Alpha bank bonus

Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Το box κατά κύριο λόγο είναι για να παραγγέλνεις από τοπικά μαγαζιά που έχουν ήδη μεταφορείς και όχι για το delivery καθεαυτό.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.645
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
@gkalla αν εισαι νεος στο μαζεμα bonus, το BOX δινει ×4 για ντελιβερι φαγητου επισης, καθως και μερικα εξτρα γιγα στην Cosmote με καθε παραγγελια.
Ευχαριστώ πολύ
Δεν είμαι νέος, απλά δεν πάω σε AB και ΒΡ. Έτυχε τους 3 τελευταίους μήνες να ανοίξουν δίπλα στο σπίτι μου και τα 2 και για λόγους ευκολίας τους πρωτοχρησιμοποίησα τώρα.

Επισης μπορεις και απο Σκλαβενιτη μεσω του BOX ×4, αλλα νομιζω οτι ειδα πως θελει μεγαλο σχετικα λογαριασμο για τα ψωνια.
Ο Σκλαβενίτης δεν συνεργαζόταν με την efood; Πήγε στην Box τώρα;
Δεν τον βλέπω πάντως. Μασούτη και Κρητικό βλέπω.
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
574
Παρα πολυ εδω και λιγους μηνες. Η @Mary Stardust μου το εμαθε.
Πολλα γιγα δωρο, τα οποια περναω στο καρτοκινητο του γιου μου για να του εχω basic προγραμμα και πολλες εκπτωσεις.
Όταν παίρνω από box ερχεται ο ντελιβερας του καταστήματος. Δεν έχει δικούς του διανομείς το box. Τουλάχιστον όχι στην περιοχή μου. Και η έκπτωση που σου δίνει με κωδικό deals for you δε τη χρεώνεται το κατάστημα. Η Cosmote καλύπτει το αντίτιμο. Το μαγαζί πληρώνεται κανονικά.

Πάρα πολύ συχνά, κυρίως λόγω της συνεργασίας με την cosmote και των συνεχών εκπτώσεων που προσφέρει. Ωστόσο η Wolt έχει πολύ περισσότερες (και ακριβότερες) επιλογές, ακόμη και για μένα μου μένω στο κέντρο, φαντάζομαι σε συνοικιακό επίπεδο είναι ακόμη μεγαλύτερη η διαφορά
Το Wolt μου ζητάει σπο 2 έως 3,50 ευρώ plus για να φέρει φαγητό στο σπίτι 😢
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.645
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Ο,τι δεν ειναι ΑΒ το μπερδευω. Μασουτης ειναι.
Μου έβαλαν σήμερα τους πόντους από τον ΑΒ. Η τελική αναλογία είναι περίπου 1:5,6. Άλλα αντί άλλων. Ελπίζω στο μέλλον να ξανακάνουν τέτοια λάθη…
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα (από 30/1) να μετατρέψει πόντους που έχουν μεταφερθεί από άλλη κάρτα Alpha σε μίλια μέσω της Aegean Bonus Visa?
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.645
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα (από 30/1) να μετατρέψει πόντους που έχουν μεταφερθεί από άλλη κάρτα Alpha σε μίλια μέσω της Aegean Bonus Visa?
Το έκανα εγώ στις 2/2 χωρίς πρόβλημα.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
δεν εχει σχεση με ταξιδια, αλλα υπαρχει προσφορα σε bp πρατηρια. Με 5.000 ποντους παιρνεις αντι για εκπτωση 25€ κουπονι! πολυ καλη προσφορα! πρεπει ομως να κατεβασεις το application της alpha bonus
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
δεν εχει σχεση με ταξιδια, αλλα υπαρχει προσφορα σε bp πρατηρια. Με 5.000 ποντους παιρνεις αντι για εκπτωση 25€ κουπονι! πολυ καλη προσφορα! πρεπει ομως να κατεβασεις το application της alpha bonus

τι ειπες τωρα σε ταξιδιωτικο site
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
δεν εχει σχεση με ταξιδια, αλλα υπαρχει προσφορα σε bp πρατηρια. Με 5.000 ποντους παιρνεις αντι για εκπτωση 25€ κουπονι! πολυ καλη προσφορα! πρεπει ομως να κατεβασεις το application της alpha bonus
...τα οποία σε 2 μέρες εξαντλήθηκαν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα (από 30/1) να μετατρέψει πόντους που έχουν μεταφερθεί από άλλη κάρτα Alpha σε μίλια μέσω της Aegean Bonus Visa?
Αυτή τη στιγμή δε με αφήνει καν να μεταφέρω σε κάρτα άλλου. Είναι προσωρινό άραγε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom