenshot_20230608_203614_com.google.android.gm.jpg Δύο ξεχωριστές κινήσεις από τη διαχείριση κράτησης.
 

Attachments

Last edited by a moderator:

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Το κουπόνι "δώρο" για τους Σίλβερ δεν το πήρε
Και το δικό μου τέτοιο ήταν.
Μου κάνει εντύπωση που δεν το δέχεται. Μήπως να προσπαθήσετε από λαπτοπ;
Πρέπει να το βάλετε στο δικό σας πεδίο, όχι σε τυχόν συνοδό. Αν το βάλετε σε εσάς παίζει και για τους δυο.


Μήπως προσπαθείτε να το βάλετε για κάποιο άλλο αεροδρόμιο εκτός αυτών; IMG-20230608-WA0002.jpg
 
Last edited by a moderator:

annath

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Τι αφορά το κουπόνι; Θέση; Βαλίτσα; Fast track ;
Χρησιμοποίησα στην κράτηση την έκπτωση 25 ευρώ και ήθελα μετά να προσθέσω αποσκευή δωρεάν (κουπόνια από premium visa).

Μήπως προσπαθείτε να το βάλετε για κάποιο άλλο αεροδρόμιο εκτός αυτών; View attachment 432271
Όχι οι πτήσεις είναι για Σεπτέμβρη Αθήνα-Ρώμη, Ρώμη-Θεσσαλονίκη.
Και το δικό μου τέτοιο ήταν.
Μου κάνει εντύπωση που δεν το δέχεται. Μήπως να προσπαθήσετε από λαπτοπ;
Πρέπει να το βάλετε στο δικό σας πεδίο, όχι σε τυχόν συνοδό. Αν το βάλετε σε εσάς παίζει και για τους δυο.
Η κράτηση είναι μόνο για μένα. Το προσπάθησα και από λαπτοπ.

Πριν από τρεις ημέρες χρησιμοποιησα κουπόνι upfront θέσης, και φαστ τρακ και βαλίτσας σε πτήση που κλείστηκε με την προσφορά για τα γενέθλια της Aegean. Τα έβαλα μετα την κράτηση. Η πτήση είναι για το Δεκέμβριο. Στις πληροφορίες του κουπονιού λέει ως πότε ισχύει. Ρίξτε μια ματιά. Κάτι καταχωρείτε λάθος.
Τα κουπόνια είναι σε ισχύ. Μήπως φταίει το copy- paste;
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Όχι οι πτήσεις είναι για Σεπτέμβρη Αθήνα-Ρώμη, Ρώμη-Θεσσαλονίκη.

Η κράτηση είναι μόνο για μένα. Το προσπάθησα και από λαπτοπ.
Τα κουπόνια είναι σε ισχύ. Μήπως φταίει το copy- paste;
Όχι. Και εγώ με copy paste τα βαζω. Το βάζετε στο κουτάκι "εκπτωτικός κωδικός", πατάτε enter. Τι σας βγάζει μετά;

Μήπως παίρνει και κάποιο κενό μαζί με το copy paste ;
 
Last edited by a moderator:

annath

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Όχι. Και εγώ με copy paste τα βαζω. Το βάζετε στο κουτάκι "εκπτωτικός κωδικός", πατάτε enter. Τι σας βγάζει μετά;
Ότι το κουπόνι δεν αναγνωρίζεται. Σε κόκκινο πλαίσιο.

Μήπως παίρνει και κάποιο κενό μαζί με το copy paste ;
Θα το ξαναπροσπαθησω.
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom