Alpha bank bonus

D

Delmem38110

Guest
Υπάρχει κάπου online η προσφορά αυτή με τους όρους της;
δεν έχει όρους και προϋποθέσεις. υπήρχε καιρό σαν επιλογή στο ιστότοπο της άλφα, απλά τώρα της έδωσαν και μπόνους. στην πραγματικότητα ενημερώνει την τράπεζα με στοιχεία που έχει το ταξις ΝΕΤ. που μπορείς να δεις φυσικά, ακόμα και την φωτό της ταυτότητα σου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μολις μπεις στο e banking στο βγάζει φάτσα κάρτα
Εμένα δε μου βγάζει τίποτα. Ίσως επειδή έχω ενημερώσει τα στοιχεία μου με τον τρόπο αυτό 2-3 φορές ως τώρα, η τελευταία την προηγούμενη εβδομάδα. Εν πάσει περιπτώσει, το έκανα πάλι και περιμένω...
 
D

Delmem38110

Guest
Διαφωνώ, είδικά με χρεώσεις που δε γίνονται μπροστά σου (π.χ. ξενοδοχεία) είναι συχνά σωτήριο. Συν ότι έχοντας κρατήσει τα SMS είναι ο μόνος εύκολος τρόπος να δείς το ποσό μιας συναλλαγής στο τοπικό νόμισμα που έγινε (όταν δεν είναι σε ευρώ και παρότι θα έπρεπε, δε χρησιμοποίησες Revolut).
η ρεβολουτ σε ενημερώνει επί πλέον σε πραγματικό χρόνο για τις χρεώσεις φάντασμα Και απο που προέρχονται. είναι οι λεγόμενες μηδενικές χρεώσεις για να δουν αν είναι έγκυρη η κάρτα σου. πυκνό φαινόμενο στη μπουκινγκ
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.140
Likes
20.428
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εκανα την ενημερωση και περιμενω. Πρωτη φορα επιβραβευομαι για την αναβλητικοτητα μου να ενημερωσω.
Κάτσε περίμενε, θα τα πάρουμε;;; Γιατι βλέπω να παίρνουμε μόνο το μπουλο.....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.005
Κάτσε περίμενε, θα τα πάρουμε;;; Γιατι βλέπω να παίρνουμε μόνο το μπουλο.....
Γιατι να μην τα παρουμε? Ειχα αμελησει τοσο την ενημερωση που με εβαλε πρωτη φορα στο GSIS να φτιαξω το προφιλ. Ειμαι υποδειγματικη παραληπτης των 1000 bonus.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.140
Likes
20.428
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γιατι να μην τα παρουμε? Ειχα αμελησει τοσο την ενημερωση τοσο που με εβαλε πρωτη φορα στο GSIS να φτιαξω το προφιλ. Ειμαι υποδειγματικη παραληπτης των 1000 bonus.
Γιατί είχα κάνει ενημέρωση όταν έβγαλα νέα ταυτότητα.... Δεν θυμάμαι αν εκκρεμεί κάποιο στοιχείο μου στην τράπεζα....νομίζω πως όχι
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.114
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Σχετικα προσφατα κατεθεσα ξανα μανα τα χαρτια μου στην Alpha αλλα ειπα κιεγω να δοκιμασω την ταυτοποιηση μεσω taxis...Για να δουμε θα μπουν οι ποντοι...:rolleyes-80:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.140
Likes
20.428
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Όποιος δει τα ποντακια ας μας το πει να μην τρέχει άδικα το σαλακι.... 🙄
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Για περιορισμένο διάστημα η ALPHA, για ενημέρωση προσωπικών στοιχείων μέσω e banking, δίνει 1000 πόντους.
View attachment 379330
Αν και επικαιροποίησα πριν ένα εξάμηνο τα στοιχεία μου στην τράπεζα, στο e-banking υπάρχει μόνιμα η προειδοποίηση εδώ και ένα τρίμηνο να επικαιροποιήσω τα στοιχεία μου. Από σήμερα έχει και το banner με τους 1.000 πόντους. Το δοκίμασα χωρίς να έχω εγγραφεί στο εθνικό μητρώο επικοινωνίας και πήρε τα στοιχεία κανονικά (πήρε επιβεβαίωση ταυτότητας/εισοδήματος, όχι διεύθυνση κατοικίας/εργασίας και τηλέφωνο). Αναρωτιέμαι αν αυτοί οι 1.000 bonus πόντοι μπορεί να μεταφερθούν στην Aegean, τους βλέπω να διατίθενται αποκλειστικά στην ALPHA.
 
Last edited by a moderator:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για περιορισμένο διάστημα η ALPHA, για ενημέρωση προσωπικών στοιχείων μέσω e banking, δίνει 1000 πόντους.
Ευχαριστούμε την Alpha , κάτι ήξερα και βαριόμουν να ενημερώσω τα στοιχεία μέχρι σήμερα. :haha:
:cool:
 
Last edited by a moderator:

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Δεν ξέρω αν πρέπει να γραφεί σε αυτό το θέμα ή στο Bonus app, πάντως με την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής είναι διαθέσιμα τα e-coupons για κάποιες επιχειρήσεις. Δεν συμφέρουν προφανώς όπως τα μίλια, αλλά για όσους έχουν πόντους που δεν μετατρέπονται ίσως αποτελεί καλή εναλλακτική, π.χ. με 2.500 πόντους 10€ στα IKEA. Τώρα οι 9.000 πόντοι για 20€ έκπτωση στο Hondos... απλά προσπερνάς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom