Alpha bank bonus

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Τελικά μεταφέρθηκαν όλοι οι πόντοι στην Aegean τώρα εμφανίστηκε στην bonus εφαρμογή.

Μάλλον λόγο ότι θα σταματήσουν οι μεταφορές 31/12 μεταφέρουν αυτόματα όλους τους πόντους από τον my bonus λογαριασμό
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μόλις με ενημέρωσαν από την Αλφαμπανκ ότι πήρε παράταση η μετατροπή των πόντων σε μίλια μέχρι τις 27 /1/2020 όποτε όσοι έχουμε εκκρεμότητες με τους πόντους απλά θα περιμένουμε.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.406
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Τελικά μεταφέρθηκαν όλοι οι πόντοι στην Aegean τώρα εμφανίστηκε στην bonus εφαρμογή.

Μάλλον λόγο ότι θα σταματήσουν οι μεταφορές 31/12 μεταφέρουν αυτόματα όλους τους πόντους από τον my bonus λογαριασμό
Σε μένα μετέφεραν μόνο τους πόντους της κάρτας της aegean. Οι υπόλοιποι είναι κανονικά στον λογαριασμό της alpha
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Μόλις με ενημέρωσαν από την Αλφαμπανκ ότι πήρε παράταση η μετατροπή των πόντων σε μίλια μέχρι τις 27 /1/2020 όποτε όσοι έχουμε εκκρεμότητες με τους πόντους απλά θα περιμένουμε.
Αυτο σημαινει οτι συνεχιζουμε να χρεωνουμε την Platinum για ενα μηνα ακομη η οτι εχουμε ενα μηνα καιρο για να τηλεφωνησουμε? Γιατι εγω εδω και 3-4 μερες εχω εγκαταλειψει τις αγορες με Platinum ωστε οι ποντοι που θα αργησουν να μπουν να μη μεινουν ορφανοι χωρις δυνατοτητα μετατροπης.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Εμένα μου είπαν τηλεφωνικά ότι δεν έχει βγει κάτι επίσημο και θα γνωρίζουμε με τη νέα χρονιά.
Ότι να ΄ναι...
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Μόλις με ενημέρωσαν από την Αλφαμπανκ ότι πήρε παράταση η μετατροπή των πόντων σε μίλια μέχρι τις 27 /1/2020 όποτε όσοι έχουμε εκκρεμότητες με τους πόντους απλά θα περιμένουμε.

Το έχει επιβεβαιώσει και κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ ??

Στο τηλεφωνικό κέντρο της alpha bank είναι λίγο άσχετοι

Πάντος μακάρι να ισχύει αυτή η παράταση!!!!
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Το έχει επιβεβαιώσει και κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ ??

Στο τηλεφωνικό κέντρο της alpha bank είναι λίγο άσχετοι

Πάντος μακάρι να ισχύει αυτή η παράταση!!!!
Είναι άλλο πράγμα η ελλιπής ενημέρωση από την τράπεζα και τους διαχειριστές του προγράμματος bonus και άλλο πράγμα η ασχετοσύνη της εξυπηρέτησης πελατών.

Μη προσβάλουμε χωρίς λόγο.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Τελευταια φορα το τηλεφωνημα "θα θελα να μετατρεψω τους ποντους σε μιλια". Τελος εποχης. Συγκινηθηκα. Καπως ετσι απομονωνονται οι ανθρωποι, αλλοτριωση παντου και ποτε τα σπιτια των ανθρωπων δεν ηταν πιο κοντα αλλα οι καρδιες τους πιο μακρια. Ισως τηλεφωνω καπου καπου να πω ενα "γεια" :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τελευταια φορα το τηλεφωνημα "θα θελα να μετατρεψω τους ποντους σε μιλια". Τελος εποχης. Συγκινηθηκα. Καπως ετσι απομονωνονται οι ανθρωποι, αλλοτριωση παντου και ποτε τα σπιτια των ανθρωπων δεν ηταν πιο κοντα αλλα οι καρδιες τους πιο μακρια. Ισως τηλεφωνω καπου καπου να πω ενα "γεια" :)
Κι εγω...μολις στεγνωσαν τα δακρυα...(στα 40 δευτερολεπτα που διηρκησε η κληση μεταφορας ποντων).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Κι εγω...μολις στεγνωσαν τα δακρυα...(στα 40 δευτερολεπτα που διηρκησε η κληση μεταφορας ποντων).
Ειμαστε μια κατηγορια ανθρωπων που μισουμε απο τα βαθη της ψυχης μας τη φραση "ενα δακρυ κυλησε" και θεωρουμε δικαιολογημενο τον φονο προς τον συγγραφεα. Ε λοιπον εφτασα πολυ κοντα στη φραση...
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.406
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Και εγώ τους μετέφερα όλους σήμερα.
Στο τηλεφωνικό κέντρο πρέπει να είχε εκθετική αύξηση τηλεφωνημάτων τις τελευταίες 5-6 μέρες με αποκορύφωμα σήμερα
(αν και μου επιβεβαιώσαν από την τράπεζα ότι υπάρχει παράταση έως 27/1)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.792
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom