Air France Air France: η First σε προσφορά..

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβαινω σε τι αναφερεται η ιταλικη ιστοσελιδα που παρεθεσε ο Samion.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
O ακατανόμαστος έγραψε για την υπερπροσφορά της AF με First... η Osaka π.χ 14.682? κι εσύ έγραψες για τις προσφορές της AF από Ελλάδα σε premium...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αααα καλα! Δεν υπηρχε περιπτωση να το καταλαβω ακομη και σε ελληνικα να ηταν γραμμενο! Ουτε καν απο το μυαλο μου δε μπορουν να περασουν τετοιες τιμες!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αυτη η προσφορα ειναι που παιρνεις και την αεροσυνοδο μαζι σου; (αν ειναι καλη βεβαια)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Με τετοιες τιμες, τουλαχιστον, απο Μις Υφηλειος προσφατης εσοδειας και περα πρεπει να ειναι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.284
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβαινω σε τι αναφερεται η ιταλικη ιστοσελιδα που παρεθεσε ο Samion.
συγνώμη για το λινκ στα ιταλικά, νόμιζα ότι ήταν εμφανες. η First κ οι τιμές της..για το λινκ στα αγγλικά δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα οι ενδιαφερόμενοι να το βρουν...
Αυτη η προσφορα ειναι που παιρνεις και την αεροσυνοδο μαζι σου; (αν ειναι καλη βεβαια)
αεροσυνοδό από AF?όχι βέβαια!!! δεν είναι και Alitalia, τις μπέρδεψες.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
συγνώμη για το λινκ στα ιταλικά, νόμιζα ότι ήταν εμφανες. η First κ οι τιμές της..για το λινκ στα αγγλικά δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα οι ενδιαφερόμενοι να το βρουν...
Μπα! Τελικα δεν εφταιγε αυτο! Ακομη και στα ελληνικα να ηταν γραμμενο, αδυνατουσε ο εγκεφαλος μου να κατανοησει περι τινος επροκειτο! Μπλακ αουτ κανονικο! :haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
αεροσυνοδό από AF?όχι βέβαια!!! δεν είναι και Alitalia, τις μπέρδεψες.
Γιαπωνια μερια μπορει να στελνει τα καλα κομματια. Μην κοιτας που η ΑΖ ειναι υποχρεωμενη να βαζει παντου καλλονες. Κατι πρεπει να κανει για να τραβηξει κοσμο. Οι βαλιτσες εχουν κανει μεγαλη ζημια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.465
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom