Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.828
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
παντως εγω ξοδεψα 22.000 ποντους για να παρω ενα εισητηριο και τελικα κερδισα 51 ευρω.
λιγο ξεφτιλα το βρηκα.
Δηλαδη 50 ευρω?
και υποτιθεται οτι οι τιμες ειναι διαφορετικες απο αυτες που δινει το site της Aegean αν πας να κλεισεις με εξαργυρωση μιλιων...τι διαφορετικες;
πληρωνεις τους φορους.

Μαλλον εκανα λαθος κινηση...τελος παντων.
 

KATSIK

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
παντως εγω ξοδεψα 22.000 ποντους για να παρω ενα εισητηριο και τελικα κερδισα 51 ευρω.
λιγο ξεφτιλα το βρηκα.
Δηλαδη 50 ευρω?
και υποτιθεται οτι οι τιμες ειναι διαφορετικες απο αυτες που δινει το site της Aegean αν πας να κλεισεις με εξαργυρωση μιλιων...τι διαφορετικες;
πληρωνεις τους φορους.

Μαλλον εκανα λαθος κινηση...τελος παντων.
Αναλόγως τι ζητάς και πότε το ζητάς
εγώ για πάσχα μου δώσανε για κουάλα λουμπουρ η βιετνάμ 300 ευρο
καλά δεν ειναι????
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
παντως εγω ξοδεψα 22.000 ποντους για να παρω ενα εισητηριο και τελικα κερδισα 51 ευρω.
λιγο ξεφτιλα το βρηκα.
Δηλαδη 50 ευρω?
και υποτιθεται οτι οι τιμες ειναι διαφορετικες απο αυτες που δινει το site της Aegean αν πας να κλεισεις με εξαργυρωση μιλιων...τι διαφορετικες;
πληρωνεις τους φορους.

Μαλλον εκανα λαθος κινηση...τελος παντων.
προφανως εξαργύρωσες τα μίλια σου ενω το εισητήριο που πήρες ήταν σε υπερπροσφορα! (50?+φόρους) τα μίλια τα εξαργυρωνουμε όταν έχουμε αναγκη κάποιο εισητηριο που τυχαίνει να ειναι ακριβό...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.828
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
βασικα δεν το χειριστηκα σωστα....nevermind...next time
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.828
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
δεν βαριεσαι..οπως πανε τα πραγματα δεν βλεπω αλλο ταξιδι να ερχεται....μονο κανα για μεταναστευση
 

Giovanna

Member
Μηνύματα
24
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Bora Bora
Την έχω και τη χρησιμοποιώ πολύ στους μεγάλους συνεργάτες (AB, BP, AEGEAN, WIND κλπ) και οι πόντοι μου γίνονται μίλια. Μέχρι τώρα έχουν εξαργυρωθεί σε ταξίδια και ενοικιάσεις αυτοκινήτων, αλλά μιας και δεν είναι η κύρια κάρτα μου, δε μάζεύω τόσο γρήγορα τους πόντους που θέλω...

Πάντως σε γενικές γραμμές βολεύει πολύ και άνετα θα τη σύστηνα!
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Εχει η μητέρα μου την Bonus Visa της Alpha Bank (όχι την Aegean). Κατέβηκα τις προάλλες Κρήτη, αλλά με τις απεργίες των ακτοπλοϊκών ξέμεινα μια βδομάδα παραπάνω...Ευτυχώς είχε πόντους και έκλεισα αεροπορικό για Θεσσαλονίκη, είδα το ματς, και κατέβηκα με το πούλμαν Αθήνα.

Κόστος: 15? φόροι αεροδρομίου, και 8? δύο σάντουιτς και μία coca cola.

Να σημειώσω ότι το αεροπορικό Χανιά - Αθήνα, είχε 200?
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Εχει η μητέρα μου την Bonus Visa της Alpha Bank (όχι την Aegean). Κατέβηκα τις προάλλες Κρήτη, αλλά με τις απεργίες των ακτοπλοϊκών ξέμεινα μια βδομάδα παραπάνω...Ευτυχώς είχε πόντους και έκλεισα αεροπορικό για Θεσσαλονίκη, είδα το ματς, και κατέβηκα με το πούλμαν Αθήνα.

Κόστος: 15? φόροι αεροδρομίου, και 8? δύο σάντουιτς και μία coca cola.

Να σημειώσω ότι το αεροπορικό Χανιά - Αθήνα, είχε 200?
Να σε ρωτήσω, πόσες ημέρες πριν το ταξίδι, τους πήρες τηλέφωνο και έκλεισες εισιτήριο?
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Να σε ρωτήσω, πόσες ημέρες πριν το ταξίδι, τους πήρες τηλέφωνο και έκλεισες εισιτήριο?
Για Αθήνα που ήθελα, ενώ τους πήρα το Σάββατο για να πετάξω Σάββατο, μου είπαν από Δευτέρα και αν. Τελικά τους ρώττησα αν μπορώ να πετάξω για Θεσσαλονικη και μου είπαν οκ. Δηλαδή μου δώσαν τη δυνατότητα την ίδια μέρα ή την επόμενη.
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Για Αθήνα που ήθελα, ενώ τους πήρα το Σάββατο για να πετάξω Σάββατο, μου είπαν από Δευτέρα και αν. Τελικά τους ρώττησα αν μπορώ να πετάξω για Θεσσαλονικη και μου είπαν οκ. Δηλαδή μου δώσαν τη δυνατότητα την ίδια μέρα ή την επόμενη.
Ωχ ! Τζάμπα έσκασα τα 150 Ευρόπουλα! Επειδή στην ενοικίαση αυτοκινήτου σου ζητάνε 10 ημέρες πριν, τουλάχιστον, νόμιζα (η πολύ σκέψη θα με φάει εμένα), ότι το ίδιο ίσχυε και για τα εισιτήρια! :(
Σάββατο λες ε? Μάλλον την ίδια ωρα είμαστε και οι δύο στο αεροδρόμιο!
Σε ευχαριστώ πάντως!
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Κυριακή πέταξα τελικά γιατί δεν έβρισκα εκείνη την ώρα κάποιον να με πάει στο αεροδρόμιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom