Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Πουθενά δεν αναφέρει ότι δε μπορώ να χρησιμοποιήσω άμεσα.
Αν πατήσετε μέσα στο κουπόνι, θα βρείτε όσες πληροφορίες χρειάζεστε για την εξαργυρωση του. Tip: Βάζετε και τα 2 άτομα στην κράτηση που θα γίνει μέσα από το προφίλ σας και τις ημερομηνίες αναχώρησης και επιστροφής στην ίδια κράτηση. Η προσφορά ισχύει και για τα 2 σκέλη της πτήσης.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Πουθενά δεν αναφέρει ότι δε μπορώ να χρησιμοποιήσω άμεσα.
Προσπάθησα να χρησιμοποιήσω το κουπόνι την ημέρα που ενεργοποιήθηκε η κάρτα (10/6) και δεν μπορούσα. Πήρα τηλ στην Aegean και μου είπαν οτι μπορώ να το χρησιμοποιήσω από 30/6. Εσύ δοκίμασες το δικό σου και σου δείχνει οτι ισχύει;
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Προσπάθησα να χρησιμοποιήσω το κουπόνι την ημέρα που ενεργοποιήθηκε η κάρτα (10/6) και δεν μπορούσα. Πήρα τηλ στην Aegean και μου είπαν οτι μπορώ να το χρησιμοποιήσω από 30/6. Εσύ δοκίμασες το δικό σου και σου δείχνει οτι ισχύει;
Δεν το δοκίμασα, αλλά έχει διαφορετικές ημερομηνίες από το δικό σου.
Screenshot 2023-06-13 at 21.27.25.png
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
658
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Την παρήγγειλα και εγω σήμερα...Τώρα εχω μια απλή alpha enter bonus και σε σχεδόν 2 χρόνια και με λίγη τύχη, εχω μαζέψει 28000 πόντους. Θα τους εξαργυρώσω σε εισητήριο και ευελπιστώ και με την νεα κάρτα, να εχω παρόμοια συγκομιδή πόντων...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Την παρήγγειλα και εγω σήμερα...Τώρα εχω μια απλή alpha enter bonus και σε σχεδόν 2 χρόνια και με λίγη τύχη, εχω μαζέψει 28000 πόντους. Θα τους εξαργυρώσω σε εισητήριο και ευελπιστώ και με την νεα κάρτα, να εχω παρόμοια συγκομιδή πόντων...
Συγκομιδη μιλιων θα εχεις, που ειναι μακραν καλυτερο.
Καλη αρχη.
 

Porfyria

Member
Μηνύματα
75
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Συγκομιδη μιλιων θα εχεις, που ειναι μακραν καλυτερο.
Καλη αρχη.
Επειδή ενδιαφέρομαι να περάσω κι εγώ από την enter bonus στην Aegean bonus, γιατί λέτε ότι η συγκομιδή μιλίων είναι μακρά καλύτερη; Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν τα μίλια στην Aegean bonus λήγουν κάποια στιγμή όπως πχ λήγουν οι πόντοι στην enter bonus. Αν μπορείτε να με κατατοπίσετε σε αυτά τα ερωτήματα θα ήμουν ευγνώμων.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Επειδή ενδιαφέρομαι να περάσω κι εγώ από την enter bonus στην Aegean bonus, γιατί λέτε ότι η συγκομιδή μιλίων είναι μακρά καλύτερη; Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν τα μίλια στην Aegean bonus λήγουν κάποια στιγμή όπως πχ λήγουν οι πόντοι στην enter bonus. Αν μπορείτε να με κατατοπίσετε σε αυτά τα ερωτήματα θα ήμουν ευγνώμων.
συμφωνα με τους ισχυοντες ορους της aegean τα μιλια δεν ληγουν ποτέ .
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.976
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επειδή ενδιαφέρομαι να περάσω κι εγώ από την enter bonus στην Aegean bonus, γιατί λέτε ότι η συγκομιδή μιλίων είναι μακρά καλύτερη; Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν τα μίλια στην Aegean bonus λήγουν κάποια στιγμή όπως πχ λήγουν οι πόντοι στην enter bonus. Αν μπορείτε να με κατατοπίσετε σε αυτά τα ερωτήματα θα ήμουν ευγνώμων.
Στην περίπτωση της Aegean οι πόντοι που κερδίζεις μπορούν να μετατραπούν σε μίλια, που μπορούν να χρησιμοποιηθούν για αεροπορικά εισιτήρια. Στην περίπτωση της Enter Bonus, κερδίζεις απλά bonus πόντους. Φυσικά εξαρτάται από το αν σε ενδιαφέρουν τα αεροπορικά εισιτήρια, αλλά εδώ είναι ταξιδιωτικό το forum...
Οι πόντοι που κερδίζεις και με τις δυο κάρτες λήγουν με τον ίδιο τρόπο. Αν όμως με την Aegean πριν τη λήξη τους τους μετατρέψεις σε μίλια, τα μίλια δε λήγουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom