Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Κάποια εξέλιξη τελικά; Εμένα ακόμα το βλέπουν.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
τη χαζομάρα πρέπει να την έκανε ο κωτσοβολος. και εμένα το βλέπουν. το σίγουρο είναι ότι θα βρούμε άκρη.
Εμένα η Alpha bank μου είπε πως υπάρχουν καθυστερήσεις... Τώρα θα δούμε..
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.936
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μπήκαν στις 18 Ιουνίου.:clap::clap:
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
1625585017126.png

Οι κάτοχοι των καρτών Aegean Bonus Visa που έχουν προχωρήσει σε έκδοση πιστωτικής κάρτας πριν την 1/6/2021, μπορούν να διατηρήσουν την υφιστάμενη κάρτα τους με το υφιστάμενο επιτόκιο και με αναπροσαρμοσμένη αναλογία μετατροπής των Bonus πόντων σε μίλια εξαργύρωσης σε 4 Bonus πόντοι = 3 Μίλια, που θα εφαρμοστεί από 1/1/2022.

Οι κάτοχοι των καρτών Aegean Bonus Visa που έχουν προχωρήσει σε έκδοση πιστωτικής κάρτας πριν την 1/6/2021, μπορούν να αναβαθμίσουν την κάρτα τους σε οποιαδήποτε από τις δύο νέες πιστωτικές κάρτες επιθυμούν, Με την αναβάθμιση της κάρτας, το μέλος θα επιβραβευτεί με 3.000 μίλια αναβάθμισης και 3.000 μίλια εξαργύρωσης και θα προστεθούν στον Miles+Bonus λογαριασμό του τα προνόμια που αντιστοιχούν στην κάθε νέα κάρτα.
Έτσι θα εξαναγκάζουν τους τζαμπατζήδες ( αυτούς που είχαν την κάρτα χωρίς συνδρομή), να αλλάξουν την παλιά μπλε έκδοση με μια από τις νέες των 40 ή 80€/ ετησίως.

Πάντως οι παλιές μπλε που ανανεώθηκαν Ιούνιο αντικαταστάθηκαν πάλι με κάρτα της ίδιας έκδοσης.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.031
Likes
41.023
View attachment 358696
Οι κάτοχοι των καρτών Aegean Bonus Visa που έχουν προχωρήσει σε έκδοση πιστωτικής κάρτας πριν την 1/6/2021, μπορούν να διατηρήσουν την υφιστάμενη κάρτα τους με το υφιστάμενο επιτόκιο και με αναπροσαρμοσμένη αναλογία μετατροπής των Bonus πόντων σε μίλια εξαργύρωσης σε 4 Bonus πόντοι = 3 Μίλια, που θα εφαρμοστεί από 1/1/2022.

Έτσι θα εξαναγκάζουν τους τζαμπατζήδες ( αυτούς που είχαν την κάρτα χωρίς συνδρομή), να αλλάξουν την παλιά μπλε έκδοση με μια από τις νέες των 40 ή 80€/ ετησίως.
Θα μεινω τζαμπατζου. Εχω περισσοτερα μιλια απο οσα χρειαζομαι.

Μεχρι πριν καποιο διαστημα ειχα 3 (ολογραφως τρεις) δωρεαν πιστωτικες εξοικονομωντας τουλαχιστον 120 περιπου ευρω ετησιως, τωρα εχω δυο και θα πεσω ηρωικα τελευταια στις επιταγες να χρεωνομαι για την υπηρεσια αυτη, ειδικα σε περιοδο που ταξιδευουμε ελαχιστα η βγαζουμε εισιτηρια με low cost με 10-20 ευρω την τελευταια στιγμη. Ασε μας, ρε Aplha.
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
Θα μεινω τζαμπατζου. Εχω περισσοτερα μιλια απο οσα χρειαζομαι.
Στους καθ’ ομολογία τζαμπατζήδες θυμίζω , ότι έχει προστεθεί ο εξής όρος στην έκδοση της κάρτας :

Σε περίπτωση καταγγελίας της Σύμβασης πριν την πάροδο εξαμήνου ( Σ.Σ της δωρεάν συνδρομής) από την σύναψή της, η Τράπεζα δύναται να επιβάλλει την χρέωση που αναφέρεται στο Παράρτημα (παρ. 3.ΣΤ, στοιχ. ιγ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.031
Likes
41.023
Στους καθ’ ομολογία τζαμπατζήδες θυμίζω , ότι έχει προστεθεί ο εξής όρος στην έκδοση της κάρτας :

Σε περίπτωση καταγγελίας της Σύμβασης πριν την πάροδο εξαμήνου ( Σ.Σ της δωρεάν συνδρομής) από την σύναψή της, η Τράπεζα δύναται να επιβάλλει την χρέωση που αναφέρεται στο Παράρτημα (παρ. 3.ΣΤ, στοιχ. ιγ
Μονο που δεν εχει σχεση, οταν εχω συμβαση για δωρεαν συνδρομη κατι χροοοονια.
 
D

Delmem37668

Guest
κι εγώ δεν πληρώνω συνδρομή αλλά τα μπόνους που δίνουν οι καινούριες ειδικά η πιο μεγάλη ειαι δελεαστικά.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Η Premium ότι δίνει το δίνει κάθε χρόνο με την ανανέωση της κάρτας η για 1 φορά ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.570
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom