Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Μηνύματα
620
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
To ότι λέει ότι θα διαλέξουν αυτοί για σένα, δεν ακυρώνει το ότι θα κρατήσεις την παλιά.

Θα διαλέξουν αν θα σου στείλουν απλή ή premium ώστε αν θέλεις να την ενεργοποιήσεις και να ακυρώσεις την παλιά.
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
αν δεν την ενεργοποιησεις την καινουρια που θα σου στειλουν, μπορεις στο μελλον να την αιτηθεις αν αλλαξεις γνωμη ή ο τι γινει τωρα και τελειωσε ?
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
αν δεν την ενεργοποιησεις την καινουρια που θα σου στειλουν, μπορεις στο μελλον να την αιτηθεις αν αλλαξεις γνωμη ή ο τι γινει τωρα και τελειωσε ?
Σιγά να μην σου αρνηθούν την καινούργια που θα πληρώνεις και την συνδρομή! Εννοείται οτι μπορείς να κάνεις αίτηση για τη κάρτα οποιαδήποτε στιγμή θέλεις. Η προθεσμία μέχρι τέλος Νοέμβρη αφορά την αίτηση μέσω της Aegean. Η Alpha bank είναι και θα είναι ορθάνοιχτη για αιτήματα.....
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
και τι χανουμε δλδ αν το κανουμε μετα το τελος Νοεμβριου??
Τα 3000 μίλια αναβάθμισης & εξαργύρωσης που παίρνεις αν κάνεις την αναβάθμιση και την αναλογία 4 μπόνους=4 μίλια που έχεις και θα γίνει 4 μπόνους=3 μίλια μετά τις 01/03/22......
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τελικα δεν εχω καταλαβει, η μετατροπη θα γινεται 4 ποντοι/ 3 μιλια, η 4 ποντοι/ 5 μιλια;
Σήμερα έπεσε και το δικό μου οχυρό, πήρα την premium γιατι σκεφτηκα οτι το 4:5 μίλια είναι ουσιαστικό πλεονέκτημα. Η παλια μου θα έληγε σε 9 μήνες.
Τα 3000 μίλια αναβάθμισης & εξαργύρωσης που παίρνεις αν κάνεις την αναβάθμιση και την αναλογία 4 μπόνους=4 μίλια που έχεις και θα γίνει 4 μπόνους=3 μίλια μετά τις 01/03/22......
[/QUOTE
 
D

Delmem38110

Guest
Τελικα δεν εχω καταλαβει, η μετατροπη θα γινεται 4 ποντοι/ 3 μιλια, η 4 ποντοι/ 5 μιλια;
αν κρατήσεις την παλιά η μετατροπή σε μίλια θα είναι 4=3
αν πάρεις την απλή την καινούρια θα είναι 4=4
αν πάρεις την πριμιουμ θα είναι 4=5
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Τελικα δεν εχω καταλαβει, η μετατροπη θα γινεται 4 ποντοι/ 3 μιλια, η 4 ποντοι/ 5 μιλια;
Η παλιά Aegean bonus θα έχει αναλογία 4 προς 4 μέχρι τέλος Φλεβάρη. Αν δεν κάνεις αναβάθμιση ή αίτηση για μία από τις δύο (νέα Aegean bonus και Aegean premium bonus) η αναλογια μετά θα γίνει 4 προς 3.
Αν κάποιος πάρει την νέα απλή Aegean bonus θα εξακολουθησει να έχει αναλογία 4 προς 4, ενώ αν πάρει την Premium θα έχει αναλογια 4 προς 5.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
αν κρατήσεις την παλιά η μετατροπή σε μίλια θα είναι 4=3
αν πάρεις την απλή την καινούρια θα είναι 4=4
αν πάρεις την πριμιουμ θα είναι 4=5
Δεν είδα ότι είχες απαντήσει. Sorry...
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ έκανα αίτηση για την καινούρια, μιας και ήδη πλήρωνα 40 το χρόνο (είμαι μετά το 18 για αυτό), και θα εξακολουθώ να δίνω τα ίδια. Δεν είχα και πολλά να σκεφτώ. Στα συν η αποφυγή υποβάθμισης και οι δωρεάν βαλίτσες. Ε και τα μίλια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Mάλλον. Τώρα που μίλησα με γνωστό μου είπε ότι από την ώρα που αρχίσουν να καταργούνται οι παλιές που δεν αντικαταστάθηκαν, τετέλεσται.
Σημερα που παρελαβα την νεα, γραφει ξεκαθαρα οτι αν θελω δεν την ενεργοποιω και κραταω την παλια αν θελω.
Οι παλιες θα αργησουν να καταργηθουν, αν και θα ειναι παραλογο σε βαθος χρονου να κρατησουν 2 ιδια προιοντα. Καποια στιγμη ισως καταργηθουν, με τη ληξη καθε καρτας .
Το λεω κρινοντας απο τη μαραθωνια πορεια της ΑΜΕΞ στην ιδια τραπεζα, που οταν εληγε παλια καρτα, εστελναν το νεο προιον με τους ιδιους ορους.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σημερα που παρελαβα την νεα, γραφει ξεκαθαρα οτι αν θελω δεν την ενεργοποιω και κραταω την παλια αν θελω.
Οι παλιες θα αργησουν να καταργηθουν, αν και θα ειναι παραλογο σε βαθος χρονου να κρατησουν 2 ιδια προιοντα. Καποια στιγμη ισως καταργηθουν, με τη ληξη καθε καρτας .
Το λεω κρινοντας απο τη μαραθωνια πορεια της ΑΜΕΞ στην ιδια τραπεζα, που οταν εληγε παλια καρτα, εστελναν το νεο προιον με τους ιδιους ορους.
Η υπάλληλος μου είπε θα καταργηθούν μέσα στο πρώτο τρίμηνο του 2022.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.696
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom