Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι, αλλά όσες αγορές γίνονται με την χρεωστικη, οι ποντοι αυτοί δεν μετριούνται ξεχωριστά, και μπορούν να μετατραπούν μόνο σε αναλογία 4 ποντοι = 2 μιλια? Εκτός αν μπορώ να στείλω bonus πόντους στον λογαριασμό του πατέρα μου, και να κανει εκεινος την μετατροπη. Αυτό δεν το γνωρίζω.
Μπορείς.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Το παληκαρι δεν Μιλάει για όριο αλλα για ετήσια έξοδα.
φυσικα και υπάρχουν κάρτες με πολύ μεγάλο όριο. Εξαρτάται το εισόδημα του καθενός. Για τις παλιές δεν το συζητάμε καν.
Γιατί ποιος μίλησε για όριο; ορια προφανώς παίζουν και πολλα χιλιάρικα ανάλογα τις δυνατότητες του καθενός. Εγώ ανέφερα τον όρο απαλλαγής συνδρομής αν κάνεις 2100€ ετήσια έξοδα που ίσχυε για πολλά χρόνια
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Δεν μου εμφανιζεται η δυνατοτητα μετατροπης των bonus σε μιλια στην εφαρμογη miles and bonus. Εχω ξεχασει να κανω εξαργυρωση που απαιτειται μια στο τοσο η ειναι bug?
@makisg οταν ειχατε παραλειψει την εξαργυρωση και σας ειχε μπλακαρει απο τις μετατροπες, μολις εξαργυρωσατε ξεμπλοκαριστηκε η δυνατοτητα;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Δεν μου εμφανιζεται η δυνατοτητα μετατροπης των bonus σε μιλια στην εφαρμογη miles and bonus. Εχω ξεχασει να κανω εξαργυρωση που απαιτειται μια στο τοσο η ειναι bug?
@makisg οταν ειχατε παραλειψει την εξαργυρωση και σας ειχε μπλακαρει απο τις μετατροπες, μολις εξαργυρωσατε ξεμπλοκαριστηκε η δυνατοτητα;
Ναι, μόλις έκανα εξαργύρωση ξαμπλοκαρε. Ήταν κάτι που και εγώ δεν το ήξερα. Από εδώ το έμαθα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Ναι, μόλις έκανα εξαργύρωση ξαμπλοκαρε. Ήταν κάτι που και εγώ δεν το ήξερα. Από εδώ το έμαθα.
Εξαργυρωσα 500 στο Box. Ας ελπισουμε οτι κανει καλο καφε. Δεν ξεμπλοκαρα, ισως πρεπει να περιμενω λιγο ακομη.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.420
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν μου εμφανιζεται η δυνατοτητα μετατροπης των bonus σε μιλια στην εφαρμογη miles and bonus. Εχω ξεχασει να κανω εξαργυρωση που απαιτειται μια στο τοσο η ειναι bug?
@makisg οταν ειχατε παραλειψει την εξαργυρωση και σας ειχε μπλακαρει απο τις μετατροπες, μολις εξαργυρωσατε ξεμπλοκαριστηκε η δυνατοτητα;
Τι εννοείς οτι δεν έχεις κάνει εξαργύρωση; Ότι εισιτήρια έχεις κλείσει το τελευταίο καιρό τα μεταφέρεις ή ακυρώνονται;.... Απο πότε έχεις να πετάξεις με Aegean; :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Τι εννοείς οτι δεν έχεις κάνει εξαργύρωση; Ότι εισιτήρια έχεις κλείσει το τελευταίο καιρό τα μεταφέρεις ή ακυρώνονται;.... Απο πότε έχεις να πετάξεις με Aegean; :haha:
Εξαργυρωση bonus δεν ειχα κανει. Θελει μια καθε 2 χρονια νομιζω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.420
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Οχι. Βλεπεις την εκπληξουλα ξαφνικα. Στανταρ εχω 2 χρονια που ειχα εξαργυρωσει στον ΟΣΕ.
Εγώ δεν εξαργυρώνω ποτέ μπόνους. Κάποια στιγμή μου ήρθε μήνυμα ή μειλ (δεν θυμάμαι τι απο τα δύο) οτι πρέπει να το κάνω. Το θυμάμαι γιατί είχα βάλει βενζίνη με εξαργύρωση που δεν το κάνω ποτέ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom